Listopad 2009

protože v neděli nám bůh dává chléb.

30. listopadu 2009 v 21:27 | pavly. |  written.
nepíšu tady tak často jenom proto že mám strach že se mi to v půlce sekne. viz předchozí článek. a celkem mi to chybí. asi sem závislá. stejně jako na dalších věcech. [podle něj.]

musím přestat být lhostejná ke svým známkám ! zítra píšem ze zeměpisu a paní profesorka před týdnem říkala že kdo se neučil doteď tak nemá šanci to dohnat za jedno odpoledne a tak sem se rozhodla že se na to podívám o víkendu jenže to sem byla trochu zaneprázdněná a tak se nenašel čas a taky sem na to zapomněla a vůbec. prostě to neumím. a to sem si půjčila jeho sešit. ve kterém sice není ani půlka toho co mám umět ale komu to vadí. sedím a dívám se na to písmo a připadám si jako úchyl nebo něco takového.

a pořád sem nezačla číst gilgameše a to jsme měli dneska odevzdat papír s popisem jednotlivých tabulek ! asi to zkopíruju z wikipedie a trošku upravím. jo. a myslím že bych si měla konečně založit sešit do dějepisu ať má pan profesor žamboch radost.

je úplně divné že mají stejné písmo. asi budu sedět s kyy !

mám strach ze zítřka ! hrozný. bude to hrozné. moc hrozné. ach jo.

je velice pozoruhodné že chvílema mi přijde že už to není ani těch sedm a půl procent. třeba teď je to nula ! a tak to má být přece pořád. ať už jde třeba o prosím pohledy nebo hnědé trička. že ?

nesnáším tu krávu s kožichem z králíka a bílýma lodičkama a mobilem hello kitty s vlasama natupírovanýma až ke stropu a odrostem půl metru. je úplně k zblití ! a to jako jenom kvůli oslavě nepůjdeš na vystoupení ? aháááá. opravdu nechápu jednoho nejmenovaného. všichni jistě vědí koho mám na mysli.

asi mám zlomenou kostičku v kotníku protože to bolí. nejspíš z toho jak sem tyvole spadla z kladiny a linda se mi smála ! to už je můj osud, dostat z tělocviku tři mínus !! mašínová je úplně kráva. nebo spíš já sem tak trochu antitalent.

mimochodem sem z toho sešitu ztratila takovou tu kancelářskou sponku. a tak mi linda půjčila svoji. nevím jestli se mu mám přiznat. myslím že by měl vědět že jeho sešit teď drží pohromadě něco co měla moje kamarádka v uchu.

nesnáším lidi co mi říkají pavla ! s těmi nemůžu být kamarádka. ne prostě.

štrajt je největší idiot na celém světě. protože sem nejvíc namyšlená víš ?

dala bych si něco jako špagety. nebo tousty. jenže ty sem před chvilkou dojedla. což mi připomíná že pořád nejsem rozhodnutá co si uvařím na lysé ! s mojí šikovností tak možná chleba s máslem.

zase sem šla s elenkou do školy. tentokrát říkala jenom to že má na mikuláše pět různých plánů a neví který si má vybrat. a chtěla ať jí poradím. a taky říkala že by s čekydautem na chatu v životě nejela. možná že na tom něco je, ŽE.

já už chci prázdninyyy. napořád.

vůbec sem nevěděla že pavel hraje na bicí ! to je úplně nejlepší na světě. housle a bicí. chybí jenom klavír ! což mi připomíná že on mi nechce zahrát. sem z toho strašně smutná. mohl by mi zahrát třeba ukolébavku. to bych úplně umřela.

vypadla bagárová. už bylo na čase. chci ať vyhraje bendík i když včera zpíval hrozně.

mám ráda mám ráda mám ráda. udělám si tahák.

daniel je úplně divný protože se se mnou celý den nebaví pak řekne že se s ním nebavím já a chce se se mnou bavit a ptá se a já mu odpovím a on si ze dvou vět udělá závěr. a pak se na obědě snaží okrást mě o moji židli ! to by tedy opravdu nešlo.

štve mě že na nic nemáme magdoně a už nás vůbec nesupluje ! chybí mi jeho růžové košile.

co vlastně chceš ? nevím. asi čokoládu.

zjistila sem že vůbec nejsem bohatá jak sem původně plánovala ! je to hrozně smutné. a pořád ještě nemám ani jeden dárek.

jdu na himym. a možná psát do neinternetového. nebo ne. asi nevím.


pipipičolek.

28. listopadu 2009 v 20:14 | pavly. |  written.
píšu článek i když je tu značné riziko že se mi to tu celé sekne a začnou mi blikat ikony a mizet mi lišta a následně se mi začne sám od sebe restartovat počítač a pak to řekne že tam je chyba čtení disku a ať s tím něco udělám. tak to restartuju znova a ono mi to ukáže the blue screen of death [zní to celkem strašidelně že ?] a já to budu muset restartovat tak dlouho dokud se ten počítač neuráčí zapnout se. a to už bude ten článek dávno úplně ztracen a nebude se mi chtít psát znova. tak nevím proč to dělám. protože se mi to teď stává celkem často. asi tak pětkrát za den. už mě to nebaví. chci normální počítač !

to že máš vždycky pravdu není znak jedinečnosti idiote !

stejně je to nejlepší chodit do čajky ve dvou. ani to nemusí být někdo tak neodolatelný jako on. stačí třeba někdo jako linda nebo bee. [čímž samozřejmě nechci naznačit že nejsou neodolatelné.]

strašně sem se zamilovala do jahodových kravíků. mamka koupila další čtyři a dva sem měla nechat bráchovi aby zase nebyl naštvaný a nechtěl mě mlátit a já pak neměla výčitky kvůli jeho převrácenému koleni. už sem vypila všechny čtyři tak jenom čekám kdy si toho všimne a bude chtít zaútočit.

moje sestřenka píše jako kretén. její status aá ZaSé SlaVímee :D kAžDý TýDeN SlaVíMee :D DoOKonCé káŽdý déN slávíme v ČáJcé a na NašíCh NííGdí SuPrr ČUpéR MísTecH :D MiLůjji :* mě opravdu celkem dost irituje. a její přezdívka PrUdKá_StŘelA taky !! to snad ani nemůže být moje rodina. asi začnu zastávat jeho názor. ach, stydím se za ni. a proto to ještě píšu sem. aby si mohl každý přečíst jak mám idiotskou sestřenici. haha.

včerejšek byl nejlepší na světě. čekala sem jeden trapas za druhým ale dopadlo to snad nejlíp jak to vůbec mohlo dopadnout. má hezkého psa. a to sem si myslela že všichni pudlové musí být hnusní. ten jeho není ! ^^

nic nemůže dopadnout špatně. protože si s lindou pořídíme provázek kterým se k sobě přivážem abychom se nerozpojily jako vždycky. a jsem dokonce ochotna riskovat riziko vykloubení ruky. a já jí pěkně budu držet vlasy. i když je má krátké. komu to vadí. a bude to fajn fajn fajn. protože mi věří. a já ho nesmím zklamat přece.

dneska sem byla v ostravě na new moon. s lukáškem a linduškou a tadeáškem. bylo to fajn fajn fajn. sice mi lukášek ztratil palestinu [nebo možná sem ji nějak omylem ztratila já ale je lepší tvrdit že to není moje vina] ale jinak úplně nejlepší. a je mi líto jacoba. strašně moc. asi to moc prožívám. ale pořád ne tak moc jako linda.

linda říká že je tadeáš ještě větší tele než já !! takže beo, vidíš ? je to možné !

