bez titulku.

10. listopadu 2009 v 21:11 | pavly. |  written.
jdu se psem. v cuklích a v teplákách a v zimní bundě a mrznu a myslím že chcípnu. jdu a šlápnu do té úplně největší kaluže co tam je takže mrznu ještě víc. jdu dál a zakopnu [!] o vodítko mojeho idiotského psa takže spadnu tak trochu na bahno. prší a je to strašně skvělé. běžím [!] teda přes tu mokrou trávu zpátky ke vchodu. je zamčený takže tyvole musím obejít celý barák celá od bahna celá mokrá celá zmrzlá a všechno. ještě že to nikdo neviděl. to bych to mohla pěkně poslat do brava. akorát bych tam ještě musela dopsat a zrovna šel kolem můj idol a strašně se smál a od té doby spolu chodíme a strašně moc ho miluju !

pořád sem jasnovědec všech jasnovědců protože sem říkala že dostanu z té čtvrtletky čtyřku a dostala sem překvapivě čtyřku. nejspíš bych teď měla psát strašně moc dlouhý článek o tom jak vůbec nechápu že sem mohla tu "matematiku tak zvorat" jenže to se mi nechce a navíc to chápu a moc dobře protože sem to věděla ještě dřív než sem ji psala.

a zítra sou třídní schůzky což bude moje smrt takže. takže nic. tři až čtyři z chemie a čtyřka z fyziky a tři mínus z matiky a samé další krásné známky se našim budou určitě hrozně líbit. vlastně se divím že je tady takhle hezky zveřejňuju.

tadeáš mi snědl asi tak půlku mých zásob toffifee. a chtěl mi sníst i tu poslední krabičku z toho velkého balení ! a nakonec sem kvůli němu musela běžet přes park až na zastávku protože by tam prý sám netrefil a vycházel moc pozdě a potom ! potom sem musela jít přes ten park zpátky a bála sem se protože to kdysi býval hřbitov a navíc je tam strašně moc úchylů a všeho.

já už nechci mít na výtvarku tu krávu vontrobovou která po mně pořád chce ať se neflákám. fakt se těším na druhé pololetí a axmana a jeho skvělé zpěvníky.

hádejte co mám na nástěnce ? všechny to určitě strašně zajímá. plakát cornflakeees. neptejte se odkud. ani se neptejte vaclíka odkud. neptejte se nikoho odkud. prostě ho mám ! a mám se protože ho vidím pořád. teď. a teď taky. hahá. jo dělám si srandu zas tak hotová z nich nejsem. vůbec. fakt ne.

nesnáším grc statusy grc lidí.

moje sestřenka si založila fejsbuk a poslala mi svoje nové libko. ona je tak strašně awwwwwr. rajcovní. ^^ ach. sem vlastně strašně zlá a vůbec. zajímalo by mě kolik lidí si to myslí o mně. v takovém tom smyslu jako si to já myslím o ní a o mnoha dalších, ŽE. sem nejspíš strašně moc kritická. jako bych na to snad měla právo.

hraje mi tu miley cyrus ! zliskejte mě někdooo. hned teď. vrchol naprostého nevkusu. což mi připomíná že sem s lindou pořád nevytvořila oficiální sinusoidu marnosti !!

nejspíš řeknu mamince že potřebuju tři sta na absolvenské tričko které vlastně ani nechci ale to už je vedlejší a na které potřebuju doopravdy jenom asi tak stopadeát a taky dvě stě na divadlo na které potřebuju doopravdy jenom sto a sto na krokodýla na kterého potřebuju deset a asi tak sto tisíc na zasklení okna které vybil tonda. moje peníze na stravenky už sou totiž tak nějak utracené a já vůbec nevím jak se to stalo ! nebo možná vím. asi by se mi hodilo najít na zemi třeba sedum stovek jako jedna nejmenovaná. není to féér !

ten člověk na druhém obrázku je hezký žejo ?

lukášek vé mi už nechce vůbec nic prozradit a vůbec se mi nelíbí ta jeho taktika ty bys taky nechtěla abych někomu řekl něco co nechceš ! na druhou stranu je to od něho strašně hezké a je ideální člověk na kamarádění se. nicméně by mě celkem zajímalo jak to tedy doopravdy bylo nebo tak. i když je to přece nepodstatné.

ten plakát se tu tak krásně vyjímá ! záviďte mi ! ^^

x má nové tričko. takové hezké. když já tak strašně moc chci aby to byl její princ a aby jim to vyšlo hned napoprvé nebo by to ani nemuselo vyjít napoprvé stačilo by kdyby to vyšlo až teď. jenže to by zase chtělo další šanci, ŽE.

dneska údajně začíná miss. a moje sestra je strašně vlivná. čtvrtý checkitouťák nebo něco v tom smyslu. baví mě pomáhat jí vybírat které fotky sou nejvíc krásné a tak všechno. stejně se divím že se mu na to už dávno nevykašlala.

nějak moc často používám slovo vůbec a hezké a a tak všechno a a tak vůbec a vůbec to není hezké. hezká věta co ?

znepokojuje mě ta kráva s křečí v ruce co vypadá tak na dvacet !

poslední dobou nějaké moc dlouhé články. to bude určitě těma obrázkama. asi se jdu dívat na himym. protože martínek měl pravdu.
 


Komentáře

1 Geniální vlk Geniální vlk | E-mail | Web | 12. listopadu 2009 v 10:20 | Reagovat

Přejdu odstavec s l*sbickou tématikou o tvojí sestřenici,který mě moc potěšil,protože jak vidím si buduješ imič,kterou jsem ti vytvořit v brutal class a dostanu se k zásadní otázce: jsou mé statusy taky grc?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.