na tisíc malých kousků rozložím si svět a pak zas poskládám.

24. ledna 2010 v 12:43 | pavly. |  written.
vysvětlete mi prosím někdo proč mi moje maminka nejdřív nechce zrušit zákaz na počítač, prý proto abych zase neseděla jenom doma a nebyla na internetu, a pak mi řekne že zákaz chození ven mi ještě nezrušila, takže mi nezbývá nic jiného než tady sedět, že. to si teda pomohla. ne že bych si stěžovala, spíš nechápu proč tohle dělá.

stejně nejspíš půjdu jakože k beátce. jakože spíš s beátkou do té čajky kterou mám zakázanou. protože sem rebel, VÍŠ ! protože už sem hrozně dlouho neměla meloun a hrozně dlouho s beátkou nikde nebyla. (ano, moje aktuální oblíbená příchuť je meloun, né banán.)

včera a předevčírem sem se tak moc nudila že sem poslouchala od rána do večera fixu a kluse a kryštofa a psala si texty do neinternetového. jenom tak beze smyslu. taky sem si našla všechny svoje deníčečky od roku 2004 až do teď a všechny si je přečetla a smála se sama sobě. fakt strašná zábava.

znám milimetry nebeských rozměrů
znám vykřičník skrytý za důvěru
znám to ticho uši rvoucí v šeru
znám modřiny ze srdce úderů

konec poetické vsuvky.
hlavně si nekupuj to bílé tričko. ani fialové. a tuhle čepku taky ne.
všechno spojené ?
řeknu ti to všechno úplně přesně.
spíš tak moc přesně jak moc mi to dovoluje můj mozek který byl v té době možná trošku zblbnutý. možná trošku víc než je zdrávo.
je to vůbec možné ? není.
já sem mimo a ty taky. budeme mít klub. tlustých, osamělých a těch, co neví, co chtějí. bereš ? zasvěcení mezi nás tě ale bude něco stát, aby bylo jasno.
je to zvláštní, v našem klubu není zvláštní ani divný vůbec vůbec nic.
chciii. tady a teď a teď a tady. a kterého ? ještě že náš klub mi dovoluje nevědět.
zabalím si tvoji vůni do cigarety. to ani není nutné. půjdu si oblíct bundu, to stačí. bohatě. ((:

v tomto článku můžete názorně vidět využití víkendové nudy a uplatnění textů od fixy. mimochodem, pokud zase onemocním den před devatnáctým březnem myslím že se půjdu zabít.

nech sněhurky sněhu.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.