collect my thoughts together.

27. září 2009 v 19:45 | pavly. |  written.
opravdu nevím z koho mám chcípat více. a) soutěžící superstar mající číslo 9115. b) rupert a jeho líbací scéna v driving lessons kde se mimochodem jmenuje ben !!

byla tu terka se sárou a petrou. prý jestli nemám uhlíky do vodárny. tak se teda ptám bráchy který mi oznámil že vodárna je u nějaké jeho kámošky takže uhlíky nejsou. hezké. zlobím se na něho protože mi to neřekl a kdybych se ho nezeptala tak se to snad nikdy nedozvím. ptám se jich od kdy ony chodí na voodárnu. terka řekla že už je to stará záležitost. že teď mají vodárnu pořád. pak vytáhla to co je podle ní vodárna. vůbec to vodárna nebyla. nebylo to ani bongo prostě taková lebka s hadičkou. nikdy sem nic takového neviděla. tak sem se jí smála. a říkala sem že tohle vodárna není. ona se urazila a řekla že to teda je a pořád po mně požadovala uhlíky navzdory tomu že sem jí řekla že žádné nemám ! ona si snad myslí že se mi válí uhlí po pokoji a že ho rozdávám každému kdo přijde neboco. říkám jim ať si je zajdou koupit do čajky. terka řekla že se bojí že jí to neprodají. říkám jí tyvole prodají. ona ať jdu s ní že má strach. říkám že se mi nechce a že jí to shánět nebudu. naštvala se. sára se zeptala jestli sou ty uhlíky tak nutné a jestli by se to nedalo udělat z klacků. [!!! ^^] no to už bylo moc. mám já to ale vysoce inteligentní bývalé spolužačky které strašně rozumí vodním dýmkám.


včera hrozně pozdě večer sem vedla se svojí ženou hrozně tajný asi čtvrthodinový telefonát šeptem. takže sem chvílema slyšela jenom šumění takže mi to bude muset asi říct ještě jednou. to podstatné sem snad slyšela a doufám že ona taky.

knock knock. who's there ? it's me. wondering why you're not naked. knock knock. who's there ? me again. still wondering why you're not naked.

zjistila sem že nesnesu jiné písmo než dvanáctipixelovou tahomu. tahle je jedenáctipixelová a vůbec se mi to nelíbí.

dneska sem měla stejný oběd jako ginger !! ^^ [i když ona ho vlastně asi neměla protože sem se z jejího článku nedozvěděla jak to dopadlo.]

nevíte někdo jestli je čajka otevřená i na státní svátek ? je pro mě životně důležité tam zítra jít. ještě není vymyšlená sestava protože sestra tu co sem vymyslela já neschvaluje a dožaduje se společného vymyšlení.

dneska sem viděla úžasný film kde hraje matthew perry a dabuje ho čtvrtlík což znamená že je to nejlepší na světě !úplně chandler. ti idioti z dabingové agentury co měli na starost dabování přátel [existuje dabingová agentura ?] by měli znovu nadabovat pátou sérii posledních deset dílů aby chandlera nedaboval procházka protože bez čtvrtlíka to celé ztrácí smysl !!!! asi si pustím sedmou sérii 14.díl. abych se trošku uklidnila.

ahoj. čau :D:D jak se máš ? jo supeer celý víkend sem nespala :D:D:D jakto ? pátek stoun sobota stoun :D:D:D

dám pět korun každému kdo uhodne s kým byla tato konverzace. nebo radši ne to by mě zruinovalo.

moje sestra je tu celá nervní a píše že se zgrcá z toho že jí nejede net. a řve po mně ! a je jí špatně a je celá rozhozená [:D] takže si myslím že ze zítřejší čajky bude tak možná velké hovno.

asi tam půjdu s bráchou. prý mě má radši než dvojčata. mám ho ráda. sem zvědavá jestli mi s ním prodají vodárnu.

právě sem zabila komára a zůstal mi na ruce tak sem se na něho podívala zblízka abych mu mohla utrhat nožičky jenže on se ještě hýbal a kousnul mě do ruky ! brácha řekl že komáři mají sací ústrojí a ne kousací.

jdu se dívat
na toho mého
s číslem 9115. ♥

 


Komentáře

1 Ginger Ginger | Web | 27. září 2009 v 19:50 | Reagovat

vyber si Ruperta ;) A jo,měla sem ho.

2 eRRoRyk eRRoRyk | Web | 27. září 2009 v 21:59 | Reagovat

no.ten tvůj '9115' má potíže s rytmem ale to asi víš, žé? :D jinak mohl by si taky někdy z hlavy sundat tu kapucu,(2x jsem si pčikla takže to je pravda :D)možná že je žid a schovává takovou tu čepičku :D.. né sorry :D ale barvu hlasu má pěknou :D

3 ta co tu píše. ta co tu píše. | 28. září 2009 v 16:49 | Reagovat

[1]: po včerejším dílu bych si vybrala spíš bena ale díky za radu. ^^

[2]: víš co kyky nech toho !! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.