ty neznáš tu část s němcem a orlojem ?

13. prosince 2009 v 21:57 | pavly. |  written.
bruslák byl fajn fajn fajn. teď sem četla lindin článek a musím podotknout že takové to úchyláctví na tři stejná slova za sebou sem měla první já takže. to jenom tak mimochodem [žádné jiné slovo mě nenapadlo!] abystě to všichni věděli. ^^

sem naštvaná protože lukášek vé mi ukázal takovou strašně dobrou hru s králíkem a zvonečkama kterou když jednou začneš hrát tak už prostě nikdy nepřestaneš. teď se mám učit dějepis. když se to vezme kolem a kolem tak bych se vlastně ani učit nemusela protože mi vychází dvojka. a navíc píšem z pravěku o němž vím plno věcí. jako třeba že používali otesané šutry a že žili ve smečkách v jeskyni. to mi stačí.

musí si o mně myslet ještě krásnější věci než kdy dřív když po tom co na něho řvu jaký je idiot že byl s tou k zblití krávou s ní jezdím za ručičku na ledě. ahaha. nechci ať mě nemá ráád ! ale já ho asi taky nemám moc ráda víš. protože roznáší drby. vlastně ne drby. spíš pravdivé informace. ale já nechci ať je to všeobecně známé. to sis měla rozmyslet dřív ty hloupá !

blýská se na lepší časy. ahaha. vypadá to že moje a její neviditelné pouto ještě nebylo zas tak úplně přerušeno. ale měl to celkem jednoduché. ani nemusel zapojovat svíčky. to není fér. i když je to možná dobře protože je dost možné že by třeba dostala infarkt.

těším se na zítřejší angličtinu až budu sedět s danielem. budu obdivovat jeho skálu. (:

dneska mě linda obzvlášt nepotěšila protože ona ví proč ! mohla mě alespoň informovat předem, ŽE. abych se na to srdečné setkání třeba psychicky připravila nebo něco takového.

nesnáším když matka mluví zrovna když v superstar zpívají vypadlí finalisté nějakou písničku a naneštěstí právě zpívá ben svůj úsek a já ho neslyším !! mimochodem má na sobě klobouk a kravatu. znám ale jistého nejmenovaného kterému sluší víc. (:

jít na silvestra do sklepa ? nejspíš mám sebevražedné sklony víš.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.