tak smůlka.

30. prosince 2009 v 22:16 | pavly. |  written.
pistácie jsou moje největší láska na světě hned po něm a tamté a tamté a tamté.
a sem zvědavá co bude komár dělat až si přinesu celý sáček a budu ho jíst v zakázaném sektoru a pak mu ty slupečky naházím pod matraci aby se mu [jim.] špatně leželo. jsem to ale rebel. r+b by na mě byli pyšní.
linda si myslí že sem na ni zlá přitom jsou to všechno úplně realistické úvahy tak nevím co dělá.
můj otec si to prý ještě může rozmyslet. bojí se že přijdu ožralá a zdrogovaná.
daniel sklář mě dneska naštval protože kvůli němu vstávám už v devět aby mi mohl napsat že to nestihne a každou hodinu mi psát že to pořád ještě nestíhá a nakonec mi oznámit že nepřijede vůbec a že půjde raději s někým jiným. grr.
je to negativní. negativní vlny všude kolem.
mám to vypnout, říká. nechci.
ještě že jsem nebyla jeho první čtyřka. (: uklidňující, velice.
bee se má protože jí JDP přijede na hory a dá jí novoroční polibek naživo a MDP mi ho pošle maximálně po obloze zrovna když budu někde kde si nebudu moct ani šáhnout na balónek !
ginger je ideální na pomlouvání jistého nejmenovaného člověka. protože linda mu stříhá písmenka a říká že sem zlá i když ví že mám pravdu a že bych tuhle sázku zase vyhrála.
což mi připomíná že ještě bei dlužím geishu. pomerančovou.
a ještě jí možná budu dlužit studentskou pečeť. ale to asi ne. nejsem zas takový úchyl jako ona. i když možná by se o tom dalo polemizovat.
chce se mi častějc chodit někam s né tou peroxidní terezz. protože je moc a moc hodná a kupuje mi věci které nechci kupovat a které linda nebyla schopná vidět. já sem je sice taky neviděla ale to tu teď nehraje roli.
čekám kdy se otevřou dveře a přijde em.
komár mi zakázal donést si foťák ! já chci ale fotit věci které si nikdo nebude pamatovat ! vůbec nechápu kde beru tu jistotu že já budu mezi těmi co si to pamatovat budou. to se mi totiž moc často nestává, víte ? víte.
už mi chybí naše krásné chodby s linoleumem.
bažantky jsou to nejvtipnější co gympl potkalo. hlavně že tebe určitě měli všichni [mají všichni ?] taky hrozně rádi, krávo ! ale mě to baví se jim smát. většina z nich jede eryčkastyl jak vidím.
asi si je přidám na fejsbuku do přátel protože sem ve skupině " to že jsme přátelé na fejsbuku neznamená že přátelé jsme." takže nebudu muset být jejich přítelkyně i doopravdy. díkybohu.
a gumové medvídky jsou blbost potže.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.