tak.

4. prosince 2009 v 16:16 | pavly. |  written.
víš mám strašné problémy s botama. otec mi řekl že prostě v adiích nepojedu protože jinak mi namrznou vaječníky a že pak nebude mít vnoučata. jak to hezky dává smysl že ? takže mi asi nakonec nezbyde nic jiného než jet tam tyvole v těch hnusných vysokých botách ! měla sem si vzít moje nejlepší přezůvky ze školy sakra ! jako na přezutí nahoře chápeš.

maminka mi koupila cestovní malilinkaté balení sprchového gelu [který sem na sebe mimochodem už stihla vylít.] a taky malilinkatou cestovní zubní pastu. moc hezké.

musím si udělat seznam věcí které si ještě zítra musím koupit v albertu. takže. chci pistácie. a taky kešu. a taky aspoň tak dva energy drinky protože se mi bude chtít spát. a taky čínskou polívku. a taky aspoň tak čtyři litry multivitamínu. a taky možná nějakou bagetku která nezmrzne. nejradši bych s sebou vzala i drůbeží rizoto. pro všechny případy a tak. zajímalo by mě jak to všechno potáhnu nahoru. to se nějak zvládne.

sem smutná smutná smutná. protože. poslední setkání bylo to jak kyy s lindou stály deset metrů od nás a linda byla strašně nervní a psala mi "idiote!" jako abych už šla. tak sem musela rychle jít. a pak až v pondělí. bude to to pondělí po sobotě ! ach jo. nebudu sem psát své pocity protože už sou napsané v neinternetovém.

linda mě celkem vyvedla z míry tím co mi dnes řekla. zase se začínám trochu bát i když to údajně byla sranda. protože v tomhle případě to přece nikdy nikdo nemůže vědět !

je vtipný. jsem rád že tě mám a nemusím být sám. jak sem z něho mohla umírat ?

kuba je strašně moc hodný protože v zásadě nemá nic proti prodávání alkoholu nezletilým. myslím že bychom mu s lindou měly něco dát.

vůbec se mi nelíbí že si tadeáš vypálil do ruky můj prstýnek a teď tam má hnusné krvavé kolečko ze kterého si vytlačuje vodu a je mi z toho nevolno. nechci s ním sedět do té doby než se mu to nezahojí.

mimochodem mě a tadeáše musí celá třída milovat protože kvůli nám jsme dneska psali písemku. gaura je idiot a vůbec nechápu proč nám takhle komplikuje život.

jdu na rozsvícení stromečku. s beou. možná ho ještě uvidím. a je to úplně nefér protože když sem asi tři roky za sebou chodila za mikuláše tak tady byl mareš a já sem ho nikdy neviděla a teď je tam jenom bára basiková ! trapka. no nic. tak já jdu.

---

20:03 - problém s botama je vyřešen. sem trapná že jenom kvůli tomu že nechcu jít v těch hnusných vymýšlím takové plány.

a jinak sem ho ještě viděla. naposledy před sobotou. sem divná. je to přece normální sobota jako každá jiná ! tak nevím co dělám.

20:14 - všechno se sere úplně nejvíc na celém světě. asi se jdu zabít. protože !! to ještě může celé prasknout což by bylo velice neblahé.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.