i'm already cursed.

9. listopadu 2009 v 22:11 | pavly. |  written.
mám se fajn fajn fajn pokud to někoho zajímá. navzdory tomu že včerejšek vůbec nevyšel podle plánu a navzdory tomu že sem totálně posrala tu čtvrtletku z matiky takže mi určitě vychází pořád čtyřka i když sem se učila takže mě naši zabijou a navzdory tomu že je mi strašná zima a že sem na sebe naštvaná protože už sem snědla asi čtvrtinu takového toho velkého balení toffifee.

a strašně moc se těším na sobotu protože ! dopoledne půjdu s lindou a možná i s bee pokud ji ovšem ukecám na volejbalový zápas [ach.] a pak k nám na oběd a pak do čajky k čemuž ještě taky musím bee přemluvit a pak ! pak půjdem na cornflakeees.

konečně.

richtrovi kozákovičovi švostinovi to nehorázně moc sluší na té fotce. vůbec nechápu proč má tak idiotské facebook jméno a proč sme se už tak dlouho nikde nepotkali !

moje conversky sou už zase žluté ! což mě těší a což znamená že v nich asi zítra půjdu do školy
a je mi celkem jedno že mi v nich zmrznou nohy. nebo jako není mi to jedno jenže teď je jedna z posledních možností si je vzít do té doby než mi je maminka zase někde schová. ona mi totiž schovává věci. a pak tvrdí že je neschovává a že si to sama někde ztrácím.

mám komunikativní náladu a není tu nikdo kdo by ji se mnou sdílel. linda je u babičky a esemesky se mi fakt psát nechcou protože a) z mobilu nejsou zadarmo a s ní je to nadlouho a b) z internetu musím pořád vypisovat čísla jak idiot a je tam omezený počet znaků takže buď nemůžu napsat všechno co chci nebo musím čekat až mi to dovolí poslat další esemesku ! moc zdlouhavé. moc líná. a nikdo další kromě bee a pár dalších jedinců [kteří tu taky nejsou] není zvyklý na moje komunikativní nálady.

pojďte se mnou někdo oslavit mou první jedničku z biologie prosíím !

vypadla šenková a řekla že vlastně vůbec nechtěla vyhrát. [což určitě nikdo neví, ŽE.] větší blbost snad ani říct nemohla. učím se ale v podstatě vůbec nechci jedničku ! chodím s ním i když ho vlastně nemám ráda. [?] tohle je nejspíš špatný příklad vzhledem k tomu co se děje tak nějak všude kolem, ŽE.

směju se některým směšným jedincům kteří se smějou tomu co vlastně sami chtěli a teď je nejspíš nenapadá jiné řešení než smát se tomu a říkat že je to trapné. spíš by sedělo jednotné číslo, ŽE. hahá. závistivka ?

strašně mě štípou oči i když sem neměla čočky skoro celý týden. možná právě proto. třeba už si zvykly .. [?] ^^

našla sem další skvělou od snow patrol ! a teď mě brácha donutil ji vypnout protože začal house takže sem si nestihla zapamatovat jak se jmenuje. to už je můj osud.

slyšet ten hlas a nebýt s ním je hrozně hrozné. vůbec nechápu jak může ta přesympatičtělá vydržet se svým přítelem.

strašně moc chci ten plakát od cornflakes na zeď ! jenže ve městě už sou všechny poškozené nebo dobře přidělané a ty ve škole budou rozebrané moc rychle na to jak sem pomalá.

smutné že zítra se zase nepotkáme. a nejspíš vymyslím - e nějaké neutrální místo protože bych byla strašně nerada aby se mi - nám stal takový trapas jako tadeášovi s panem profesorem polčákem idiotem starším.

a vůbec nechápu proč nemají rádi pana kolegu protože já bych ho klidně vyměnila za tu krávu mašínovou která mě nemá ráda.

i kdyby tam byl třeba komár. cokoliv mužského rodu.

přestává mi být trapné chodit do jídelny a sníst všem půlku oběda. myslím že si na to tak nějak všichni zvyknuli a všichni sou spokojení a všem to vyhovuje. nebo možná nevyhovuje ale to už je vedlejší. ach jak sem sebestředná.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.