i'm writing a book on what not to do.

12. prosince 2009 v 14:51 | pavly. |  written.
sem maličko vytočená protože moje myš je postižená a sama kliká na červené křížky v pravém horním rohu a tak tohle všechno píšu podruhé.

taky sem maličko vytočená protože nějaká idiotka jménem linda mi tady nějakým zázrakem zrušila zvuky na internetu a strejda se to snažil spravit a zrušil je úplně všechny, takže tady teď není jenom tma ale i ticho což je hrozně depresívní. kdybych aspoň měla svou milou dotykovou mp4 kterou bych mohla zapojit do bedniček, ŽE. jenže tu mi ukradl nějaký nečestný hrubián. [mám ráda pana profesora žambocha.] nebo spíš nechávat empéčtyřky ve vé trojce není asi zrovna rozumné.

mohl jsem být rozumnější.

už je tomu týden. nějak to letí. asi nějak moc nedávám pozor.

tak nějak se divím sestře že je tak naivní. vždyť jí přeci musí být úplně jasné jak to dopadne. asi chce aby to tak dopadlo. nebo možná spoléhá na těch šest dní, ŽE. jenže by měla brát v úvahu že tam budou taky jistí nejmenovaní lidé kteří když chtějí tak si prostě vezmou a na okolnosti už se moc neohlížejí takže. hodně štěstí sestři !

nevím koho mám litovat víc. protože sem viděla jak je smutný a jak kope do kamení a jak říká že neví co má dělat a taky jeho pohled když tam nebyla. a pak taky to jak odcházel. povedlo see ! pojď si na to plácnout. bahaha.

tobě musí být ze sebe asi fakt dost blbě že ?

zkouším spočítat kolikrát sem se za tenhle týden chovala jako přecitlivělá přecitlivka. asi to neumím. neumím spočítat víc věcí, takže.

zajímalo by mě co trápí tadeášovo a danielovo srdce. jejich stavy se mi vůbec nelíbí a nechce se mi čekat až do pondělí ale asi mi nic jiného nezbyde. řekla bych že v tom mají prsty jejich přítelkyně [?] . nevím proč. jako bych zrovna já byla vzorem ideální a milující. ahaha.

happy birthday ! made a mistake.

tamten článek je trapnější než checkitout miss. to už je co říct. ahaha. nelíbí se mi pocit že to komár čte. prý mám napsat raději nějaký kvalitní sloh. asi nechápe smysl tohohle všeho.

asi tak za deset minut jedeme ke strejdovi co používá antonia a k tetě a tak. fakt strašně moc se těším na jejich otázky.

chci usnout a vzbudit se v pondělí. aspoň na těch dvacet minut.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.