vyhrálas.

16. října 2009 v 20:22 | pavly. |  written.
znáš ten pocit když se s někým vsadíš a hrozně hrozně moc chceš prohrát a vyhraješ ? je to přece za tebou. už je ti to úplně jedno protože si někde jinde a v mobilu máš nejkrásnější fotku na světě. a to sis myslela že ti to neudělá.

čtvrtá přestávka. nejkrásnější úsměv na celém světě. metr ode tebe. ten hlas. ty oči. nemůžeš dýchat. nemůžeš chodit. svět se netočí. horko a husí kůže. neslyšíš. neposloucháš. nevidíš. nechceš vidět. nevnímáš. umíráš. vůbec nejsi závislá. a bee ti smaže nejkrásnější fotku světa. a stejně to není pryč a není ti to jedno.

a jdu psát do neinternetového aby si to nemohl přečíst nikdo kromě mojí ženy protože prostě proto.

á teď je 22:27. a zvednul mi náladu. strašně moc. a je nejlepší na světě. a zase mi poslal jednu skvělou která mi tu hraje už asi po milionté.

hledajíc protivníka, stavíme barikády.
viníme ostatní, sami tak čistí.
co všechno dáme za naše kamarády?
kteří to vlastně jsou? nejsme si jistí.

je všechno v pořádku v tom našem okolí.
pod teplou peřinou dobře se chrní.
co bolí druhé, nás přece nebolí.
tak zbylo z růží už jenom trní.

 


Komentáře

1 Bea. Bea. | 16. října 2009 v 20:30 | Reagovat

neznám. a nechci ho znát. a je mi strašně líto že ho znáš Ty. a jsem strašně naštvaná že ho znáš Ty. protože si to zasloužíš nejmíň na světě.
moc se ti omlouvám, ženo má. já vážně nechtěla. nemůžu za to že jsi tak závislá. a tu přestávku ti závidím. strašně. pryč to musí být protože musí začít něco nového víš. něco co vyjde konečně.
jdi psát. a vypiš se. a nedělej ani jednu věc z těch které nechci abys dělala. protože happyendy existujou a ten Tvůj už tu bude taky. brzo. musí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.