prosím tě hlavně zase nespadni do dřezu.

28. září 2009 v 22:18 | pavly. |  written.
ano ano ano ! sem neskonale šťastná díky benově postupu do semifinále protože to pro mě znamená že od příští neděle budu moct ovlivnit jeho postup a budu mu posílat a posílat a posílat hlasy. tak dlouho dokud mi zase zabaví mobil.

a vůbec se mi nelíbí že ho každá miluje protože moje láska k němu trvá nejdéle a je nejsilnější ze všech !! ^^ a úplně chápu jak se cítí moje sestra ale to jenom tak mimochodem.

celý dnešek sem strávila tím že sem se dívala na všechny části superstar s benem a nahrávala si je na mobil a foťák a taky sem ho fotila protože na netu sou jenom asi dvě jeho fotky takže prosím náležitě oceňte tu co je tady dole protože mi dalo neskutečnou práci zastihnout ho zrovna v téhle chvíli a mám na ni autorská práva ! ^^ a je nejúžasnější na světě. a jinak sem úplně normální a vůbec ne trapná a blbá a fanatická a dětinská a tak vůbec.

a taky sem se trošku učila chemii tím způsobem že sem psala do gůglu názvy a ono mi to vyhazovalo vzorce protože sem hrozně líná a nechce se mi to učit a chápat protože prostě je to axmanova vina a mně vyhovuje že to můžu svádět na něj. a vysvětlovala sem bráchovi jak se dělí desetinná čísla jako bych zrovna já byla vhodný vysvětlovač. když sem zjistila že neumí dělit ani normální čísla a osumkrát sedum si musí počítat na prstech myslela sem že omdlím.


mami já už nemůžu sem zjistil. jak to vždyť si vůbec nic nesnědl. ale já fakt nemůžu řekl mi to žalud !!

chci být tak krásná jako ta krásná katka z brna !! hned teď. a napořád.

dneska mám asi šťastný den nebo něco takového. za prvé je vrabec můj dnešní nejlepší kamarád podle toho co tvrdí fejsbuk a fejsbuk přece nikdy nelže ! za druhé mi vrabec napsal a ptal se mě jak moc hrozný má ten nový sestřih tak sem mu řekla že to vůbec hrozné nemá samozřejmě. protože nemá a i kdyby měl na hlavě hovno tak mu to sluší. to sem mu nenapsala napsala sem jenom že to má hezké a on napsal že sem ho potěšila. a pak mi napsal ten zlý že už nebudu mít stop na akce z čehož ovšem chcípám největší radostí na světě a asi se z toho ještě hrozně dlouho nevzpamatuju !!! [haha.] ale v podstatě sem ráda. nebo ne. já nevím !

naštvala mě moje žena protože mi neřekla že svědkem našeho rozhovoru je ještě někdo třetí. aspoň sem s ní nemusela vykecávat tak dlouho a sdělovat jí své pocity.

já mám takovou radost že postoupil ben ! i ten japonec nebo co to je. je podivuhodné že v semifinále československé superstar je angolec, japonec, angličan a nějaký arab. asi aby to bylo zajímavější?

musím uznat že moje sestra měla zase pravdu a i když se mi normálně nelíbí tak fotky má opravdu namakané a je prostě áá. sice ne tak moc jako mirai nebo ben nebo tak. ale to už je vedlejší.

vůbec se mi nelíbí že má tak úžasnou hudbu a už vůbec se mi nelíbí že mi nic nechce poslat a podělit se o ni a nechápe že by to bylo čistě pro osobní využití.

jdu spát. dobrou noc.
ach.
 


Komentáře

1 tajný svědek. tajný svědek. | 29. září 2009 v 15:35 | Reagovat

Já nic neslyšela/a. Zabýval/a jsem se důležitějšíma věcma!!! Fakt!:D

2 Ginger Ginger | Web | 29. září 2009 v 18:51 | Reagovat

spíš aby se neřeklo,že sou to rasisti ;)

3 eRRoRyk eRRoRyk | Web | 29. září 2009 v 20:34 | Reagovat

já to nebudu číst! proč máš tak dlouhé články? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.