Září 2009

tady se moje vlasy dotkly jeho čepky !!

29. září 2009 v 20:55 | pavly. |  written.
už nikdy nikdy nikdy nepůjdu do dragona. protože dneska sem tam šla se ženou abych si koupila nestea broskev [ne zelený!]. přijdu tam a říkám dobrý den jedno nestea. ona řekne tady? s sebou? řeknu no tak asi s sebou ne ? já chci nestea ! ona mi dá nudle. a ještě k tomu na talíři. říkám jí ale já sem chtěla nestea !! ne nudle ! a ona mi k těm nudlím připočte ještě nestea. vitao zelený. ani nemluvím o tom že nudle z dragona sou naprostý grc.

je mi špatně když pomyslím na zítřek a na to že máme na sedum chemii s gaurou [!] a na to že píšem z bioly a já to neumím a na to že píšem ze zemáku který taky neumím a na to že to bude prostě hrozné.

chci ájsíkjů šest pět s oranžovým rámečkem a vůbec nechápu proč ho brácha má a já ne když prý nic neudělal a nastavilo se mu to tam nějak samo. mimochodem je ostříhaný přesně tak jak si všichni přáli a je strašně roztomilý a kdyby to nebyl můj brácha tak dokonce řeknu že krásný jenže on by si pak o sobě moc myslel. a znervózňuje mě že on se pořád učí a pořád chce ať ho zkouším a já se neučím a nechci aby mě někdo zkoušel protože bych si potvrdila že to fakt vůbec neumím protože takhle si můžu aspoň říkat že to mám třeba někde podvědomě zafixované.

rozhodla sem se že už sem asi nebudu psát. nebo budu ale jenom někdy a udělám si strašně stylový neinternetový deníček a budu do něho lepit listí. protože tady to čte hrozně moc lidí a chce se mi psát věci které prostě nemusí vědět všichni. jásejte !

mám takový pocit že propadnu ze všech předmětů.
a mám takový pocit že je mi špatně z těch idiotských nudlí které sem se snažila sníst a stejně sem tam nakonec asi tak devadesát devět procent toho humusu nechala a je mi líto že mě to stálo celých dvacet korun i když sem zase asi tak na týden bohatá.

a je moc fajn jít v dešti s deštníkem a mít u toho puštěné GY.

dodatek → a ještě chci říct světu že už mám konečně ájsíkjů s oranžovým proužkem a činí mě to šťastnou nebo z toho mám aspoň radost. škoda že mi v poslední době píše jenom sestra a žena. a vrabec ! ^^ chtěla sem napsat smutné ale teď sem si uvědomila že to vlastně smutné není.

a taky chci říct že.. MY SME LEPŠÍ EXEMPLÁŘE TAK OPRAVDU NECHÁPU JAK SI MŮŽE TEN HORŠÍ EXEMPLÁŘ DOVOLIT ROVNOU DVA TÉHOŽ DRUHU !

prosím tě hlavně zase nespadni do dřezu.

28. září 2009 v 22:18 | pavly. |  written.
ano ano ano ! sem neskonale šťastná díky benově postupu do semifinále protože to pro mě znamená že od příští neděle budu moct ovlivnit jeho postup a budu mu posílat a posílat a posílat hlasy. tak dlouho dokud mi zase zabaví mobil.

a vůbec se mi nelíbí že ho každá miluje protože moje láska k němu trvá nejdéle a je nejsilnější ze všech !! ^^ a úplně chápu jak se cítí moje sestra ale to jenom tak mimochodem.

celý dnešek sem strávila tím že sem se dívala na všechny části superstar s benem a nahrávala si je na mobil a foťák a taky sem ho fotila protože na netu sou jenom asi dvě jeho fotky takže prosím náležitě oceňte tu co je tady dole protože mi dalo neskutečnou práci zastihnout ho zrovna v téhle chvíli a mám na ni autorská práva ! ^^ a je nejúžasnější na světě. a jinak sem úplně normální a vůbec ne trapná a blbá a fanatická a dětinská a tak vůbec.

a taky sem se trošku učila chemii tím způsobem že sem psala do gůglu názvy a ono mi to vyhazovalo vzorce protože sem hrozně líná a nechce se mi to učit a chápat protože prostě je to axmanova vina a mně vyhovuje že to můžu svádět na něj. a vysvětlovala sem bráchovi jak se dělí desetinná čísla jako bych zrovna já byla vhodný vysvětlovač. když sem zjistila že neumí dělit ani normální čísla a osumkrát sedum si musí počítat na prstech myslela sem že omdlím.

collect my thoughts together.

