proč má slovo jednoslabičný pět slabik ?

15. září 2009 v 21:52 | pavly. |  written.
takhle si ho přece nikdo pamatovat nebude.

maminka mi neřekla že už začla ordinace a tak sem ji prošvihla. to už je můj osud. a taky je naštvaná že to tu prý smrdí protože ona nechápe že tohle je vůně vonných tyčinek. a nechce mi dovolit zapalovat víc než jednu denně protože pak se tu prý nedá dýchat. nechápu proč si furt všichni stěžujou já dýchat můžu tak nevím co jim je. podezírá mě že ten zapalovač co vypadá jako ed hardy který stejně nefunguje [budu si muset koupit nový.] nemám jenom tak na škrtání a myslí si že kouřím.

zjistila sem že jedním okem vidím hůř než druhým takže bych správně měla vyměnit jednu z čoček. jenže to se mi nechce když sem před týdnem byla u očního aby mi řekl že se mi žádné oko nezhoršilo takže mi nechal porád 0.75 dioptrií. nejspíš to neumí správně měřit. paní profesorka mašínová by se svým mužem měla udělat pořádek.

musím sem dát krtečka a jeho rodinku.

má prostě talent. že jo ? a dneska si koupil placku PLAY BOY ! [víte co je to placka ?]

a sem hrozně moc šťastná protože sem zase první v plocku a doufám že mě bára v nejbližší době nepředběhne protože sem u toho seděla skoro celé odpoledne víš ? ^^

musím se pochválit protože sem nebyla už asi nevímjakdlouho v dragonu !! [i když je to možná jeden z důvodů proč se ještě neopakoval onen slavný dragonský úsměv. nebo jako opakoval ale nebyl až tak moc úžasný. nebo sem jenom zvyklá teď fakt nevím. nepodstatné.]

dneska sem si od ondry ká koupila magnetek se srdíčkem. a ještě sem mu dala o pět korun víc protože sem tak moc hodná a tak moc myslím na nemocné děti. [nebo spíš proto že neměl na vrácení.] od toho se svítivým tričkem sem ho koupit nemohla protože on je prodával v lokalitě u kauflandu kam by se mi nechtělo hned z několika důvodů.

když sem přišla do třídy byl tam zase malý ermis a zase na mě skočil a málem mě povalil na zem ! a vlček to zase celé dokumentoval a říkal něco o tom že to dá na youtube tak jenom doufám že tam bude vidět jak se bráním abych nezískala pověst pedofilky.

tadeáš mi dneska trošku roztáhnul moji conversku ! asi už mu ji nepůjčím. ta jeho je zas moc velká. zakopla sem v ní o schod a málem spadla na zem když sem běžela [!!] po zvonění do angličtiny. ještě že to skoro nikdo neviděl.

myslím že mě paní profesorka lasotová začíná nemít ráda.

poslala sem mojí ženě fotku toho nejkrásnějšího z nejkrásnějších a ona z něho mohla chcípnout což mě hrozně potěšilo a tak sme se domluvily že v pondělí bude čekat u školy. protože to máme sedum hodin my a několik jistých nejmenovaných tříd.

a víš co ? fakt sem dostala jedničku z matiky. tak sme to šly se sestrou oslavit do kolosea. radím vám nikdy si nedávejte jednu palačinku a nechtějte k ní dva příbory protože na vás budou házet McD pohledy.

ve čtvrtek jdu ke stomatologovi [^^] a mám z něho hrozný strach. pokud to nevíte tak já sem jím od malička traumatizována. umřu tam. sem si jistá.

mám strach že onemocním a nebudu moct každý den vídat svoji top osmičku protože stašně moc lidí z naší řady je už napůl nemocných !!
 


Komentáře

1 Bea. Bea. | 16. září 2009 v 11:20 | Reagovat

já ji taky nestihla. protože jsem musela venčit psa za což jsem měla dostat dvacet káčé ale nedostala jsem nic jelikož má drahá matka je zrovna chudá. ^^
jéj. já čekala taťku krťáka a mamku krťačku aták.
já jsem ten plock hrála ve třetí třídě. ale nejmenovalo se to plock.
jak jsi to mohla vydržet? být bez hranolek s tatarkou? nejdřív jednička z matiky. teď tohle. co to s tebou je? ^^
je jedno od koho si magnetek koupíš. hlavně že pomůžeš dětem. a dobře žes nešla ke kauflandu. to je tam totiž hrozná lokalita.
ermis se do tebe asi zamiloval.
hahá. teď se směju. běháš nějak často.
nevím kdo je paní profesorka lasotová.
ááá. nejkrásnější v galaxii!! nejvíc nejvíc nejvíc!!
končí hodiny tak nemůžu psát víc.

2 pavly. pavly. | Web | 16. září 2009 v 18:32 | Reagovat

[1]: ty dostáváš peníze za venčení psa ? já chcu taky!! [i když tys je vlastně nakonec nedostala že. i tak ti to aspoň bylo nabídnuto !! ^^]
víš co je to krásné i když to není rodina krtků.
taky se divím. nejspíš procházím radikálními změnami.
lokalitu u kauflandu prostě nemám ráda. a jednu jinou lokalitu taky ne.
ne nezamiloval on takhle skáče po všech.
neběhám vůbec často!!
lasotová je prostě největší kráva. ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.