tady a teď a teď a tady.

26. ledna 2010 v 21:46 | pavly. |  written.
chtěla sem si stáhnout album sum41 a místo toho se mi stáhl smyčcový kvartet. takže mi tu teď hraje smyčcový kvartet a asi z toho umřu jak je to kráásnéé. každý normální by to asi vypnul, že. to ale vůbec nevadí.

pořád si nemůžu zvyknout na ostříhaného martina !

myšlenkama v německu ? v německu ! vaclík je uplně hrozný. teď by se to dalo možná nahradit. třeba sem myšlenkama ve více zemích. jako například v dánsku a tak.

máme doma tři televize, ale očividně to pořád není dost protože můj bratr se málem rozbrečel když sem mu řekla že se na himym nebude dívat v pokoji protože se mi zrovna dostahovala další složka dojebávek a on odešel a za chvilku přišla maminka a řvala jak si jako představuju že ho vyhodím. jako kdyby se nemohl dívat v obýváku nebo ložnici nebo kuchyni. (á, jsou dokonce čtyři !!)

už mi nechutná banán. nechápu proč nemají vodní meloun.

vůbec nerozumím beátce. prý bych alespoň mohla přestat říkat že ji nechápu a začít dělat že jí chápu aby měla pocit, že ji někdo chápe. asi to tak udělám když si to přeje.

mimochodem, pavel je taky ostříhaný a sluší mu to. ale říká o jednom nejmenovaném jehož jméno raději nezveřejním protože by to tu mohla jeho přítelkyně vyčmuchat protože si očividně myslí že nemám na práci nic jiného než psát o jejím příteli jak je dokonalý, což samozřejmě není pravda že je úplně hnusný a nechápe jak se mi může líbit. linda to říká taky. sou divní. a bez vkusu. a tak dál.

saforek v poslední době nějak zase moc nemá náladu. chci ať ji má protože jinak ho nemám moc ráda. nebo jako mám ale ne tak moc jako když ji má. chápeš ne.

zajímalo by mě pár věcí na které se nechci nikoho zeptat. spíš jedna, na kterou bych se mohla zeptat kdykoliv ale neudělám to.

nechápu proč najký šuk nosí zimní čepku s bambulečkou i uvnitř čajky. vypadá jak postižená.

ten ermis vůbec není tak hrozný. třeba když říká že je pechová menší než on a že jí vidí na plešku. to už je asi fakt moc malá.

dneska sem si poprvé v životě koupila chipsy.

linda mě donutila koupit si tmavou housku se zrním a byl to úplně humus takže asi zůstanu u svých tučných světlých teplých baget za 7,90. (moje hubnutí tak trošku ztroskotalo ještě dřív než začlo, takže se asi dál budu vyhýbat všem koupalištím a tak.)

snědla sem asi tak pět pomerančů takže budu přezdravá.

zase mám tendenci kreslit si jelínečky. škoda že to neumím, takže je nekreslím. třeba budu mít tendenci kreslit jiná zvířátka která nejsou zas tak komplikovaná. (pan profesor polčák by mě jistě pochválil za ta áčka.)

ta druhá složka s dojebávkama je asi tak stokrát horší než smyčcový kvartet s tou první složkou dohromady.

vůbec se mi nelíbí že potkávám jeden jistý nejmenovaný pár. vždyť jim to vůbec nesluší a jeho je taková škoda ! ale přeju jim to, samozřejmě.

chudinečku lindinečku bolinká v krčíčku tak asi zůstane doma. simulantka je to.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.