shards bring luck.

28. prosince 2009 v 20:48 | pavly. |  written.
nějak moc zase nepíšu. asi proto že můj život je strašně nudný a nezajímavý. ne že by byl dřív né nudný a zajímavý. jenže teď je tak nějak více. pokud nepočítám návštěvy toho nejlepšího na světě je to dost bída. proč používám slovo bída ? to přece používá někdo. jiný.

opravdu nechápu logiku mojí máti která se hádá s tatínkem kvůli tomu že nechce tahat mého mladšího sourozence na silvestra k jejich známým proti bratrově vůli a že nás dva nikdy k ničemu nenutila tak neví proč by to teď měla měnit a den na to po mně řve že se mě na nic nebude ptát a že s nima prostě na tu lysou pojedu protože je to prý tradice. nevím kde na nějakou tradici přišla.

k mojí radosti si otec asi ve čtvrtině kopce lehl do sněhu a dýchal strašně nahlas a říkal že dál nejde. pak po kom to jako mám. nakonec bohužel vstal a řekl že přece není baba aby tam nevylezl. každopádně byl na něho vtipný pohled. to jako fakt. myslela sem že chcípnu smíchy.

víš je moc skvělý pocit když tam zase stojíš. tak nějak se mi vrátily pocity měsíc staré a asi to pořád není v pořádku. idiote co sis jako myslela ? a to sem si řekla že mě tam už nikdy nikdo v životě nedostane !

cestou zpátky sem asi tak pětkrát spadla na šutry takže počítám s tím že zítra asi nevylezu z postele protože budu mít asi všude plno modřín. to už je můj osud. na lysou už nikdy nikdy nikdy NIKDY. s nikým.

asi se mi obnovil zákaz zapalování svíček protože když sem se maminky ptala jestli si můžu zase zapálit i ty čajové řekla že ne. tak sem si chtěla zapálit aspoň ty voskové a když sem nesla talířky na které sem ty svíčky chtěla dát tak sem tak trošku zakopla a dva se rozflákaly o zem. řvala.

už chci do školy ! ne že bych se těšila na chemii a pana gauru který věnoval celou první hodinu po prázdninách. to by mě celkem zajímalo co jako budu dělat.

nevím jak to vydržím. každá vteřina je tak trošku nekonečná víš.

to mají děti hezký příklad.

je blbá blbá blbá protože sem jí říkala nečti to a ona to četla a teď je smutná. vůbec nechápu proč lidi nedávají na moje rady jako.a očividně je jich blbých více protože ta další zase čte tamto. chápeš ne ?

připadám si trošku jako úchyl protože tu sedím a na jedné ruce mám tu skvělou voňavku od maminky a na druhé tu skvělou od něho a umírám tu. ani nevím z které víc. asi z té jeho. už jenom tak z principu prostě. už ať je tady.

mimochodem, rozhodla sem se že na silvestra nebudu skoro vůbec pít abych pak věděla všechno co nikdo jiný vědět nebude. a taky proto abych se v pořádku ve zdraví dopravila s lii k nám domů v co nejlepším čase. a taky ještě z dalších důvodů. dobrá strategie, ŽE !!

těším se na tu pusu poslanou po obloze. (:

celkem paradox, posílat mu dobrovolně úryvky mojich keců odsud starých asi tak tři měsíce. jako by nestačilo že to všechno četl ten pro kterého se musí trpět a ještě ten druhý s moc podivným melírem. míval ho lepší teda. hlavně že je to k pousmání a ne k smíchu.

prosím zařiďte někdo aby si sem bratr nevodil kamarády co mají sklep a jmenujou se lukáš a mají ještě asi tak stokrát horší smích než elen ! bolí mě z nich uši a úplně kazí atmosféru mojich voskových svíček.

snědla sem úplně celou milku sama a taky asi tak dvě stě gramů pistácií. asi se vyliskám. hlavně že sem si říkala že když už sem na lysé hoře a dělám něco pro své zdraví [?!] tak se dneska moc nepřežeru. gr8.

ať žijou náhody (:

silvestr je už ve čtvrtek a já sem myslela že až v sobotu protože sem ve skupině "bez školy ztrácím přehled o datech a dnech v týdnu." takže na to mám trochu právo. každopádně je moc a moc smutné že ještě nemáme s lindou vymyšlené jak si opatříme pitný režim. hlavně že přece nebudu pít !

už to fakt chce aby mi přijela. bude to [:fajn:] a musíme spolu do obchodu. je moc vtipné jak se události opakují akorát se v nich mění lidi. zajímavé že jeden člověk v nich pořád zůstává. asi by si měl dát trošku větší pozor. ^^

jéé to je katka ! a to je tvůj kluk ? vypadá podobně jako ten co byl před chvilkou u nás doma s naší pavlou. nebyls to náhodou ty ?

to už je můj osud mít volný byt pokaždé když se mi to nehodí a když se mi to hodí mít ho zase plný a ještě k tomu malých spratků. grrr.

pustíme si shreka ? (:

ve středu asi půjdu s danyjelem někam. asi jsou z nás něco jako přátelé. protože nás toho tolik spojuje !! :D ahaha.

voní to voní to voní tooo !! umřu.

zapálím si zavádějící vonnou tyčinku kamasutra. no tak nezapálím protože došly nebo mi je matka někam schovala. nechápu že jí to celý minulý měsíc nevadilo a najednou je jí z toho špatně a bolí ji z toho hlava a smrdí to.

z posledních pocitů poskládám ještě jednu úžasnou chvíli. z těch včerejších. a víš co by to teď chtělo ? zastavit čas. jo, to jo. ach.

proč píšeš ach za každou větou ? za každou ne. no tak skoro za každou. líbí se mi to. tobě se líbí vzdychání ? ach není vzdychání. tak co to je ? slovo.

naučte mě prosím někdo balit dárky !! je to totiž opravdu trapné když ti někdo dává dárek a je úplně krásně zabalený a zavázaný mašličkou a všechno a pak vytáhneš ten svůj a je to úplně humus a ten člověk se tomu pousmívá a říká "vždyť to vypadá roztomile" i když víš že to vypadá spíš jako by to balil nějaký postiženec.

miluju svojí converse tašku a peněženku !! tak jasně že se musím pochlubit.

chce se mi jet do ostravy ale nemám čas protože.

štve mě že skoro nikdo nepíše články a tak nemám co číst. což mi připomíná že dneska se mi začlo chtít přečíst si robinsona crusoea ani nevím proč. stejně to vidím spíš na toho adriana nakonec. protože na toho nic nemá.

po dlouhé době se mi zdál sen. takže sem se moc dobře nevyspala protože sem si myslela že je to fakt pravda. takový ten úplně reálný. zdálo se mi že sem s beou odsouzena ke třem rokům ve vězení i když už nevím za co a tak. hrozné.

nesnáším když mi na fejsbuku chodí takové ty blbosti jako třeba že mi někdo poslal animaci přitom mi ji ani neposlal jenom mě to donutí na to kliknout. nechápu smysl toho všeho.

áááá. ♥ him.
 


Komentáře

1 Linda Linda | Web | 28. prosince 2009 v 21:04 | Reagovat

nepřečteš. mám ho doma já :P

2 pavly. pavly. | 28. prosince 2009 v 21:44 | Reagovat

grr.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.