teď je léto akorát v zimě.

18. prosince 2009 v 22:14 | pavly. |  written.
pan profesor gaura mě nemá rád. a já se taky nemám ráda protože sem kráva největší a lemra líná a kdybych dávala minulý týden aspoň tak minutu pozor tak to úplně chápu a nemusela bych mít teď přes prázdniny na které sem si naplánovala prozměnu nicnedělání na práci čtyřiceti pěti minutový referát s prezentací o benzíně !!

miluju když mi linda začne psát áááááá áááá áááá áááá a já nevím co se děje a dozvím se to asi až tak za třicet vteřin. ne že bych to nedělala taky. ahaha.

zrovna teď sem úplně v nejhorším rozpoložením jaké může být. je to úplně fajn pocit sedět a říkat si ty si taková pičaa a neuděláš nic. a zasloužíš si to i když nevíš jestli bys to přežila ale to už nikoho nezajímá. hlavně žes dala komárovi peníze na super velkou silvestrovskou páártýý se skvělým UV chemickým vystoupením.

žuch žuch žuch žuch žuch. hodně sobů.

vůbec nechápu proč si o mně pan profesor saforek myslí samé hezké věci.

a sem naštvaná na beátu protože sem jí říkala že to nemá dělat a udělala to a pak říká že to dělat neměla takže. mám co mluviiiit. asi požádám danyjela ať mi dá tu svoji úžasnou facku.

PENÍZE TI ŠTĚSTÍ NEPŘINESOU ALE LEPŠÍ JE BREČET V LIMUZÍNĚ NEŽ V TRAMVAJI.

těším se na neděli protože. (:

pavel mi dneska ve škole dal padesát svých čajových svíček takže mám zase důvod ke štěstí. je moc hodný a budu mu za to do smrti vděčná. nebo aspoň do té doby než je zase všechny vypotřebuju.

a netěším se na zítra a na neděli dopoledne. jirka mě určitě strašně pochválí za moje ještě ne zcela vlastně spíš vůbec nepřepsané noty když v pondělí máme vystoupeníčko o kterém bych se raději moc nezmiňovala protože jedna peroxidka s odrostem půl metru říkala že prý se tam chtějí podívat jistí nejmenovaní lidé. které bych tam viděla opravdu moc a moc nerada víš.

chci od ježíška lepší známkyy ! a taky power point s návodem k použití. a taky unlimited cash.

stav mojí peněženky je asi tak dvoustovečný a to ještě nemám dva dárky. a zrovna pro celkem dost důležité osoby takže opravdu nevím co budu dělat.

asi si jdu lehnout a přemýšlet o tom jak se asi mají korálky.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.