a můj strejda je gangster.

3. listopadu 2009 v 22:11 | pavly. |  written.
linda řekla ať píšu do wordu tak jako ona že by se mi pak nikdy nemohlo stát že se mi ten článek smaže. tak teda píšu do wordu jako ona i když s mojim štěstím buď omylem kopnu do počítače takže se vypne anebo třeba můj idiotský bratr zase vyhodí pojistky jako minule a bude mi to stejně úplně k hovnu.

včera sem byla hrozně silná a donutila sem se obeznámit maminku se svou situací a říct jí o všech těch krásných čtyřkách co mi vycházejí. byla strašně nadšená. ale prý že je to že sem jí to řekla dřív polehčující okolnost takže.

sedím a koušu do flašky od multivitamínu který sem dneska vypila úplně sama bez lindiny pomoci ! sem tak trochu vadná. do flašky kousají jenom idioti přece.

tak nějak stále více a více mi dochází že s kyky a lindou sme trošku černé ovce holčičí části třídy i když jak říká linda to mám brát z té druhé strany a říct si že my tři sme zrovna ty bílé. ne že by mi to vadilo. myslím že si zase půjdu přečíst o panu GÉ.

může mi někdo vysvětlit co je to frekvence a jak se to počítá ?
může mi někdo vysvětlit asi tak celé učivo úplně všech předmětů které sme brali asi tak zhruba od 23. září ?

nechce jít na bruslák aby se neztrapnil před celým frýdkem místkem. asi mu nedochází že ať se mnou půjde kamkoliv tak se prostě ztrapní ať chce nebo ne.

jééé třetí bé !


idiote ! budu se učit budu se učit budu se učit. smutné že sem i přes svoje předsevzetí dneska nejspíš tak nějak snížila mou známku ze zeměpisu o další stupeň. vlastně se celkem divím že je to ještě vůbec možné.

ode dneška nesedím s tadeášem a je to pro mě strašně tragické jenže je to nejlepší cesta k tomu abych se dohrabala do třeťáku protože kombinace dvou flákačů v lavici je celkem dost vražedná. ale budou mi chybět ty jeho kecy a to jak čmárá mojím leskem na rty umělecké portréty očí a tak. ale vypadá to že vyzařuje něco jako negativní vlny protože na matiku sem seděla s kyky a nějakým zázrakem mi vyšly úplně všechny příklady !

což mi připomíná že musím poznamenat že sem dneska udělala svůj první domácí úkol v tomto školním roce takže sem na sebe náležitě hrdá. haha. psaly sme ho s lindou u nás ! a já sem to uměla a ona ne. jo, určitě skoro propadám kvůli tadeášovi !

ještě pořád nevypadly pojistky !

včera sem byla svědkem toho jak mirai vycházel ze školy a zakopl a šlápl přímo do kaluže a začal nadávat a snažil se nemít mokrou nohavici a byl strašně krásný a linda to neviděla ! má chodit se mnou a martinem hledat boty. a můj lístek je pěkně připíchnutý na nástěnce tak doufám že se nějakým záhadným způsobem neztratí nebo něco takového.

dneska sem se opravdu hecla a rozhodla se že se tu biolu prostě naučím ať mi vychází aspoň ta trojka sakra ! takže sem otevřela krabici ve které mám učebnice. zjistila sem že vůbec do školy nenosím tu hrozně moc vzácnou kterou vůbec nepotřebuju ale na začátku roku sem si přece řekla že ji budu nosit ! když o tom tak přemýšlím tak nenosím vlastně ani jednu učebnici kromě angličtiny která je mimochodem ta druhá vzácná. taky v té krabici byla knížka robina hooda kterou sme měli odevzdat už v prváku. já chci být zodpovědný student !

a musím udělat plno věcí. mimo to že se musím učit samozřejmě.
musím se jít okoupat.
nalakovat si nehty.
nachystat si věci na zítřejší den. nepoznávám se ! ^^
se naučit nebýt nešikovná. linda mi dneska řekla že větší tele než já nezná. jenže to bych pak nemohla být v její skupině.
vypnout počítač přesně v deset.
jít zítra do bufetu a zeptat se jestli mají vanilkové šátečky protože už sem je dlouho neměla a potřebuju je k životu.
najít jí osobní značku heroinu protože je mi to všechno hrozně moc líto a protože sem jí o tom pondělku neměla říkat protože teď sou její jizvy zase čerstvější a je to tak trochu víc moje vina a já mám teď výčitky svědomí a nevím co mám dělat.

až mě budeš chtít já budu mít co žádný nemá. teď mi došlo že už to vlastně mám. pořád pořád pořád je to blbost.

ty si tedy myslíš že je to past ?
já vždycky všechno považuji za past dokud se neprokáže opak. proto jsem ještě naživu.

zítra se opět potkáme a linda na mě bude naštvaná protože ona chudák musí chodit po škole a učit se protože já už s ní nechodím na procházky a je mi to moc líto a chybí mi náš seznam top devět jenže.. JENŽE ! ach. jenže. a zítra máme před velkou přestávkou tělák což znamená že budu strašně sexy a vůbec. že bych asi tak po milionté zapomněla tělák ?

vůbec nechápu proč se mi všechny smály když sem chtěla vědět kolik stálo to lízátko [o kterém sem už dávno věděla že je k jídlu lindo !]. mimochodem bylo hnusné a zlomilo se !

chybí mi jít po parku a kopat do listí. aspoň že ti holubi sou pořád ještě u alberta a na náměstí a všude.

ONY UŽ TADY NEJSOOOU ! a teď se nedívej doleva.


ode dneška budu chodit každý den do dé emka a stříkat si na ruku jistou nejmenovanou vůni místo tamté jisté nejmenované vůně protože se musím je mnohem lepší a potvrdil to i můj bratr a musím se přezávislit. doufám že všichni chápou co to znamená přezávislit a jestli ne tak to je mi moc líto protože je to úplně jasné.

jaké je to hezky dlouhé co?
 


Komentáře

1 lindy. lindy. | Web | 3. listopadu 2009 v 22:15 | Reagovat

není to dlouhé ani trochu !
čekala sem něco asi tak milionkrát delšího.
asi si to přečtu znova, protože se nudím.
to že nic neumím, hm. opomeneme.

2 Geniální vlk Geniální vlk | E-mail | Web | 4. listopadu 2009 v 9:30 | Reagovat

Četl jsem jen první odstavec...
Nejlepší řešení asi je:
1.) zapnout si v blogu automatické ukládání
2.) jednou za čas uložit rozepsaný článek do Rozepsaných a psát dál
3.) před zveřejněním si ho pro jistotu jen tak zkopírovat

3 pavly. pavly. | 4. listopadu 2009 v 16:04 | Reagovat

[2]: no a právě to je ono víš ? já sem si ho chtěla zkopírovat jenže sem omylem zmáčkla místo ctrl c nějaké jiné písmenko [nejspíš w] a celé se to vyplo !

4 BH BH | 4. listopadu 2009 v 19:02 | Reagovat

[3]: :D:D A stejně to svedeš na Blog.cz :D

5 pavly. pavly. | 4. listopadu 2009 v 21:44 | Reagovat

[4]: :D:D přece nenapíšu rovnou že si za to můžu sama !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.