brácha mi nalil do skleničky a přinesl do pokoje kofolu. nevím co se to s ním děje. takové dobré skutky nikdy dříve nedělal. zajímalo by mě co do toho přimíchal. asi sem moc paranoidní.

vztah je přece založený na vzájemné důvěře.

asi se podívám na south park. protože sem to někomu slíbila. mi se nikdy nelíbilo jak je to nakreslené takže sem to nikdy nechtěla vidět. takže se mi do toho nějak moc nechce. ale co bych neudělala kvůli té osobě které sem to slíbila, ŽE.

koupila sem si v ostravě nejlepší tričko na světě. v nejlepším obchodě na světě. nebudu zveřejňovat jeho název protože je tam plno nejhezčích věcí na světě a jsou nejlevnější na světě a je to nejtajnější na světě protože kdybych to sem napsala tak se tam každý hned pojede podívat a všechno to tam vykoupí a nějaký idiot by mi určitě vykoupil ten krásný peace pásek [ano lindo, pásek !!] za devadesát osum korun. [to by ze mě radim určitě neměl radost.]

právě mi sestřenka napsala že slaví úplně všechno. vymyšlené svátky a svátky a půlroční svátky a narozky. vůbec nevím co myslí těmi vymyšlenými svátky a půlročními svátky. prý je slaví v lesééééé a na bazéně a donesou si tam světýlka a balónky a "pití" a prý tam i kouří a tak. ^^ umřu z ní.

těším se na zítřek. zvažuju s bee pro a proti toho zítra vstanout dřív a jít za ním na zápas. a pěkně se dívat na to jak hraje [hrajou ?]. jenže to bych musela vstát ještě dřív abych si dala čočky abych aspoň něco viděla. a taky bych se ráda vyspala. jenže sem ho neviděla od včerejška. to je opravdu dilema. asi z toho nebudu spát.

moje fyzická kondice je úplně pod nulou. dneska když sme dobíhali vlak sem nemohla už po stech metrech což je dost trapas. asi bych na sobě měla zapracovat jinak ani na tu lysou nevylezu ! haha.

ve zverimexu ve futuru mají moc hezké kosmany zakrslé za čtyřicet sedm tisíc. uvažuju o tom že si na ně našetřím. měla bych je pěkně v akvárku a naučila bych je sedět mi na rameně. anebo si koupím takového toho šedého papouška kterého tam taky mají a umí říkat ahoj a hezky pískat !! myslím že o ně napíšu ježíškovi.

je to strašně divné protože běžně touto dobou už mám nakoupenou většinu dárků a teď nemám ani jeden. smutné. protože ještě budu přispívat na dárky k narozeninám a taky si kupovat nějaké pití na tu super mega velkou páártyy. takže se omlouvám všem kterým nic nekoupím. asi budu s lindou vyrábět. jako největší socka. kdybych byla aspoň zručná !!

hmm šla bych si zahrát squash. nebo bych se šla projít aspoň do té lokality kde se hraje. protože tam je jeden hezký dům s hezkým hlídacím pudlem a nejskvělejším majitelem toho pudla.

kupodivu se mi ještě pořád sám od sebe nezačal restartovat počítač.

nebude.

25. listopadu 2009 v 22:03 | pavly. |  written.
zamilovala sem se do the fourth drink od cute is what we aim for. ona je nejlepší na světě. skoro možná dokonce lepší než chasing cars.

zase sem šla domů ze školy za tmy. a to chce bee abych přišla i zítra. asi se zbláznila.

vy jste jako prudká jo ?
no jsem.
ale já nemyslím příjmením.
no to nejsem.
takže jste klidná ?
hm asi jo.

vůbec nechápu proč si jistí nejmenovaní lidé myslí že se pletu do věcí do kterých mi nic není když jiný jistý nejmenovaný člověk se mě ptal tak sem mu odpověděla a nic víc a navíc kdo ví jak to ten jistý nejmenovaný člověk podal.

vůbec nechápu proč si všichni myslí že je hračkárna divné slovo a že se nepoužívá. mamka říká že takhle jí to učila její mamka a tak to tak naučila mě a tak prostě o slovo používám.

zítra budu říkat tu básničku. já nechci !

sem asi hrozně škodolibá a všechno protože sem se dívala na nejvíc neuvěřitelná videa nebo jak se to jmenuje a smála sem se tomu potápěči co se mu chobotnice přisála na ksicht a chtěla mu sundat ten náustek a taky tomu žokejovi co spadl z koně a visel jednou nohou za třmen a ten kůň ho vláčel za sebou přes všechny ty překážky a vypadalo to hrozně vtipně. přitom bych se takovýmhle věcem smát neměla, že.

mimochodem můj papír je podepsaný. takže. ruce v rukávech ?


ruka v rukávě.

24. listopadu 2009 v 21:48 | pavly. |  written.
tak trochu. jako zatím jenom jedna. protože druhý rodič to ještě neschválil. a až se vrátí tak asi nebude ve stavu který je přijatelný pro schválení tak obrovského rozhodnutí [:D] takže. jenže já už dneska potřebuju v rukávu obě ruce. jako ne v tom samém. každou ve svojem.

dalo by se říct že sem vyřešila problém dva a tři. pořád zbývá ještě asi devět dalších problémů.

asi mě nějak opustila můza. múza ? vůbec nevím co mám psát. to se mi přece nestává ! stejně jako se mi nestává aby mě bolela po vodárně hlava a jako se mi nestává spousta dalších věcí.

asi se přidám na facebooku do té skupiny "za tmy do školy vycházím a za tmy se ze školy vracím." nebo tak nějak. protože sem to nějak nedomyslela a moje zastávka u bei se protáhla asi tak na šest hodin. sice za tmy do školy nevycházím ale komu to vadí.

dneska sem šla do školy s elenkou. bylo moc příjemné poslouchat půl hodiny o tom jak kámo nejvíc kalí a jak je šťastná že už se nebaví s těma kreténama z čekydautu.

moje denní strava je tak nějak pod bodem mrazu. dopoledne sem snědla šáteček z bufetu. nebylo to vůbec ono protože nebyl vanilkový. nedala sem tadeášovi kousnout. pak sem šla na oběd a snědla mandarinky všem kolem. do večera sem nic nejedla. až pak paní beina mamka mi násilím dala chlebík se šunkou za sto korun. a teď sem vypila dva kravíky. a asi už nic jíst nebudu. tak.

mimochodem kvůli tomu druhému jahodovému kravíkovi sem se poprala s bráchou. nebo jako nepoprala. řekla sem mu že mu vypiju druhého jahodového a dám mu vanilkového přičemž se začal rozčilovat a pak mě začal mlátit tak sem ho nějak omylem kopla do toho kolena co měl ještě před týdnem vyvrtnuté a obrátilo se mu na druhou stranu. ležel na zemi a řval a brečel a říkal že sem blbá a já sem si myslela že simuluje. stejně mi pak toho kravíka dal tak nevím co jako dělá.

takže druhý rodič je tady a říká že je ta lysá úplně skvělý nápad a že se tam asi náhodou objeví ! se asi posral ne ? naštěstí mamka řekla že ať se nebojí že mě tam ztrapňovat nebudou. každopádně me to znepokojuje protože on je schopný všeho. a taky mě znepokojuje že ten papír je ještě pořád nepodepsaný.

konečně umím básničku takže mě možná pan polčák začne mít rád. jenže je krátká a vybrala sem si ji protože sme se ji učili zpaměti snad v šesté třídě takže mi stačilo asi třikrát to přečíst a uměla sem to. ještě pořád sem nezačla číst epos ! asi si vypůjčím lindiny poznámky a trochu tam něco pozměním. protože ona je moc hodná a určitě mi to dovolí.

