jenže srdci neporučíš.

3. ledna 2010 v 18:10 | pavly. |  written.
nenávidím pana profesora gauru ačkoliv jedno z mých novoročních předsevzetí je začít ho mít ráda. mám takový dojem že to nezvládnu stejně jako asi tak většinu ostatních. celý víkend sedím nad tou prezentací z chemie a to mám zatím jenom pět stránek ! hlavně že mi tam hezky přilítávají obrázky a text, to se přeci cení.

nemůžu se skoro hýbat ale sem strašně šťastná. a dnešní den si asi zapíšu do deníčku protože ode dneška už můžu být *to slovo které říkal jeden nejmenovaný v čajce když jsme hráli skleničku* bez hranic. hihí. marná.

mimochodem, řekla bych že sem byla marná už od té věty "to už ho jako neuvidíme ?" kterou mi dodnes linda otlouká o hlavu při každé příležitosti. a taky od té doby co sme stály a koukaly se jak si hraje s figurkama v jednom hračkářství v ostravě. ((:

takhle to přece nemělo být.

psala sem si s bárunkou a ta říkala že prý srdci neporučím a já sem dospěla k závěru že možná nechce srdce ale jiná část těla.

if you want my future, forget my past.

beinému muži moc a moc sluší košile a palestina. a ještě musím zabít lindu protože kvůli ní teď o mém zkratu s pěti smysly a jeho "pájo" ví nejen bea ale i pavel a ještě k tomu viděl jak ji držím za nohu aby se nešla poblít. grejt.

bára mi sežrala pistácie a ještě k tomu slupky házela ven místo aby je dala do matrace !!!

aby bylo všem jasné, moje nová fotka na fejsbuku vůbec neznamená "myslím si že sem krásná a čum na můj výstřih" ale spíš něco jako eryčko, výsměch. takže mě prosím neodsuzujte protože sem si vzpomněla že asi před dvěma měsíci sem sem psala že se tak fotí jen lehké děvy. navíc to byla náhoda takže.

jak může někdo umět tak hezky klečet ?

jdu se asi vyliskat a polít studenou vodou.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.