mad about him.

3. prosince 2009 v 21:52 | pavly. |  written.
asi si udělám test osobnosti protože je dost možné že sem tak trochu flegmatik víc než je zdrávo. komu to vadí. možná lindě protože tady po mně už hodinu řve že se o nic nestarám a že všechno zařizuje ona přitom to vůbec není pravda a nechápu proč tak vyšiluje když se to prostě nějak zařídí. hlavní část plánu přece vyšla takže. neřvi na měě !!

teď sem zkoušela najít nějaký test osobnosti jenže sem už moc unavená protože sem musela přečíst celý obsah gilgameše a upravit to tak aby pan profesor nepoznal že sem to nečetla.

dala bych si drůbeží rizoto. spíš jenom některé písmenka z drůbežího rizota. chápeš.

byla sem s bee ve městě a koupila sem si strašně silné vonné tyčinky. ještě nevyhořela ani celá a už sem se skoro dusila a musela sem větrat protože jinak bych asi umřela. a jinak pokud chcete někdo poradit tak se nenechte nalákat těma babama z alberta co prodávají parfémy které údajně stojí běžně 1500 ale ony vám to prodají za 200 protože toho pak budete litovat !

věřící lidi sou divní. viz ordinace v růžové zahradě.

chci ten mexx co voní jako meruňka. protože je nejlepší na světě.

teď lituju toho že sem ten turecký med sekala nožem a pak nechala ty bílé a lepící drobečky všude na plovoučce protože kvůli tomu a taky kvůli dalším věcem nemůžu spát u lindiny babičky !

vy nemáte ráda kytičkyy ?

zajímalo by mě jestli sme správně dešifrovaly obrázek. protože jestli jo tak by to chtělo aby někdo dotyčného nejmenovaného člověka trošku vyliskal jinak špatně dopadne a bude mít zápal plic !! :D protože vím o čem mluvím, ŽE.

nechci chodit na výstavy protože pak nejsem o velkých přestávkách ve škole a jistí nejmenovaní lidé na mě čekají celou přestávku na jistém nejmenovaném místě protože můj idiotský mobil neodesílá esemeskyy !! a může za to vontrobová víš. je to kráva kráv. a já sem pak celý den nevrlá. nevrlá je úplně dobré slovo.

vůbec se mi nelíbí že je venku nižší teplota než v ledničce protože mě to pak nutí běhat a všechno. chci sluníčkoo !!

chce se mi spát. a zítra asi půjdu spát tak v sedm. abych si udělala předem zásoby energie. kterou budu asi potřebovat. sice jako nevím k čemu ale to nevadí. asi k tomu jak budu pěkně sedět v rohu a koukat se kdo se s kým spároval abych to pak mohla poreferovat danielovi. sklářovi. bude to zábava.

je vtipné že štrajt za den vychladne a pak mi zase píše a chce ať se jdu koukat na jeho turnaj. se asi posral ne. já chodím zásadně jen na volejbalové.

mám chuť na pomerančovou geishu jenže se mi nechce vstanout a udělat dva kroky ke svému batohu kde mám asi posledních pět čtverečků. to už je můj osud být taková lemra líná.

mimochodem jestli to někoho zajímá tak sem úterý přežila a dokonce možná nebudu mít doživotní trauma. a cestou zpátky sem jela s maminkou do ostravy kde mi koupila další nejlepší tričko na celém světě. vytvořila sem si k němu velice blízký citový vztah navzdory tomu že mě řežou do ruk jeho průhledné flitry a tak mám na rukách škrábance a pak na ně omylem stříkám voňavky z dé emky.

zase sem šla do školy s elen. prý mě terka hronková nemá ráda. zjišťuju že mě nemají rádi lidi které taky nemám ráda. je to velice pozoruhodné. nevím proč píšu jako kretén. asi proto protože.

možná začínám taky trošku panikařit. ale vždyť už to máme skoro všechno vyřešené. nic se už přece posrat nemůže. ještě že mě má co uklidnit. tak.

štrajt je uplně piča.

včera sem zase nemohla psát protože sem byla u bei a maminka mi volala a řvala kvůli lepícím drobečkům a taky kvůli tomu že sem nevysála a nechala doma bordel jako fakt moc velký. vlastně se jí ani nedivím. akorát sem byla naštvaná protože mi to prostě chybíí !! to psaní. jako každý den. nechci být na ničem závislá protože ! závislost je to nejhorší co člověk může mít, ŽE. protože má vždycky pravdu. což není znak jedinečnosti. vždycky pravdu mají jenom kreténi. což znamená že on ji vždycky nemá.

mám tady napsat že má bee skvělé nápady. nejsem si jistá jestli je skvělý nápad přepadnout někoho večer jenom proto že ho chce jedna dotyčná vidět. protože jsou tady dvě hlediska z jakých to může brát že ? a vzhledem k tomu že všichni beu přehlasovali řekla bych že zas tak dobré nápady nemá. takže.

tady si někdo koleduje ! koleda koleda že ? hihi.

lasotová se ptala jestli si myslíme že je u nás na škole marihuana a pak se dívala na mě a říkala no PAVLO, co si myslíš ty ? vůbec nechápu proč. asi vypadám jako vyhulenec nebo co.

mirka je asi těhotná protože. zajímalo by mě kdo je ten nevědomý tvor jehož zbavila podstaty. [viděli ste ten díl přátel ?]

chce se mi pořád psát. dneska se necítím dostatečně vyzpovídaná jelikož sem s bee polovinu doby co sme byly spolu řešily to, jak moc trapné je přepadnout někoho ve večerních hodinách. a říká o té co mě nemá ráda že je hezká ! to teda rozhodně vůbec není.

štrajt je uplně uplně nejvíc piča co to jde.

vůbec se mi nechce šplhat na lysou a vůbec nechápu proč nepronajali chatu třeba někde jinde. jako někde v nižší nadmořské výšce. a matka po mně chce ať tam jdu v pohorkách ! se asi zbláznila ne ? moje adia jsou přece úplně dostačující !

zavírají se mi oči. a asi si zapálím druhou vonnou tyčinku abych se udusila už úplně. a jinak mimochodem se musím pochválit protože sem dneska v rádiu poznala placebo i když ho vůbec neposlouchám. když nepočítám tamtu jednu francouzskou.

chybí mi ta dnešní velká přestávka. málo fenylethylaminu.

 


Komentáře

1 Barů Barů | 7. prosince 2009 v 20:18 | Reagovat

je snad řeč o mém obrázku?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.