já zdravím úsměvem.

25. září 2009 v 11:12 | pavly. |  written.
sedím v ívétéčkách a doufám že už mi dneska bude zrušen zákaz na počítač a na všechno. stejně mi to bude celkem k hovnu protože budou všichni v čajce kam mě pozval tak maksimálně vaclík a to není ono.

včera sem byla s babičkou v divadle na zločinu a trestu. cestou tam sem našla svůj první kaštan v sezóně a mimochodem sem si říkala že sem už dlouho neviděla toho nejkrásnějšího co nosí klobouky. a v divadle náhodou byl. a náhodou měl krásnou bílou košili s vyhrnutýma rukávama krásnýma rukama a ještě krásnější černou kravatu s rasta smajlíkama. a náhodou se krásně usmál takže odteď je po dragonském úsměvu hned ten divadelní.

o přestávce sem potkala vrabce a skoro dostihnul onen slavný dragonský úsměv.

dokonce už to skoro vypadá jako bychom si nebyli cizí. [nemyslím vrabce. s tím sem si prakticky cizí pořád a myslím že budu navždy protože se nezmůžu skoro ani na ahoj nebo tak.]

a už mám skoro dočtené my děti ze stanice zoo a je to ta nejlepší knížka na celém světě.

a chce se mi do čajky. ale ne dneska. nebo jo dneska ale s někým jiným. třeba s mojí ženou kterou už doufám dneska konečně uvidím protože to odloučení se nedá snést a asi brzo umřu. nebo s druhou cé včetně asociála který už zase tráví přestávky se sluchátkama v uších zalezlý někde nevímvjaké třídě.

dneska sem si opsala další rozvrh hodin to znamená že už mám čtyři jisté nejmenované třídy.

včera sme byli na výstavě smaltovaný obrazů a rozhodla sem se že budu bydlet se svým angličtino-ívétéčko-spolusedícím a budem mít v domě ty smaltované obrazy ale jenom některé. [nerozhodla sem se jenom já. bylo to společné rozhodnutí.] a vezmeme se a budeme mít dvě děti které budou mít jenom jeden společný pokoj aby trpěly jako jejich maminka kdysi. linda o mně říká že sem bigamistka protože mám už jednu ženu a jednoho manžela a jednoho snoubence a jednoho budoucího snoubence-manžela-spolubydlícího v jednom. no a co jako.

musím jít dělat to co mám protože jinak na mě bude můj angličtino-ívétéčko-spolusedící-budoucí-snoubenec-manžel-spolubydlící naštvaný a to já nechci. říká že nebude ale já vím že bude nebo bude aspoň smutný že pak kvůli mně dostane špatnou známku od paní profesorky pechové.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.