můj milý mi nemůže vysvětlit množiny protože z nich dostane čtyřku. a to bee říkala že sou úplně lehké a že to vždycky uměla. je moc divné o něm mluvit jako o svém milém. za ten měsíc sem si už mohla zvyknout, ŽE.

začíná mě znepokojovat představa mého otce hrnoucího se na lysou za svou dcerou. vůbec nechápu co jako dělá. musí něco tušit nebo tak něco protože to jinak není normální.

a taky mám obavy z prvního prosince protože to bude hrozně hrozné. ale jak maminka řekla, pak už se můžu jenom těšit na ten výlet !! :D jako kdyby tušila co všechno se tam může stát. je to všechno hrozně divné.

zítra máme na angličtinu saforka. prý jestli víme jak se anglicky řekne množina. myslím že množiny a jejich doplňky [!] mi prostě asi nedají spát.

martínek má chřipku ! možná prasečí. vůbec nechápu proč se naše škola nezavírá ! asi si taky koupím roušku. mimochodem on asi bude mít taky zítra roušku ! což je hrozně hrozné protože se nebudu moct dívat na to jak je strašně krásný. uvidím mu sice oči pokud si ovšem nevezme plynovou masku jak mu někdo radil. a taky to má pár dalších nevýhod ale o tom raději až jindy.

už zase se vůbec neučím. vydrželo mi to asi tak dva dny. teď mám aspoň zatím výmluvu že sem na to chyběla a tak. vůbec nevím co budu dělat až mi tyhle výmluvy dojdou !

mirka mi dneska na obědě nechtěla dát svoji mandarinku. asi mě nemá moc ráda. nevím proč. vždyť se k ní chovám tak mile !

mimochodem budu asi strašně bohatá protože mikulášský turistický pobyt mi přinese značný peněžní obnos a navíc je konec měsíce takže se budou kupovat stravenky plus navíc sem měla narozeniny a maminka mi ještě všechny peníze nezabavila takže. ovšem jenom do té doby než přijde ten idiot a bude dělat PROSÍÍM pohledy a bude chtít vole příspěvek.

jdu je donutit ať to podepíšou. ať můžu klidně spát. ať sou obě ruce v rukávech !

problémy co se mě týkají.

20. listopadu 2009 v 22:39 | pavly. |  written.
problém číslo jedna. vůbec nevím co to dělám a k čemu mě to linda dokopala. no dobře možná mě k tomu zas tak moc nedokopala nicméně je jednodušší říkat že jo. spíš bych měla psát že nevím co to děláme a proč to děláme a tak. protože sme asi úplně blbé. nebo spíš já. já víc !

problém číslo dvě. linda by měla vyrobit ty věrohodné papíry o mikulášském turisťáku protože bych s tím že někam pojedu ráda seznámila své rodiče. nebo jako ne ráda ale bylo by to vhodné a žádoucí. nebo bych je mohla vyrobit sama vzhledem k tomu že s takovýmato věcma mám už zkušenosti, ŽE. to už je můj osud být tak moc lemra a tak moc pohodlná. ale linda je hodná a navíc to byl její nápad takže. je geniální. jako ten nápad. ne linda. sice nevím jak našim vysvětlím že zrovna já, největší odpůrce hor a všeho toho kolem vůbec, chci jet dobrovolně se školou a kvášem [^^ !!] na víkendový mikulášský turisťák ale komu to vadí.

problém číslo tři. musím vyřešit moje vystoupení které je toho dne kdy je turisťák. a jelikož ta piča bloncka peroxidka ví že je toho dne turisťák nebo spíš to co se pod názvem turisťák skrývá nemůžu říct jirkovi že na to vystoupení nemůžu protože jedu na chatu s rodičema protože ona by řekla ne nejede tam s rodičema ona jede chlastat !! a to by samozřejmě nešlo takže. navíc je to uplně piča protože ona závidí protože tam nejede protože jí to nikdo nechce zaplatit takže. ^^

problém číslo čtyři. nejspíš napíšu svému dospělému kamarádovi honzíkovi jestli by byl tak moc laskav a opatřil mi jisté věci. protože prostě proto. protože se mi nechce pořád brát z domácích zásob.

problém číslo pět. nechci umřít hlady. opravdu ne. jenže linda nechce vařit špagety a chce si udělat vole těstoviny ze sáčku ! ty sou k zblití. ona neumí vařit a já umím vařit ale se značnými obtížemi což znamená že nevím co udělám ! asi řeknem báře ať uvaří za nás a zaplatíme jí ! to je nápad. najmeme si ji jako brigádnici !! :D

problém číslo šest. nechci ať má bee důvod říct větu já sem ti to říkala. fakt nechci. jenže prostě sem blbá blbá blbá !!! nebo teprv budu, ŽE. ale taky jsem silná a s lindou budem mít svou komůrku přece. všechno bude fajn fajn fajn.

problém číslo sedm. už týden a něco vím o tom že si máme do pondělí přečíst epos o gilgamešovi a napsat o čem to je a už asi měsíc vím že mám mít na pondělí vybranou básničku kterou budu recitovat a naučenou nazpaměť. a já nemám tu básničku ani vybranou a ani nemám žádného gilgameše a ani se mi to nechce číst. a vůbec nic nedělám protože sem lemra líná. a pan profesor kolega ze mě bude mít jistě obrovskou radost.

problém číslo osm. strašně mě irituje že mluví a do toho pustí nějaké jejich superextra vtipné nahrávky se superextra vtipnýma hláškama které pak komár používá i když se to vůbec nehodí. a taky mě irituje jak se to seká a všechno prostě.

problém číslo devět. celkem by mě zajímalo jak se tam dostaneme. a já prostě nechci jet autobusem s komárem ! protože on bude mít určitě nějaké narážky na to že já autobusem jezdit neumím a že bych se to měla konečně naučit.

problém číslo deset. daniel mi promlouvá do duše a mně se to vůbec nelíbí protože vím že má pravdu a nechci aby ji měl. jako vždycky, ŽE.

no dobře to by stačilo protože vás nechci zatěžovat svými problémy.

do patnácti můžeš od patnácti musíš.

16. listopadu 2009 v 20:57 | pavly. |  written.
tak nějak to řekl. ale já nechci muset ! já chci chtít. což mi připomíná jednu takovou památnou větu já sem ho nechtěla chtít. je to všecko tak nějak dávno i když vlastně není.

sem celkem zvědavá kdo vypadne v superstar. doufám že to nebude bendík protože to už bych neměla z koho chcípat smíchy. od toho detektoru lži je to jedna perla za druhou. :D škoda že stará vůbec neumí zpívat anglicky. doufám že vypadne ona.

mimochodem pokud to někoho zajímá tak ode dneška sem už oficiálně velká holka a tak všechno. a překvapivě si na mě vzpomnělo strašně strašně moc lidí a pořád mi všichni píšou ! ať žije upozornění na fejsbuku a icq. celkem by mě zajímalo kolik lidí by si vzpomnělo kdyby takové vymoženosti neexistovaly. ahaha. a tadeášek s martínkem mi přišli popřát ! je to od nich hrozně moc milé.

mám poslední šanci poslat hlas. pokud vypadne ben nebo bendík budu si do smrti vyčítat že sem ho neposlala. mám nebo nemám ? obrovské rozhodnutí na kterém závisí všechno.

nemám co psáát protože ! celý den ležím nebo sedím u počítače. a dneska sem byla smutná protože moje potenciální návštěva se vůbec neozývala a tak sem myslela že na mě snad zapomněla jenže ona nezapomněla a přišla a dokonce i s pomerančemaaa !! a hledala náš vchod půl hodiny. a měla košili. a byla nejkrásnější na světě. jako vždycky. a dala mi srdíčkooo ! ach. taková návstěva by mohla chodit každý den třeba. a doufám že sem nenakazila celý volejbalový tým.

a moje žena mi dala úplně nejvíc nejlepší dárek na světě. i love you deerly my dear ! to je adresované jen jí abyste věděli. a omlouvám se jí strašně moc že kvůli mně jela autobusem a pak šla zase tak strašně moc rychle pryč i když vůbec chodit nemusela i když já bych asi taky odešla kdyby se mi to stalo. [přijeď zítra bee ! :D]

očividně je pro všechny strašně radostná zpráva když vaclík zjistí nějakou tajnou věc. asi všichni milujou ty jeho kecy když něco ví a ví že víš že ví a ví že víš že díky němu může vědět plno dalších. kde sou ty časy kdy mu říkal paskal ? ach.

mám chuť psát k zblití věci jenže nechci ať mě linda bije !

áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá !!!

jdu utopit smutek v multivitamínu. a jdu si nadosmrti vyčítat že sem benovi neposlala hlas ! jak to že ho ty milióny fanynek nepodpořily ? a na moje narozeniny ! to už je můj osud. super star úplně ztratila smysl.

ach jo. jinak je to všechno fajn fajn fajn. ale fakt jako. ne jenom jako.

prasečí chřipka.

14. listopadu 2009 v 18:43 | pavly. |  written.
moje nálada je lepší asi tak o 175 stupňů protože ! bylo by to 180 jenže pořád je tu fakt že na cornflakes na které sem se těšila celý měsíc nejdu protože v pátek třináctého den před oním osudným koncertem onemocním. mám já to ale štěstí ! asi začnu být pověrčivá.

můj pátek třináctého byl strašně moc skvělý a tak. radši nebudeme moc rozebírat první přestávku o které sem byla s lindou po zvonění u bufetu a když sem běžela zpátky zakopla sem na posledním schodě a letěla sem a rozplácla sem se na té chodbě a všichni se mi smáli. to raději přeskočím. mimochodem linda mi vůbec nepomohla a klidně si běžela dál a smála se !! nicméně hlavní je to že přijdu domů a je mi divně a mám teplotu [kterou obvykle nemívám takže je to určitě prasečí chřipka !] a kuckám a všechno mě bolí a vůbec. prostě je to nejvíc hrozné co to může být protože opět všechny moje plány padly ! moje štěstí je bezmezné.

a bude úplně krátký článek. sice se mi chce psát a chtělo se mi psát už včera a tak sem ležela v posteli s ksichtem zabořeným do polštáře takže sem vůbec neviděla monitor ani klávesnici a snažila sem se psát a když sem viděla výsledek řekla sem si že takhle by to tedy opravdu nešlo a šla sem spát. ale sem strašně slabá a padá mi pití z ruky protože neudržím skleničku ve vzduchu [což mi připomíná jednu několik měsíců starou příhodu mé sestry.]

[nečekaně] píšu článek a dokonce ! dokonce i sedím. jeho hlas má zázračné léčivé účinky. nejspíš. určitě. a mám strašnou strašnou chuť na pomeranče. doufám že si dělal srandu protože to by znamenalo že se musím dát trošku do pořádku a všechno.

štípou mě oči. moje euforie je každým okamžikem menší a menší ! nejspíš deset minut nestačí. chci aby tady byl. a abych nebyla nakažlivá. ano. a budu mu muset nakreslit mapu. protože ho přece nemůžu nechat hledat náš barák a náš vchod a náš zvonek !

to hrozno je kyselé ale kyselý hrozny přece nejsou hrozný. ale tyhle smrdí jako ryba.

a bee mi nechce koupit cédéčko a placky ! je úplně hrozná protože já jí ochotně [?] daruju svůj lístek na cornflakes a ona takhle ! asi se s ní nebavím.

mamka je na mě naštvaná protože sem řekla že to hrozno jíst nebudu protože smrdí jako ryba. dělá jako by ho snad sama vyráběla. mám chuť na pomerančeee !!

přeju klidný a ničím nerušený večer.

11. listopadu 2009 v 22:05 | pavly. |  written.
nemůžu chodit protože mám zezadu kolena nejspíš modřinu z toho jak sem visela nohou na hrazdě. protože sem zdatná gymnastka a tak. a bára spadla z hrazdy na hlavu a vypadalo to že bude mrtvá. nejspíš sme všechny zdatné gymnastky.

mrzí mě že sem nebyla na kačině oslavě jenže sem musela dělat že se učím.

třídní schůzky nedopadly katastrofálně takže je z čeho mít radost, ŽE. prý čekala že to bude horší. nevím co ještě horšího by si asi tak představovala ale nehádala sem se s ní. to bych přece byla sama proti sobě.

strašně moc mě mrzí že sem zkazila mojí ženě radost z vymyšleného dárku pro mě. mimochodem bylo to opravdu důmyslné a hezké a určitě bych z toho měla strašnou radost jenže ! sem sakra říkala že nic nechci ! od nikoho. od vůbec nikoho.

váhám váhám váhám jestli jí to říct či neříct. stejně jí to nakonec budu muset říct protože sem jí už řekla že váhám jestli jí to říct či neříct a ona říká řekni mi to ! a tak to ze mě zítra určitě vytluče a budu toho litovat jenže já nedokážu vědět a neinformovat ji o tom.

zítra do školy potřebuju koření protože budem dělat přáníčko a budem sypat to koření na lepidlo a bude to hezké jenže s mojí šikovností si přilepím prsty k sobě a už nikdy se mi nepodaří oddělit. [jsem nešikovná a vím o tom lindo !] a když sem se ptala maminky kde je majoránka začal na mě otec řvát ať si to hledám sama že sem úplně neschopná a že mám zapnout mozek a učit se fyziku. bylo vtipné dívat se na to jak je nervní.

polčák starší si pamatuje moje jméno a je na mě zasednutý. určitě. za dnešní hodinu se mě tak pětkrát na něco zeptal a chtěl po mně ať mu řeknu jaká část květu je ta zelená rozmazaná skvrna na kterou ukazoval ukazovátkem a vůbec nebral ohledy na můj zrak ! možná to bude tím že o tom nevěděl. a taky vyhodil pavla když sme si povídali po zvonění. nestihli sme to dořešit ! nemám ho ráda. jako polčáka. pavla celkem jo. nebo ne. protože je to idiot.

erička podvádí v checkitout miss. vím to protože mám tajné zdroje které to ví. já hlasuju pro janey protože ji mám nejradši a protože mě zdraví a protože je sympatická a protože ostatní vůbec neznám a protože nechci aby vyhrála nějaká peroxidka k zblití. vlastně vůbec nechápu proč se vůbec zapojuju do hlasování a proč to nesleduju třeba jen tak hezky z povzdálí. nebo proč to vůbec sleduju. mně to přece vůbec nezajímá ! ^^

štve mě že se mu klobouk prý nehodí k zimní bundě !

nechci používat grc slovo jenže to vypadá že brzo nebudu mít jinou možnost.

a dneska nebude žádný krásný obrázek abyste věděli ! všem to určitě strašně vadí a všichni to určitě všechno čtou.

bez titulku.

