s lítostí vám oznamujeme. a dneska začíná podzim. haha.

23. září 2009 v 8:12 | pavly. |  written.
chtěla sem sem včera psát o mé velice vzrušující jízdě autobusem až do vojkovic a zpátky přičemž cestou zpátky sem měla strach protože sem byla v tom autobuse úplně sama a byl tam jenom ten divný řidič a ptal se mě jestli chci na autobusák nebo na vlakáč a já sem nevěděla že mluví na mě protože sem myslela že za mnou ještě někdo sedí a tak sem mu neodpovídala do té doby než začal řvát tak sem se ho bála a taky sem měla strach že zajede někam jinam a přepadne mě a znásilní.ale přežila sem takže bych to měla oslavit. [se sestrou v koloseu ? ^^]

a taky sem chtěla psát o tom jak má moje sestra úžasný pokoj a dům a kočku a stavební buňku a jak moc se mi líbí všude kolem ty jejich pole a to že tam mají srnky a jak to tam mají krásné i když bych tam nechtěla bydlet ani za nic. a o tom jak její kočka rozdrápala síťku na okně a jak to bylo fajn ve stavební buňce když sme tam ležely a kopaly se a mlátily se a tak.

a taky sem chtěla psát o svém ďábelském plánu *muhaha* který prostě uskutečním i když je tak nepředstavitelně riskantní a jestli se na to přijde tak už mě nikdy nikdo neuvidí protože budu do smrti sedět doma a přemýšlet o tom jaká sem hrozná dcera anebo třeba nebudu ani sedět ale ležet. někde pod hlínou. haha.

a taky sem chtěla psát o tom jak se těším zítra / dneska do čajky.

a taky sem chtěla psát o tom jak si nemyslím že zítra / dneska budem psát z občanky a že je to jenom kampova taktika jak nás donutit abychom se učili a že se to prostě učit nebudu.


jenže přijedu od sestry domů a maminka na mě začla řvát že už jí nebaví jaký mám v pokojíčku pořád nepořádek. [chtělo by to někoho kdo rád uklízí aby mi tam uklidil.] použila trochu jiný výraz nepořádku ale couž. a taky mi řekla že budu chodit ze školy rovnou domů protože pořád někde lítám a že mi skončily čajovny a vysedávání někde nevímkde a že budu sedět doma a přemýšlet o sobě !! podotýkám že tohle všechno mi řekla ještě před uskutečněním mého ďábelského plánu *muhaha*.

maminka šla do práce a já tu sedím a píšu a sem nervózní protože tatínek se může vzbudit a já mám nečisté svědomí. a strašně mě štve že nemůžu napsat že se těším do té čajky protože mi bylo zakázáno tam jít. jedině vymyslet si nějakou věrohodnou příčinu mého večerního příchodu ze školy. třeba bych mohla říct že sem šla psát těch 300 názvosloví s gaurou. grr.

myslím že bych měla začít dělat něco do školy protože za celé září sem neudělala ani jeden domácí úkol a ani jednou sem se nepodívala do aktovky mimo chystání sešitů. a ani jednou sem neměla učebnici kromě té miraiovy do angličtiny. marná. a tadeáš je hnusák protože mi ty svoje nechce půjčovat !! ^^

mám knížku my děti ze stanice zoo a asi si ji dneska přečtu v rámci přemýšlení o sobě.

asi budu mít absťák a budu si psát tyhle sračky na papír protože když maminka bude doma nemám šanci proniknout na internet potají a tudíž bych byla zahlédnuta jejím bystrým okem a následně .. no prostě by začla řvát. dávám jí dva dny a chci aby ji to přešlo.

a my máme takové lanka na kterých se dají posouvat mapy !!!

když sem šla se sestrou a sestou II. [protože mi došlo že vlastně i kejt je moje sestra ! ^^] na zastávku viděla sem bilbord kde byl nápis TOP09. včera sem viděla všechny kromě podnikatele. grr.

musím do školy.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.