ona ho viděla v klobouku!!!

23. září 2009 v 14:43 | pavly. |  written.
ano. linda viděla toho nejdokonalejšího v galaxii s kloboukem a já ne. a to sem ho mohla vidět taky kdybych tam s ní seděla o pět minut dýl. to už je můj osud.

píšu protože se mi chce nějak užitečně [?!] využít toho že je ta co mi dala zaracha v tesku s bráchou. doufám že mi něco hezkého přiveze.

sem zasnoubená s tadeášem. haha. nevím jestli je to možné když už sem vdaná s beou ale nejspíš jo. protože sem mu dala svůj prstýnek a to už něco znamená. ^^ a naštval mě protože si smazal z ruky pejska co sem mu tam nakreslila a já teď musím mít na ruce budík a něco co měl být smajlík ale moc se to tak nedá nazvat. protože sem hodná snoubenka a taky proto že se mi to nechce drhnout když je to prupiskou.

a měla sem pravdu jako vždycky. protože sme fakt z občanky nepsali takže musí dan obejmout toho co nemá rád i když tvrdil že sme neuzavřeli sázku.

a je mi líto že teď nejsem v čajce protože to bude určitě hrozně moc zajímavé když tam bude tonda s vlkem. tonda s vlkem v jedné místnosti a u jednoho stolečku a u jedné vodárny. vidím to na nějaký býčí zápas a propálený koberec nebo tak.

a je mi líto že tam nebudu ani v pátek. jenom z toho důvodu že tam bude i můj vzdálený příbuzný protože bych se na něho mohla koukat. ale opravdu jenom z tohohle důvodu protože "se tam stejně deset lidí rozbrečí protože nejsou šťastní" jak řekla eully.

a teď mi volala linda tyvole!! a že prý je viděla ale bez toho kvůli kterému sem tam s ní nechtěla čekat !! to mám teda štěstí. nejspíš to bude tím že když sem šla zpátky ze školy tak mi přes cestu přešlo černé kotě a ani se nechtělo nechat chytnout. grrr.

jdu si číst ty děti ze stanice zoo protože se nejspíš každou chvilku vrátí ta co mi dala zaracha. a jdu si zapálit vonnou tyčinku. haha.
 


Komentáře

1 Linni Linni | Web | 23. září 2009 v 20:48 | Reagovat

haha, haha, ha! kdybys tam seděla asi tak nanosekundu déle [ přeháním ] vidíš taky. a vidíš ho jak dává té svojí holce pusu. haha!

dovezla alespoň? esi ne tak ji zbij. nebo tak něco. [ vtip ]

seš úplně vadná !! jak se můžeš zasnubovat s ním. je to naprosto nevkusné a si bigamistka !!

já chci aby ho obejmul ! abych se mohla smát ještě milion let po tom. *představ si to. dan je asi tak šeesátkrát větší ^^*

koberce ani zápasy se nekonaly. a měla sem turecký med a ledový zelený čaj!

brečet se nebude. není tam kdo na brečení. bude to pohodové. [ prosím, prosím, prosím ať se jednou nemýlím!! ]

jo viděla sem ideální sestavu. hahá!

čtenářká ^^

2 ta co tu píše. ta co tu píše. | 23. září 2009 v 20:57 | Reagovat

[1]: no jenže mi nejde o tu pusu mi jde o ten klobouk !

dovezla mi maximálně tak velké hovno protože sem jí prý vytočila tím telefonátem.

já ho mám ráda abys věděla !! a nejsem bigamistka. [vůbec sem se nemusela podívat do slovníku cizích slov co to znamená.]

no chtělo by aby to někdo točil nebo tak. představ si jeho výraz. jako ne danův chápeš.

škoda. kdes jako vzala turecký med ?! a zelený čaj si dávám já !! ^^ blbko!!! :D

doufám že tam někdo na brečení bude. jo já vím sem hrozná.

3 Geniální vlk Geniální vlk | E-mail | Web | 26. září 2009 v 8:12 | Reagovat

V posledním týdnu jsem byl v čajce s Tondou dokonce dvakrát a kupodivu to bylo celkově docela zábavné.  

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.