anděl co ze strachu mu utrhali křídla.

10. prosince 2009 v 21:51 | pavly. |  written.
víte co nikdy nedělejte ? když chcete zfouknout čajovou svíčku tak nikdy ne zblízka jinak se vám ten horký vosk chrstne do ksichtu a taky na vlasy a to není zrovna příjemné.

zítra jdu do školy ve velice divném oblečení. protože moje maminka se s radostí chytla toho že zítra jedem do divadla a odmítá mě pustit v riflové sukni, že prý je to nemorální a nenormální jít do divadla v něčem takovém. takže půjdu tyvole v divných černých kalhotách a ještě divnějším něčem co neumím popsat. asi nevylezu ze třídy. nemám ráda tyhle hadry.

jsou tady první podobnosti. oba se smějou trapným věcem. ^^ stačí jenom aby o sobě začla tvrdit že má právo na namyšlenost a dar cítit pravdu a je už úplně jasná. myslím že je to jen otázka času.

těším se na bee. upřímně bych raději zůstala v ostravě v novém new yorkeru a věnovala se nákupu kamínků ale asi pojedu zpátky ve svém úžasném oblečení a musím ji vidět. a slyšet. protože vlastně nic nemám vědět i když to vím a tak budu dělat strašně překvapenou. škoda že nejsem dobrá herečka. stejně si myslím že si dobře vybrala protože on je strašně fajn. chtěla sem napsat nejlepší na světě ale pak mi došlo že to používám moc často a taky by to bylo zavádějící.

už je to asi jenom můj problém víš. protože on už asi žádný nemá. protože dneska to bylo nejlepší na celém světě. protože ve světle svíček vypadá nejvíc nejkrásněji jak to vůbec jde. měla bych říct lindě ať mi dá ještě facku za tyhle idiotské kecy beze smyslu.

chce k vánocům mě. raději nebudu uvažovat jestli to náhodou nemá nějaký hlubší význam. i když by mi to bylo vlastně celkem jedno, ať to klidně hlubší význam má !

nesmím nikomu volat ani psát. musím si to nějak zakázat akorát nevím jak se to dělá. prostě se neumím přinutit neodepsat nebo nezavolat. naši mě zabijí.

prý to mám v pokoji lepší než v čajce.

a ještě se mu líbí můj stav !!!

sem zvědavá jestli zítra pojedem jedním autobusem. linda bude naštvaná protože se bude cítit opomíjená což nechci víš.

zajímalo by mě co se stalo tadeášovi protože jeho stavy jsou moc divné a taky dneska vypadal smutně a já sem se nemohla zeptat co trápí jeho srdce protože chtěl radši sedět s honzou než se mnou což se mě strašně dotklo !

tatínek je naštván protože mu nekontroluju jeho překlady. jako bych snad byla vhodný kontrolovač.

nemám úkol do chemie. měla bych ho udělat protože jinak zase kvůli mně budeme psát písemku. takže jdu ať mě všichni nemilujou ještě víc než teď.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.