10. listopadu 2009 v 21:11 | pavly. |  written.
jdu se psem. v cuklích a v teplákách a v zimní bundě a mrznu a myslím že chcípnu. jdu a šlápnu do té úplně největší kaluže co tam je takže mrznu ještě víc. jdu dál a zakopnu [!] o vodítko mojeho idiotského psa takže spadnu tak trochu na bahno. prší a je to strašně skvělé. běžím [!] teda přes tu mokrou trávu zpátky ke vchodu. je zamčený takže tyvole musím obejít celý barák celá od bahna celá mokrá celá zmrzlá a všechno. ještě že to nikdo neviděl. to bych to mohla pěkně poslat do brava. akorát bych tam ještě musela dopsat a zrovna šel kolem můj idol a strašně se smál a od té doby spolu chodíme a strašně moc ho miluju !

pořád sem jasnovědec všech jasnovědců protože sem říkala že dostanu z té čtvrtletky čtyřku a dostala sem překvapivě čtyřku. nejspíš bych teď měla psát strašně moc dlouhý článek o tom jak vůbec nechápu že sem mohla tu "matematiku tak zvorat" jenže to se mi nechce a navíc to chápu a moc dobře protože sem to věděla ještě dřív než sem ji psala.

a zítra sou třídní schůzky což bude moje smrt takže. takže nic. tři až čtyři z chemie a čtyřka z fyziky a tři mínus z matiky a samé další krásné známky se našim budou určitě hrozně líbit. vlastně se divím že je tady takhle hezky zveřejňuju.

tadeáš mi snědl asi tak půlku mých zásob toffifee. a chtěl mi sníst i tu poslední krabičku z toho velkého balení ! a nakonec sem kvůli němu musela běžet přes park až na zastávku protože by tam prý sám netrefil a vycházel moc pozdě a potom ! potom sem musela jít přes ten park zpátky a bála sem se protože to kdysi býval hřbitov a navíc je tam strašně moc úchylů a všeho.

já už nechci mít na výtvarku tu krávu vontrobovou která po mně pořád chce ať se neflákám. fakt se těším na druhé pololetí a axmana a jeho skvělé zpěvníky.

hádejte co mám na nástěnce ? všechny to určitě strašně zajímá. plakát cornflakeees. neptejte se odkud. ani se neptejte vaclíka odkud. neptejte se nikoho odkud. prostě ho mám ! a mám se protože ho vidím pořád. teď. a teď taky. hahá. jo dělám si srandu zas tak hotová z nich nejsem. vůbec. fakt ne.

nesnáším grc statusy grc lidí.

moje sestřenka si založila fejsbuk a poslala mi svoje nové libko. ona je tak strašně awwwwwr. rajcovní. ^^ ach. sem vlastně strašně zlá a vůbec. zajímalo by mě kolik lidí si to myslí o mně. v takovém tom smyslu jako si to já myslím o ní a o mnoha dalších, ŽE. sem nejspíš strašně moc kritická. jako bych na to snad měla právo.

hraje mi tu miley cyrus ! zliskejte mě někdooo. hned teď. vrchol naprostého nevkusu. což mi připomíná že sem s lindou pořád nevytvořila oficiální sinusoidu marnosti !!

nejspíš řeknu mamince že potřebuju tři sta na absolvenské tričko které vlastně ani nechci ale to už je vedlejší a na které potřebuju doopravdy jenom asi tak stopadeát a taky dvě stě na divadlo na které potřebuju doopravdy jenom sto a sto na krokodýla na kterého potřebuju deset a asi tak sto tisíc na zasklení okna které vybil tonda. moje peníze na stravenky už sou totiž tak nějak utracené a já vůbec nevím jak se to stalo ! nebo možná vím. asi by se mi hodilo najít na zemi třeba sedum stovek jako jedna nejmenovaná. není to féér !

ten člověk na druhém obrázku je hezký žejo ?

lukášek vé mi už nechce vůbec nic prozradit a vůbec se mi nelíbí ta jeho taktika ty bys taky nechtěla abych někomu řekl něco co nechceš ! na druhou stranu je to od něho strašně hezké a je ideální člověk na kamarádění se. nicméně by mě celkem zajímalo jak to tedy doopravdy bylo nebo tak. i když je to přece nepodstatné.

ten plakát se tu tak krásně vyjímá ! záviďte mi ! ^^

x má nové tričko. takové hezké. když já tak strašně moc chci aby to byl její princ a aby jim to vyšlo hned napoprvé nebo by to ani nemuselo vyjít napoprvé stačilo by kdyby to vyšlo až teď. jenže to by zase chtělo další šanci, ŽE.

dneska údajně začíná miss. a moje sestra je strašně vlivná. čtvrtý checkitouťák nebo něco v tom smyslu. baví mě pomáhat jí vybírat které fotky sou nejvíc krásné a tak všechno. stejně se divím že se mu na to už dávno nevykašlala.

nějak moc často používám slovo vůbec a hezké a a tak všechno a a tak vůbec a vůbec to není hezké. hezká věta co ?

znepokojuje mě ta kráva s křečí v ruce co vypadá tak na dvacet !

poslední dobou nějaké moc dlouhé články. to bude určitě těma obrázkama. asi se jdu dívat na himym. protože martínek měl pravdu.

i'm already cursed.

9. listopadu 2009 v 22:11 | pavly. |  written.
mám se fajn fajn fajn pokud to někoho zajímá. navzdory tomu že včerejšek vůbec nevyšel podle plánu a navzdory tomu že sem totálně posrala tu čtvrtletku z matiky takže mi určitě vychází pořád čtyřka i když sem se učila takže mě naši zabijou a navzdory tomu že je mi strašná zima a že sem na sebe naštvaná protože už sem snědla asi čtvrtinu takového toho velkého balení toffifee.

a strašně moc se těším na sobotu protože ! dopoledne půjdu s lindou a možná i s bee pokud ji ovšem ukecám na volejbalový zápas [ach.] a pak k nám na oběd a pak do čajky k čemuž ještě taky musím bee přemluvit a pak ! pak půjdem na cornflakeees.

konečně.

richtrovi kozákovičovi švostinovi to nehorázně moc sluší na té fotce. vůbec nechápu proč má tak idiotské facebook jméno a proč sme se už tak dlouho nikde nepotkali !

moje conversky sou už zase žluté ! což mě těší a což znamená že v nich asi zítra půjdu do školy
a je mi celkem jedno že mi v nich zmrznou nohy. nebo jako není mi to jedno jenže teď je jedna z posledních možností si je vzít do té doby než mi je maminka zase někde schová. ona mi totiž schovává věci. a pak tvrdí že je neschovává a že si to sama někde ztrácím.

mám komunikativní náladu a není tu nikdo kdo by ji se mnou sdílel. linda je u babičky a esemesky se mi fakt psát nechcou protože a) z mobilu nejsou zadarmo a s ní je to nadlouho a b) z internetu musím pořád vypisovat čísla jak idiot a je tam omezený počet znaků takže buď nemůžu napsat všechno co chci nebo musím čekat až mi to dovolí poslat další esemesku ! moc zdlouhavé. moc líná. a nikdo další kromě bee a pár dalších jedinců [kteří tu taky nejsou] není zvyklý na moje komunikativní nálady.

pojďte se mnou někdo oslavit mou první jedničku z biologie prosíím !

vypadla šenková a řekla že vlastně vůbec nechtěla vyhrát. [což určitě nikdo neví, ŽE.] větší blbost snad ani říct nemohla. učím se ale v podstatě vůbec nechci jedničku ! chodím s ním i když ho vlastně nemám ráda. [?] tohle je nejspíš špatný příklad vzhledem k tomu co se děje tak nějak všude kolem, ŽE.

směju se některým směšným jedincům kteří se smějou tomu co vlastně sami chtěli a teď je nejspíš nenapadá jiné řešení než smát se tomu a říkat že je to trapné. spíš by sedělo jednotné číslo, ŽE. hahá. závistivka ?

