slečno.

4. ledna 2010 v 22:44 | pavly. |  written.
dneska mi tadeáš řekl že voním jako dětská prdel tak nevím co si o tom mám myslet a taky jestli se snažil něco mi tím naznačit.

bárunka mi pořád ještě nedala pistácie ! ale já to bez nich přežiju, jelikož mi linda dneska dala plný sáček který sme zlikvidovali s tadeášem a on házel slupky po třídě. a pak to musel uklízet. pistácie jsou hrozně moc nepraktické.

nechci dopadnout jako hradiště keltů v mladší době železné !! [ne že by se mě týkaly ty pralesy and so on.] nehledej v tom skryté významy, stačí se podívat do učebnice dějepisu. tam je všechno.

všichni o mně říkají že sem blbá a mi se to nelíbí. asi na tom něco bude. linda říká že nejsem. asi je taky. nebo tak něco.

zítřek je takový, den D. nebo spíš asi nebude, s mojí odvahou a statečností. ale měl by být. protože takhle to dál nejde. nebo že bych šla nakonec k aule ? bzhah.

každopádně, mohla to být hezká část víkendu, ŽE. nebo třeba takových víc hezkých částí více víkendů. víkendovky ? bzhah. asi v tom ještě neumím chodit. jednou a ahoj. to se poddá. bzhah. ty si piča.

měla bych se naučit přestat mluvit sama se sebou protože pak jsou všichni moc chytří, ještě k tomu když mě jistí lidé přemlouvají ať to řeknu jiným jistým lidem a pak to ví plno dalších jistých lidí.

ráda si kreslím šnečky. ((:

elen.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.