tyrkysový lak na rtěnku.

14. října 2009 v 21:52 | pavly. |  written.
chci mít důvod mít na tapetě mobilu někoho moc krásného. ne že by ten důvod nebyl už teď. třeba jako že je ta fotka vážně strašně strašně strašně moc krásná. jenže to chce nějaký pádnější důvod než tohle. protože prostě proto.

hrozně moc potřebuju nové tričko paul frank. a taky peace. ne že bych jich měla málo prostě sem rozmazlený spratek že. a to úžasné tričko paul frank co sem ho vyhrála na aukru a předem ho platila ještě nepřišlo ! ten chlap je podvodník. grr.

asi si koupím oběd na všechny středy. sem se dneska rozhodla. nehledej v tom skrytý důvod.

stáhla sem si hrozně moc písniček od snow patrol protože sou prostě nejlepší a nevím proč sem to neudělala už dávno. a krásně ladí s touhle podzimňo-zimní atmosférou. kdybych ovšem z vedlejšího počítače každé dvě minuty neslyšela HEAD SHOT !! grc.

nelíbí se mi tenhle dyzajn. chce to nějaký.. víc podzimní.

víš co ? prý tam s ním půjdu. prý to bude fajn. prý budem praktikovat metodu vzájemného zahřívání. prý si vystojí frontu. umřu. hned teď. ach. už ste někdy slyšeli o naivitě ?

mám strašně ráda když prší a já sedím doma s dekou a kakaem a hraje mi snow patrol a dívám se z okna jak tam krásně prší a přitom se mám fajn. většinou se to ale trošku vymkne z rukou a nakonec se fajn nemám. což je celkem k hovnu. ale teď je to ideální. a chci aby to tak bylo napořád. a žili šťastně až do smrti.

byla sem s bee v čajce. a byl tam vrabec se svou milou a ani mi to nevadilo tak moc jako vždycky. což je podivuhodné. dokonce bych řekla že už i dragonský úsměv je zanedbatelný. [za chvíli se za tohle budu fackovat. uvidíš.] zrovna mám celkem živě v paměti nosiče laviček a to mi stačí ke štěstí. prozatím.

paní profesorka mašínová říkala že prý na konci roku budou volejbalové turnaje. asi se na ně půjdu kouknout. to už bude léto a třeba budou bez trička. ach, léto.

asi jdu udělat ten podzimní.
 


Komentáře

1 Bea. Bea. | 15. října 2009 v 10:32 | Reagovat

myslím že ten důvod brzo mít budeš. a je mi jedno jak moc je to naivní.co na tom když naivní nebudeme? budem se trápit tak či tak. takže.
peace tričko jsem ti chtěla koupit protože bys ho milovala a mě by to dělalo radost. ale mamka je škrt. ^^
jo. a nejlíp v kuchyni. a depka u toho nikdy nesmí vyvstat!
vrabec který se na tebe díval a pak si tě při tom představoval.
já se chci taky dívat. jak nese lavičku a ták.

2 pavly. pavly. | 15. října 2009 v 20:33 | Reagovat

[1]: nemyslím si.
áááá tak to je to cos mi chtěla dát ? :D to by od tebe bylo strašně moc hezké.
u tvojeho okna v kuchyni by byl zázrak kdyby nevyvstala.
nemyslím si.
myslím že bys to psychicky neustála. protože jeho ruce sou .. aaaww dokonalé ! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.