ak ti klesá iq a ak ti stúpa tlak spamätaj sa rýchle a všetko nechaj tak.

16. září 2009 v 20:40 | pavly. |  written.
zasloužila bych nobelovu cenu [^^] protože sem vydržela skoro dva měsíce bez mobilu ! včera mi ho naši konečně vrátili. a tak sem strávila večer tím že sem si prohlížela staré fotky z čajky a četla červencové esemesky. a poslouchala snow patrol a tak. ještě že nebyl po ruce antonio nebo něco takového. i když myslím že o moc hůř by mi už ani být nemohlo.

mamka neví kdo je radim. myslí si že radim je vaclík. asi jí ho budu muset ukázat. jako radima. má v nich zmatek. a myslí si že zítra chci jít do školy od zubaře co nejrychleji jenom kvůli miraiovi. což není pravda. taky kvůli vrabcovi [kterého sem dneska mimochodem neviděla !!] a ostatním. ^^

našla sem ondráškovu placku nikita kterou mi kdysi daroval a tak sem zavzpomínala na staré dobré časy. ^^ musím s ním jít ven.

víš co ? CORNFLAKES UŽ NEMAJÍ PLACKY !! a ten hodný mi slíbil že mi dá vědět až budou mít nové. doufám že to bude brzo protože pro mě sou životně důležité !!

mám ten nejkrásnější zvuk na esemesku. takže bych si hrozně moc přála aby mi všichni psali protože ho chci slyšet co nejčastěji.

dneska sme se sestrou na procházce po škole viděly dva nejkrásnější z nejkrásnějších SPOLU na chodbě. zážitek na celý život. ^^

zítra jdu k již zmiňovanému stomatologovi. mám hrozně hrozný strach. ale fakt jako. proč zrovna já musím mít fobii ze zubařů ? doufám že aspoň stihnu ívétéčka. a musím mít zubaře zrovna ve čtvrtek kdy se nejvíc míjí druhá cé s jistou nejmenovanou třídou. to už je můj osud !!!

nechce se mi psát protože pak nemůžu vnímat chio rádio. ^^ [je to celkem paradox když se to vezme kolem a kolem.]
mrakodrapy a tak.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.