i wanna be with u right now.

16. prosince 2009 v 21:46 | pavly. |  written.
víš asi nejsem zrovna nejlepší dcera na světě protože v poslední době každý den přijdu domů a zatáhnu žaluzie a lehnu si a zapálím asi tak milión svíček a jím čokoládu v posteli a ležím s notebookem a všichni se tu údajně dusí smradem z vonných tyčinek až do noci. a taky prý vůbec nepomáhám.

pan profesor polčák je ve skupině i hate socks in sandals !! což je celkem sympatické. myslím že by si o tomto problému měl promluvit s panem profesorem saforkem protože on to takhle nosí ! nevkusné. asi řeknu i své nejdražší aby si tento problém vyřešila taky se svým čerstvým DP.

slyšíš česky ?

dneska jsem pořídila první dárek ! nebo spíš bráška pořídil. takže už zbývá jenom maminka. a linduška. a bee. a kyky. a můj DP. vlastně bych strašně ráda pořídila dárky mnohem mnohem více lidem jenže mi to nedovoluje má finanční situace ! asi přestanu zvát lindu do čajky.

rozhodla jsem se že šestého ledna pozvu ty moje dvě nejdražší mající narozeniny ve stejný den do čajky a koupím jim cokoliv budou chtít ! ^^ to už totiž zase nebudu chudá.

dneska přišel účet za mobil. chtějí mi ho vzít. jenže já nemůžu za to že všichni mají nějaké zvýhodnění jenom já jak největší sociál mám zvýhodnění jenom na naše s kterýma vůbec nevolám ani neesemeskuju tak nevím k čemu mi to je ! tatínek se rozčiloval kvůli tomu že sem provolala dvě a půl hodiny. zajímalo by mě co by řekl tomu kdybych mu řekla že za těch 16 dní už se nějak provolaly další čtyři.

nelíbí se mi že sněží. má sněžit jenom na štědrý den a pak to má za dva dny roztát. to by přece úplně stačilo. ať je sníh na horách ale tady ať svojí existencí neobtěžuje ! maminka mě kvůli jeho existenci nutí nosit zimní boty. vůbec nevím co jako dělá když loni sem celou zimu prochodila ve svých úžasných adiích. vyhrožuje mi že prý mi všechny moje boty vyhodí pokud zítra nepůjdu v zimních. asi je trochu postižená.

martínek s linduškou jsou na šlusce. martínkovi strašně moc sluší oblek. a chtěla bych vidět lindu na podpatcích ! a taky ivoše v obleku. a taky malého urbánečečka. škoda že sem lemra líná co neumí tančit.

BEÁTA mě štve. říká že přijde a pak nepřijde a vymlouvá se na to že má zaracha hlavně že se svým čerstvým DP si chodí ven ! a na svou hodnou kamarádku která jí pořád volá kdykoliv si napíše a bude z toho mít problémy si vůbec neudělá čas. grr. [ právě mi její DP píše že byla s ním a mně ani nedá vědět ! myslím že tohle je konec našeho přátelství. ]

MDP mě štve. zítra je čtvrtek což mohl být úplně nejlepší den na celém světě protože mám nové svíčky. (: jenže on má na práci něco supertajného co mi nesmí říct. no to je teda moc hezké. prý mi to řekne v pátek jenže to už je moc pozdě.

BRATR mě štve. zapálím svíčky a on chce mít rozsvíceno protože prý nevidí na to co píše přitom psal líháčem tlustým asi centimetr takže to úplně v pohodě přečetl ale stejně mi naschvál kazil úplně celou atmosféru mého soukromého hřbitova.

KOMÁR mě štve. nechápu proč mě píše na ten seznam lidí co jdou na tu velkou super mega silvestrovskou páártyy když sem mu několikrát důrazně řekla že ještě nevím !

KRÁVA VONTROBOVÁ mě štve. vůbec nechápu proč ve výtvarce prostě nemůžem čmárat a mít od ní klid a proč chce nějaké referáty z knih. stejně to nikdo nebude poslouchat tak nechápu smysl toho všeho. navíc je trapná a směje se svým interním džoukům kterým se nikdo jiný nesměje.

GINGER mě štve. nazývá mě čekitaut děvčetem !

DANYJEL mě štve. řve tu na mě ať si pohnu s tím referátem z knihy který po nás chce vontrobová jinak prý dostaneme zase pětky. jde to s námi celkem z kopce když už i z výtvarky nejsme schopni dostat něco jako jedničku na vysvědčení. 4-5 taky z dějin umění taky není to pravé, ŽE.

jeden nejmenovaný krásný se přidal do skupiny nesnáším, když má učitel své oblíbence!! a je z nich doslova "pos*any" ! zajímalo by mě jak moc by měl rád mou kamarádku kdyby s náma chodil do třídy. ahaha.

asi budu muset dělat ten referát. ):
 


Komentáře

1 Linda Linda | 16. prosince 2009 v 23:15 | Reagovat

mě nezajímá jak moc mě má rád. četla sem to.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.