bavíte se o housce ?

12. října 2009 v 21:37 | pavly. |  written.
ben postoupil. ach. myslím že finále má jisté vzhledem k tomu jak je superstar povrchní soutěž. komu to vadí ? a náhodou sem mu ještě neposlala ani jeden hlas. držím se.

vzal si ji za ženu a po čtyřech měsících zjistil že princezna je transvestita.

a chci být bohatá jako moje sestřenka která má dvoje [!] černé conversky a dneska dostala červené a converse tašku a k narozkám dostane žluté [nedostane protože žluté mám já a nechci aby je měla taky ! ^^] a k vánocům zelené. chápete ? nechápu. mimochodem sou to dost nepraktické boty [což asi nikdo neví.] když si vzpomenu jak sem s nima dneska aspoň tak třikrát s mojí šikovností šlápla do kaluže a pak musela být celou dobu v mokrých botách. těším se na zítřejší rýmu. doufám že z toho nebude zápal plic.

a chci zopakovat čajku sobotní sestavy protože to bylo fajn. dala bych si salep. nebo radši ne, že . a zrovna teď je úplně skvělé počasí na čajku když bych s trochou štěstí viděla pěkně z okna jak tam venku hezky prší.

linda dneska simulovala. mimo jiné taky kvůli písemce z matiky kterou sme stejně nepsali takže doufám že zítra pěkně přijde aby ji psala. haha. to ti patří ! ^^ nicméně sem ji strašně postrádala. ne že by mi kyky s tadeášem nevyhovovali prostě mě asi neměl kdo mlátit.

a sem naštvaná na lukáše vé za ty jeho dnešní kecy ! a ještě říká že jde o hovno a že sem paranoidní. a má něco proti lidem s nadváhou. je hrozně milý.

mimochodem tadeáš je nejspíš masochista nebo tak něco protože si zabodává kružítko do ruky.

a tonda mi dneska naznačil že vypadám jako cigán což mě strašně potěšilo.

šla bych tančit ploužák. hned teď. s někým. a v dešti. s pilotkama. a nejsi to ty komáre ! ^^

a sem smutná protože moje žena je smutná protože její zápal plic přetrvává. to přece není fér když sme propojené a mě už vyléčili.

ONLAJN. a hned je svět veselejší.
 


Komentáře

1 Geniální vlk Geniální vlk | E-mail | Web | 13. října 2009 v 13:23 | Reagovat

Promiň,ale myslím,že Ben tam nemá co dělat a porota ho neměla nechat postoupit. Bere šanci zpěvákům,kteří opravdu umí zpívat a taky držet rytmus. A otec mě doplňuje o "A tváří se,jako když neví,jestli se má smát nebo se p*srat".

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.