i ♥ your suffering.

23. prosince 2009 v 23:26 | pavly. |  written.
mám obrovské dilema protože celý den jak kretén měním dyzajny a nelíbí se mi ani jeden ale už toho nechám protože mě z toho bolí hlava a oči a musím prostě dneska psát protože mi to zas chybí neboco.

dnešek byl úplně nejhorší na světě co se trapasů týče. doufám že sem si je vybrala aspoň tak na dalších deset let dopředu i když v to asi nemůžu ani doufat s mojím štěstím a tak dál. nejdříve volám bei a spletu si jejího tatínka s jejím přítelem a pak připravím k8 o překvapení z dárku k vánocům. představte si jak se snažím o to aby se dvě kola vlezla do výtahu a jak jejímu tatínkovi výtah přivírá batoh a myslím že to stačí.

kdyby to někoho zajímalo tak sem kráva kráv protože můj rukáv bundy zase krásně voní víš. takže si ji teď nesmím oblíct do té doby než to zase nevyčuchne protože je mi z toho strašně strašně. vlastně ani nevím proč. jenom takový ten hnusný pocit a všechno se ti to přehraje v hlavě chápeš ne.

♥ bych jeho suffering. škoda že žádné suffering asi mít nebude protože se s jistou nejmenovanou hádají v půl druhé ráno kdo zavěsí, ŽE. hihí. jasná jasná. marná marná ? hlavně že mu přeju jen to nejlepší a vůbec nic ošklivého.

strašně mě štve že letos nemám adventní kalendář protože se nemůžu těšit na zítřek abych si vzala takovou tu největší čokoládku která se otevírá dvěma dvířkama a ne jenom jedním. grr.

koupila sem si dneska s k8 v albertu kešu a dva kravíky a pikao. když je zítra ten štědrý den. já na to kašlu budu žrát a žrát a dívat se na pohádky a kynout a kynout. třeba pak budu vypadat jako to zlaté prasátko víš.

a taky sem si koupila dalších pět svíček. k8 říká že sem úchyl.

chtěla sem se vidět s bee jenže ta má lepší věci na práci jako třeba provozovat druhou fázi v mezipatrech takže ji přece nebudu rušit. navíc řekla mi tak buď ještě chvíli s katkooou takže očividně zrovna nějak moc nestála o setkání se mnou. ^^

sem smutná protože na silvestra to bude s mojí smůlou deset dní. což jsou skoro dva týdny což je skoro měsíc. kdybych počítala jako linda, že. to není vůbec dobré protože by to nebylo čerstvé chápeš. linda mi říkala ať se na to dívám z té druhé strany jenže to říká jenom proto že chce abych udělala to co chce. takže to neplatí.

kdyby to bylo reálné tak teď odjedu autobusem [!] do té lokality kde je squash. tam do toho jednoho krásného domu s krásným hlídacím pudlem a nejkrásnějším a nejskvělejším majitelem toho pudla na celém světě. ach.

maminka už pomalu chladne a ruší zákaz zapalování svíček v mém pokoji protože mi dneska dovolila zapálit si tři ty voskové. sice to není to pravé jako třeba dvacet čajových ale aspoň něco. chce to chce to chce to já vím co to chce.

děkuji beátě majtanové že se mi tedy ozvala jak slíbila !! mimochodem ještě s ní musím vyřídit tu záležitost s fotkou mě v kroji ! ach, stydím se.

víš nesmím odsud odejít dřív než mi vyroste rýže ve farmville. stala sem se tak trošku závislou. a
nějak se mi nedaří přinutit lindu k tomu aby to taky hrála protože pak nemám s kým probírat jak je hrozné že švestky zrajou tak pomalu a že si nemůžu koupit slepici !

závislost je přece to nejhorší co člověk může mít. některých závislostí se ale člověk zbavovat nechce..

23:16. asi bych měla jít spát abych neprospala půlku štědrého dne.

dneska sem balila dárky a mamka se jim smála. nevím co si o tom mám myslet. dělá jako by můj způsob balení dárků byl nějaký nenormální nebo tak něco. mám to hezké náhodou.

zajímalo by mě co mi letos nadělí ježíšek protože sem mu nepsala dopis. ani sem nic neřekla mamce. aby mu to mohla vzkázat. jako co bych si od něj přála. vím akorát o tom nejúžasnějším tričku s jelenem !!! [no dobře lindo, možná že je to opravdu sob ale to nikomu nevadí.] které sem kupovala s ní. třeba nic jiného nedostanu protože sem zlobila.

sugesce je to nejhorší co může být. že bych lindušku přece jen požádala aby mi zašla do obchodu ? to raději ne.

když sem byla s k8 na náměstí hráli šubaduba band ! myslela sem že umřu umřu umřu protože sem si našla skvělý úhel ze kterého sem měla krásný výhled na jednoho červenovlasého nádherného co hraje na bicí. achich ach. je to lepší než mirai s kytarou ! fakt jako ale. nevěříte ? věřte.

0:24. - veselé vánoce. ^^ 24.? dva měsíce. ach. ♥
 


Komentáře

1 negros-revenge negros-revenge | 25. prosince 2009 v 18:42 | Reagovat

červenovlasého roberta?:D

2 pavly. pavly. | 25. prosince 2009 v 20:23 | Reagovat

ach ano !! :D ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.