strašně mě štípou oči i když sem neměla čočky skoro celý týden. možná právě proto. třeba už si zvykly .. [?] ^^

našla sem další skvělou od snow patrol ! a teď mě brácha donutil ji vypnout protože začal house takže sem si nestihla zapamatovat jak se jmenuje. to už je můj osud.

slyšet ten hlas a nebýt s ním je hrozně hrozné. vůbec nechápu jak může ta přesympatičtělá vydržet se svým přítelem.

strašně moc chci ten plakát od cornflakes na zeď ! jenže ve městě už sou všechny poškozené nebo dobře přidělané a ty ve škole budou rozebrané moc rychle na to jak sem pomalá.

smutné že zítra se zase nepotkáme. a nejspíš vymyslím - e nějaké neutrální místo protože bych byla strašně nerada aby se mi - nám stal takový trapas jako tadeášovi s panem profesorem polčákem idiotem starším.

a vůbec nechápu proč nemají rádi pana kolegu protože já bych ho klidně vyměnila za tu krávu mašínovou která mě nemá ráda.

i kdyby tam byl třeba komár. cokoliv mužského rodu.

přestává mi být trapné chodit do jídelny a sníst všem půlku oběda. myslím že si na to tak nějak všichni zvyknuli a všichni sou spokojení a všem to vyhovuje. nebo možná nevyhovuje ale to už je vedlejší. ach jak sem sebestředná.

let's waste time.

8. listopadu 2009 v 12:32 | pavly. |  written.
dneska je mi úplně přesně tolik kolik bylo mamince když poznala mojeho tatínka. vůbec nechápu jak mohla začít chodit s o devět let starším a vydržet s ním tak hrozně dlouhou dobu. 17 let ? proč ne, ŽE. zajímalo by mě co by teď řekla mně kdybych přišla a řekla jí no víš mami já chodím s klukem co už by mohl mít dávno rodinu a děti nevadí ?

mám vážné obavy o mého bratra protože ! jeho kamarád lukáš [!] vlastní sklep [!!] kam už teď s ostatníma kamarádama chodí na vodárnu a mají svoje stránky [!!!] a natáčejí videa [!!!!]. a všichni chcou jít na gympl. mám takový pocit že z nich bude něco jako checkitout junioři. a doufám že můj brácha bude mít roli toho nejlepšího a nejhodnějšího protože jestli ne tak ho pěkně vyliskám.

sem jedna z nejmoudřejších holek jaké kdy poznal ! to jich asi moc nezná. ale je to od něj strašně milé. stejně je to úchyl.

a víte co mám ? mám sonátu o dvou tónech v počítači ! povznášející pocit mít možnost kdykoliv si způsobit depresi. nebo něco takového.

chci si zase nabarvit hlavu. minivlásky mě znepokojují každým dnem více a více. maminka mi doporučila ostříhat se úplně nakrátko. na pět centimetrů opravdu nejdu.

mám takový pocit že dnešek bude úplně fiasko a že celý večer nakonec stejně strávím u babičky se svou milovanou nejmilovanější sestřenkou a že zítra se uvidíme asi maximálně těch dvacet minut. smutné. moc smutné.

nechce se mi psát. nebo jako chce ale musím se přinutit aby se mi nechtělo protože se musím jít učit matiku. ach né.

vlastně se na tu moji nejmilovanější sestřenku celkem těším. hlavně na to až mi bude zase vyprávět o tom jak chodí s klukem dominiky myslivcové a o tom jak má kapelu podobnou nightwish a že do té kapely chtěla jít ewa farna ale oni nechtěli. vůbec nechápu jak si může myslet že jí to všechno žeru.

naše nástěnka na spolužácích je strašně vtipná. štrajt je pořád stejný kretén. jenže kdyby se změnil to už by ho pak neměly rády ty jeho slečny víš ? haháá. asi si s ním jdu psát ať se mám čemu smát.

she doesn't know how she's betrayed us. vtipné ?

musím jít ! vypnout monitor a dělat že se učím.
---
jako bych to neříkala, ŽE. protože sem největší jasnovědec ze všech největších jasnovědců na světě ! grrr. když já ho musím vidět ! a slyšet. a všechnooo. tak si aspoň poslechnu sestřenčiny pohádky a historky a tak. ach, jak strašně se těším ...

a teď sem si vzpomněla na to že sem včera zase našla ve svojem sešitě seznam všech požadavků potencionálního protějšku který sem sepisovala s martínkem v angličtině. on je splňuje. úplně všechny. ach.

já sem myslel že máš chlapce !

6. listopadu 2009 v 22:47 | pavly. |  written.
saforek si očividně myslí že jednoho nejmenovaného podvádím s tadeášem. [což samozřejmě není pravda báro neboj se! ^^] vlastně sem ani nevěděla že ví že nějaký nejmenovaný existuje. očividně má obrovský přehled o tom co se děje ve škole.

asi se každou chvilku pobliju protože sem od rána nejedla a pak sem snědla dva gyrosy v bulce protože sem strašně nenažraná a naše životospráva je TAKHLE moc pod nulou až to vůbec není hezké, ŽE lindo. no a když sem přišla domů řekla mi maminka že pro mě má dva longery z kfc ! takže sem samozřejmě jeden musela sníst a pak to zapiju litrem multivitamínu. skvělé. grc.

chybí mi chybí mi chybí mi. a chci ať vyjde neděle.

potřebuju doučování z chemie [mimo jiné.] a radši si asi místo babičky která ji učila vyberu třeba někoho jiného kdo řekl že s tím nemá žádný problém a že mě to rád doučí. je mi jasné kolik se toho asi tak naučím. protože on by mohl být upír. linda asi nesouhlasí ale to je úplně jedno protože je to prostě tak.

danyjel nechápe rozdíl mezi tím když je někdo zamilovaný a když někdo miluje. je úplně marný. myslím že si taky udělám svůj vlastní graf a sinusoidu marnosti a on bude někde na prvních příčkách.

ta kráva vontrobová zkompromitovala můj krásný výtvor z plíšku pikaa a řekla že to srdíčko to úplně zničilo a že je to hrozné a dala moje umělecké dílo na jedno z posledních míst a dívala se na to jako by to byl největší hnus na světě ! mně se to náhodou líbilo a to že se to nelíbí jí je přece úplně nepodstatné. akorát kvůli ní budu mít třeba trojku z výtvarky ale koho to zajímá.

chce se mi spát. hrozně moc. a těším se až se konečně zase jednou pořádně vyspím. jako třeba minulý víkend, ŽE. dneska je to týden. ach jak ten čas letí.

strašně moc mě potěšilo že mi martin věnoval povídku. a zrovna tak moc skvělou. ne že by ty ostatní nebyly. snad mu udělám radost tímto odstavcem. ^^ i když znepokojuje mě že očividně mou nabídku sexu vzal zcela vážně. bohužel to nepřichází v úvahu hned z několika důvodů. jedině snad že by se objevovalo více komentářů se slovama na b a na n, ŽE !

kyky s námi musí chodit do čajky. protože dneska to bylo uplně moc fajn a linda má zdravotně závadnou ledničku. a všude v parku byli idioti s blikajícíma hovadinama a my sme se smály a smály a všichni si o nás museli myslet samé hezké věci.

chci ledního medvídka. malého. ale nesměl by vyrůst a musel by vypadat úplně stejně jako na té fotce. já chci zpátky svoje morče které mamka odvezla někam neznámo kam. zajímalo by mě jestli ještě žije a jak se asi má. chtěla bych mu kupovat to žrádlo pro morčata které je tak strašně dobré neboť je mi trapné si ho kupovat pro sebe.

jo to by bylo fajn kdyby byl mirai v rádiu ! ne že bych byla jedna z těch které by radimovi platily třicet korun za jeho pozdrav, ŽE.

