i want you to want me.

17. září 2009 v 19:50 | pavly. |  written.
utkvěl mi v mysli ten krásný budoucí podnikatel nejspíšprvák který chodí do stejné jídelny jako my. vlastně ne jako my ale jako mí spolužáci protože já tam v podstatě nemám co dělat . a víš co ? šla sem pro pití náhodou zrovna ve chvíli kdy šel i on a měli sme spolu strašně dlouhý intimní rozhovor u takové té čepovačky. do té doby než přišel štrajt a všechno to pokazil protože prostě proto. budu do jídelny chodit minimálně každý čtvrtek. sem se dneska rozhodla. a vlastně ještě v úterý. nebo každý den. ještě si to nechám projít hlavou.

moje sestra je nemocná takže chodím na procházky s kii. škoda že dneska ve škole nebyla jedna z jistých nejmenovaných tříd. i když vlastně ani ne. nevím co je lepší. zato sem viděla vrabce. a sestra ne. hahaha.

mamka se mi směje protože sem jí ukazovala svoje rozvrhy hodin. řekla mi že sem střelená a že jí musím ukázat ten můj seznam top osum. vlastně už top devět. [dneska sem tam totiž přidala toho budoucího podnikatele víš ?]

jo jinak pokud to někoho zajímá tak návštěvu u stomatologa sem přežila bez následků. takže děkuju všem kteří se mnou byli v půl deváté telepaticky spojeni. akorát sem málem usnula ve fyzice. a myslím to vážně. usínám tam pokaždé ale ty léky na uklidnění způsobily že sem fakt skoro spala !


pan profesor vaclík mi dal čtyřku z písemky. čekala sem pětku ale i tak nemám vůbec radost.

a taky sem zdrcená novou písničkou tokio hotel. kde sou ty časy ... ?! ^^

a ještě víc sem zdrcená novou strašně seksy imidží toma kaulitze ! KDE SOU TY ČASY ?!

začínám si zvykat na tadeášovy nevkusné placky na jeho modrých converskách. a taky na jeho vlasy. ale i tak chci ať mu zase narostou a to hned !!

maminka má dneska svátek a já sem jí nic nekoupila. sem já to ale hodná dcera. řekla mi že jí nic kupovat nemám a že chce udělat to cédéčko o které mě prosí už půl roku.

vůbec nechápu jak se může někomu nelíbit můj vzdálený příbuzný. [moji vzdálení příbuzní.]

tadeášovi se líbí tacosefotískozamapřestřičtvrtěfotky. [a není sám že ?] nebo se mu asi spíš líbí jenom ty tři čtvrtiny. když sem mu řekla že si myslím že se tak fotí jenom lehké děvy tvářil se nechápavě.

s martínkem sem si dneska koupila kofolu napůl a pak sem mu ji omylem vypila za což se mu tímto strašně omlouvám.

těším se na zítra a zítřejší oběd. doufám že tam budou i budoucí podnikatelé.

důvěřujte obchodní síti hruška.
 


Komentáře

1 eully eully | Web | 18. září 2009 v 20:57 | Reagovat

jéééé to se mi líbí ty okraje... miluju žirafkyyy ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.