ztráácííš se z mojí paměti. kéžby.

hrozně moc se bojím čtvrtletky z matiky a nevím jestli je lepší se teď na to úplně vysrat a napsat to [v lepším případě] zase na čtyřku takže mi stejně bude vycházet čtyřka anebo se snažit a učit se a stejně to napsat blbě.

je ho škoda. taková strašná strašná škoda !

a cornflakes jako umí noty a tak ?

zelenéočisounejlepšínasvětě. jo. a mám chuť na ty bonbónky z rossmanu které mi chutnají nejvíc ze všech. a sem zvědavá na soutěžící nové checkitout miss a sem zvědavá jakou fotku eričky tam dají. myslím že sem si skoro jistá kterou. čum jaké mám velké kozyyyy pičoo!

opět sem si s lindou vyměnila kryt mobilu takže voní úplně jinak a zase sem úplně ztracená protože mám pořád pocit že sem ztratila mobil a pořád hledám ten bílý !

potřebuju nutně do ostravy protože sem tam už dlouho nebyla a protože chci zase něco nového protože sem nevděčná a rozmazlená a vůbec. protože to tenkrát v kině na stmívání bylo strašně fajn. a změnilo se od té doby táák moc věcí. nostalgie ? haha.

to vás tak pěkně naladí že se vám bude chtít usnout. já chci spát a nejde to ! před chvilkou se mi chtělo a teď už se mi nechce. myslím že půjdu psát do neinternetového. o komentářích které mě strašně iritují a o druhé půlce abecedy a tak.

a taky mě strašně moc iritují moje pěticentimetrové vlásky které už asi nikdy nebudou růst. nejspíš se budu muset do smrti barvit úplně na tmavo aby to nikdo nepoznal nebo tak něco. a ještě mě irituje že mě bára špačková předběhla v plocku a mně se to vůbec nechce snažit předehnat ! a lítá tu nebzučící moucha sakra.

chci ho vidět. hned teeď. aby byl tady a usmál se. deset minut nestačíí ! ani náhodou. t [:á:] khle moc je skvělý. doufám že je všem jasné co znamená hranatá závorka s dvojtečkou. a jdu spát s dobrou náladou. hodně dobrou. vlastně nevím. protože hraje sonáta o dvou tónech.

dlouhý široký a buzerant.

5. listopadu 2009 v 22:04 | pavly. |  written.
chci psát jenže nesmím protože to mám vypnout. asi dvě hodiny sem dělala že se učím chemii což znamená že pokud dostanu špatnou známku nebude maminka moc naštvaná protože viděla snahu. [?] možná by to chtělo někoho kdo chemii ovládá, ŽE. a já sem se opravdu učit chtěla jenže sem tak nějak viděla jenom písmenka. slova začínající na b a na n ! ^^ asi sem fakt stíhačka. mimochodem zítra nemám s nikým domluvené že se potkáme. jdu něco rozflákat.

fuck my ass !

4. listopadu 2009 v 21:42 | pavly. |  written.
sem už hrozně moc velká a všechno protože dneska sem dostala svůj občanský průkaz ! vsadí se se mnou někdo za jak dlouho ho ztratím ? já si dávám tak týden. a chci změnit tu fotku protože ta je nejhorší na světě a vypadám tam nejhůř co to jde a pokud ji neztratím za týden budu se na ni muset dívat celých pět let takže fakt nevím jestli je lepší ji ztratit nebo se snažit o její neztracení.

my chceme pribiňáka pribiňáka pribiňáka !

on říkal že ta nejskvělejší na světě od které nevím název je sonáta o dvou tónech a že je to hrozné. vůbec tomu nerozumí ! nebo možná naopak, ŽE. jo má pravdu je to hrozné protože je to z JEHO arzenálu. asi bych měla začít rozlišovat koho tím myslím ale to se mi nechce protože já se v tom vyznám.

a sem hrozně sobecká protože sem dneska zase vypila sama další dvoulitrovku multivitamínu takže už tam sou jenom tři. všichni na mě budou naštvaní.

a můj bratr je asi buzna protože přiběhl do pokoje a začal řvát tu větu co je v nadpise. pochybuju že ví co to znamená. anebo to možná právě ví až moc dobře.

chybí mi ten starý. chybí mi jeho pohádky a chybí mi ty prázdninové dny a naše čajky a jéé pája. ten status je asi tak nepatrná jiskřička naděje [:D] že to ještě není úplně ztraceno a zapomenuto.

tak třeba.. dívali sme se do očí.
hmm. u nás byla tma.
tos mu jako neviděla do očí ?
no neviděla !
a víš jistě že to byla jeho hlava ?

těším se na něděli i když vlastně netěším. bude strašně skvělé až budu na babiččině oslavě a asi po hodině co tam budu sedět a mlčet jí řeknu že pro mě za chvilku přijde jeden člověk a půjdu s ním někam ještěnevímkam. a pak ten člověk přijde a všichni na něj budou zírat a říkat představ nás ! bože. ne netěším se.

hrozně se mi líbí tričko jedné nejmenované.

chci jít zítra do čajky s bee jenže už mám z obědů jenom asi tak stovku a to je teprv čtvrtého. [!] zajímalo by mě z čeho budu žít zbytek měsíce když mi na narozeniny přijde ten účet za mobil.

je dobrý pocit když se píše písemka a já jenom nesedím a nedívám se kolem jak všichni hezky píšou. dneska se mi to stalo snad poprvé za tenhle školní rok. a udělala sem si další úkol do matiky ! a lindu strašně štve že od včerejška už nejsem nezodpovědný student neplnící své povinnosti.

vůbec nechápu proč se k sobě někteří lidé pořád vrací a rozcházejí se i když ví nebo by aspoň měli vědět že to nikam nevede. možná kdybych byla v jejich situaci tak nepíšu že to vůbec nechápu, ŽE. stejně to vůbec nechápu.

a vůbec nevím jestli mám jedné dotyčné poradit aby si dala dávku nebo aby se dál snažila odvykat protože je to strašně sporné.

mám ráda když se na mě usmíváš. a zítra se nepotkáme. je to strašně smutné.

a můj strejda je gangster.

3. listopadu 2009 v 22:11 | pavly. |  written.
linda řekla ať píšu do wordu tak jako ona že by se mi pak nikdy nemohlo stát že se mi ten článek smaže. tak teda píšu do wordu jako ona i když s mojim štěstím buď omylem kopnu do počítače takže se vypne anebo třeba můj idiotský bratr zase vyhodí pojistky jako minule a bude mi to stejně úplně k hovnu.

včera sem byla hrozně silná a donutila sem se obeznámit maminku se svou situací a říct jí o všech těch krásných čtyřkách co mi vycházejí. byla strašně nadšená. ale prý že je to že sem jí to řekla dřív polehčující okolnost takže.

sedím a koušu do flašky od multivitamínu který sem dneska vypila úplně sama bez lindiny pomoci ! sem tak trochu vadná. do flašky kousají jenom idioti přece.

tak nějak stále více a více mi dochází že s kyky a lindou sme trošku černé ovce holčičí části třídy i když jak říká linda to mám brát z té druhé strany a říct si že my tři sme zrovna ty bílé. ne že by mi to vadilo. myslím že si zase půjdu přečíst o panu GÉ.

může mi někdo vysvětlit co je to frekvence a jak se to počítá ?
může mi někdo vysvětlit asi tak celé učivo úplně všech předmětů které sme brali asi tak zhruba od 23. září ?

nechce jít na bruslák aby se neztrapnil před celým frýdkem místkem. asi mu nedochází že ať se mnou půjde kamkoliv tak se prostě ztrapní ať chce nebo ne.

jééé třetí bé !


idiote ! budu se učit budu se učit budu se učit. smutné že sem i přes svoje předsevzetí dneska nejspíš tak nějak snížila mou známku ze zeměpisu o další stupeň. vlastně se celkem divím že je to ještě vůbec možné.

ode dneška nesedím s tadeášem a je to pro mě strašně tragické jenže je to nejlepší cesta k tomu abych se dohrabala do třeťáku protože kombinace dvou flákačů v lavici je celkem dost vražedná. ale budou mi chybět ty jeho kecy a to jak čmárá mojím leskem na rty umělecké portréty očí a tak. ale vypadá to že vyzařuje něco jako negativní vlny protože na matiku sem seděla s kyky a nějakým zázrakem mi vyšly úplně všechny příklady !

což mi připomíná že musím poznamenat že sem dneska udělala svůj první domácí úkol v tomto školním roce takže sem na sebe náležitě hrdá. haha. psaly sme ho s lindou u nás ! a já sem to uměla a ona ne. jo, určitě skoro propadám kvůli tadeášovi !

ještě pořád nevypadly pojistky !

včera sem byla svědkem toho jak mirai vycházel ze školy a zakopl a šlápl přímo do kaluže a začal nadávat a snažil se nemít mokrou nohavici a byl strašně krásný a linda to neviděla ! má chodit se mnou a martinem hledat boty. a můj lístek je pěkně připíchnutý na nástěnce tak doufám že se nějakým záhadným způsobem neztratí nebo něco takového.

dneska sem se opravdu hecla a rozhodla se že se tu biolu prostě naučím ať mi vychází aspoň ta trojka sakra ! takže sem otevřela krabici ve které mám učebnice. zjistila sem že vůbec do školy nenosím tu hrozně moc vzácnou kterou vůbec nepotřebuju ale na začátku roku sem si přece řekla že ji budu nosit ! když o tom tak přemýšlím tak nenosím vlastně ani jednu učebnici kromě angličtiny která je mimochodem ta druhá vzácná. taky v té krabici byla knížka robina hooda kterou sme měli odevzdat už v prváku. já chci být zodpovědný student !

a musím udělat plno věcí. mimo to že se musím učit samozřejmě.
musím se jít okoupat.
nalakovat si nehty.
nachystat si věci na zítřejší den. nepoznávám se ! ^^
se naučit nebýt nešikovná. linda mi dneska řekla že větší tele než já nezná. jenže to bych pak nemohla být v její skupině.
vypnout počítač přesně v deset.
jít zítra do bufetu a zeptat se jestli mají vanilkové šátečky protože už sem je dlouho neměla a potřebuju je k životu.
najít jí osobní značku heroinu protože je mi to všechno hrozně moc líto a protože sem jí o tom pondělku neměla říkat protože teď sou její jizvy zase čerstvější a je to tak trochu víc moje vina a já mám teď výčitky svědomí a nevím co mám dělat.

až mě budeš chtít já budu mít co žádný nemá. teď mi došlo že už to vlastně mám. pořád pořád pořád je to blbost.

ty si tedy myslíš že je to past ?
já vždycky všechno považuji za past dokud se neprokáže opak. proto jsem ještě naživu.

zítra se opět potkáme a linda na mě bude naštvaná protože ona chudák musí chodit po škole a učit se protože já už s ní nechodím na procházky a je mi to moc líto a chybí mi náš seznam top devět jenže.. JENŽE ! ach. jenže. a zítra máme před velkou přestávkou tělák což znamená že budu strašně sexy a vůbec. že bych asi tak po milionté zapomněla tělák ?

vůbec nechápu proč se mi všechny smály když sem chtěla vědět kolik stálo to lízátko [o kterém sem už dávno věděla že je k jídlu lindo !]. mimochodem bylo hnusné a zlomilo se !

chybí mi jít po parku a kopat do listí. aspoň že ti holubi sou pořád ještě u alberta a na náměstí a všude.

ONY UŽ TADY NEJSOOOU ! a teď se nedívej doleva.


ode dneška budu chodit každý den do dé emka a stříkat si na ruku jistou nejmenovanou vůni místo tamté jisté nejmenované vůně protože se musím je mnohem lepší a potvrdil to i můj bratr a musím se přezávislit. doufám že všichni chápou co to znamená přezávislit a jestli ne tak to je mi moc líto protože je to úplně jasné.

jaké je to hezky dlouhé co?

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

2. listopadu 2009 v 22:11 | pavly. |  written.
no to snad ne. článek nejdelší v historii tohoto blogu a strašně smysluplný a všechno a VOLE ON SE NEZVEŘEJNÍ ! poděkujte blogu cé zet ! zabiju se zabiju se zabiju se ! jdu spát.

JAK JAKO NĚKDO ?!?


dneska žádný titulek nebude.

1. listopadu 2009 v 21:46 | pavly. |  written.
zítra už je pondělí ! to snad né. nechcu nechcu nechcu ! už to není ono když se rozpadl top09. i když pořád sou tady velké přestávky, ŽE. ty sou nejlepší na světě a celý top09 předčí asi tak o milion procent takže.. ale stejně se tam netěším protože už za deset dní sou třídní schůzky ! opravdu nevím co budu dělat až maminka zjistí že její domněnka že seru na školu a jenom se flákám je pravdivá. sakra sakra sakra.

neviděly sme se celý týden ! cože ? si u ní snad spala ne ? no.. jo ale to se nepočítá.

vyfackujte mě někdo protože já sem mistr světa v prokecávání se. musela by být úplně blbá aby jí nedošlo že sem trávila noc někde trošku jinde a s někým trošku jiným než si měla myslet a snad i myslela.

ben zpíval jazz nebo blues nebo swing nebo co to sakra bylo takže kdyby to nebyl ben je to humus. jenže jemu se musí přidat prostě body už jenom za to že je to ben. táák.

včera v rádiu checkitout byl hodnocen můj blog. vůbec nechápu proč když se je nikdo o jejich hodnocení neprosil nicméně ho označili nadprůměrným což mě celkem potěšilo.

měla bych jít dělat těch strašně moc příkladů které nám na prázdniny zadal pan profesor saforek jenže se mi ták strašně moc nechce že to asi risknu a nenapíšu to jako se mi to dařilo celé ty dva měsíce. možná bych už fakt měla začít něco dělat.

prý něco cvrlikají vrabci, říká tonda. zajímalo by mě co. nechce mi to říct. prý to znamená že všechno popírám. nerozumím ! ^^

vůbec ale opravdu vůbec se mi nechce zítra vstanout a mít tělocvik. myslím že umřu ještě dřív než dojdu do školy zimou nebo tak.

mimochodem sem dneska byla s bee na fotbale bezruč proti cihelní a hrál tam radim. vůbec nechápu proč hrál za cihelní. nicméně mu to slušelo jako vždycky, ŽE. je to divné když sem sem napsala jeho jméno i když vím že kdybych sem napsala jenom jeho přezdívku stejně by každý věděl o kom je řeč.

můj mozek vůbec není připravený na zítřejší návrat do školy ! to vlastně nikdy jenže teď je zaneprázdněný jinýma myšlenkama a mně se nechce ho odzaneprázňovat.

chci do ostravy. ale s penězma. které mít nebudu protože na moje narozeniny přijde účet za mobil který se mi díky telefonátům s lindou zase trošku prodraží takže mi budou určitě peníze z narozenin zabaveny ve prospěch rodičů. to už je můj osud.

jdu si lakovat nehty místo té matiky. bee by na mě byla hrdá. protože sem strašný rebel víš ? ^^ a že je ten obrázek s omeletkama strašně krásný ?