27. září 2009 v 19:45 | pavly. |  written.
opravdu nevím z koho mám chcípat více. a) soutěžící superstar mající číslo 9115. b) rupert a jeho líbací scéna v driving lessons kde se mimochodem jmenuje ben !!

byla tu terka se sárou a petrou. prý jestli nemám uhlíky do vodárny. tak se teda ptám bráchy který mi oznámil že vodárna je u nějaké jeho kámošky takže uhlíky nejsou. hezké. zlobím se na něho protože mi to neřekl a kdybych se ho nezeptala tak se to snad nikdy nedozvím. ptám se jich od kdy ony chodí na voodárnu. terka řekla že už je to stará záležitost. že teď mají vodárnu pořád. pak vytáhla to co je podle ní vodárna. vůbec to vodárna nebyla. nebylo to ani bongo prostě taková lebka s hadičkou. nikdy sem nic takového neviděla. tak sem se jí smála. a říkala sem že tohle vodárna není. ona se urazila a řekla že to teda je a pořád po mně požadovala uhlíky navzdory tomu že sem jí řekla že žádné nemám ! ona si snad myslí že se mi válí uhlí po pokoji a že ho rozdávám každému kdo přijde neboco. říkám jim ať si je zajdou koupit do čajky. terka řekla že se bojí že jí to neprodají. říkám jí tyvole prodají. ona ať jdu s ní že má strach. říkám že se mi nechce a že jí to shánět nebudu. naštvala se. sára se zeptala jestli sou ty uhlíky tak nutné a jestli by se to nedalo udělat z klacků. [!!! ^^] no to už bylo moc. mám já to ale vysoce inteligentní bývalé spolužačky které strašně rozumí vodním dýmkám.

a všichni ptáci se rozflákali o zeď.

26. září 2009 v 22:15 | pavly. |  written.
terka č. je na mě naštvaná protože sem měla v půl páté přijít k ní a měly sme se dívat na horor a já místo toho sedím potřetí v kině na harrym potterovi [!] a ještě k tomu v teplákách [!!]. protože to bylo velice spontánní a neplánované.

a bylo to vtipné protože nejdřív celý film pustili strašně potichu a pak začal zvuk vypadávat nebo tam šlo slyšet jenom zvuky ale nešlo slyšet co říkají a tak. nakonec se asi po půlce filmu rozsvítily světla a přišel ten milý pán co to pouštěl a řekl že tam měl nějakou chybu ale že už to spravil. takže to pustil celé od začátku. hezké.

ještě teď se vzpamatovávám ze svého obrovského trapasu který sem napíšu protože sem si jistá že by se o něm sestra určitě nezapomněla zmínit. když bylo největší ticho a pro mou sestru velice strašidelná scéna s harrym a brumbálem tak sem přes celé kino zařvala baf aby se lekla a ona se ani nelekla a žena se sestrou měly záchvat smíchu. sou zlé.

a bylo opravdu hrozné sedět mezi těma dvěma když tam byla ta scéna s hermionou a z jedné strany linda z druhé bea a obě zdrcené. vůbec sem nevěděla co mám dělat !

a je to dokonce i správně pohlavně napsané !!

nemáme peníze ani cigarety ani zapalovač a sex vám taky nedáme! :D

25. září 2009 v 20:08 | pavly. |  written.
tak tu sedím protože ta co mi dala zaracha byla tak strašně hodná a po hodinovém přemlouvání a slibování že zítra budu vysávat za bráchu mi teda dovolila že si můžu zapnout počítač na dvě hodiny. ona asi nechápe že dvě hodiny to je skoro jako dvě minuty nebo ještě míň.

a tak tu sedím a přemýšlím jak je asi v čajce a v jakém je moje sestra asi stavu a jaká je tam asi atmosféra. když tu byla moje žena chtěla tam jít jenže by bylo celkem dost blbé přijít tam i když sem všem řekla že nemůžu což byla a vlastně pořád je pravda a pozdravit je a říct no tak sem tady a jít si sednout k jinému stolečku kde by určitě byly zase samé zamilované páry jako třeba d+v=všl . ^^

a dělal taky takové zvuky ?

mám chuť zachovat se přesně tak jak bych se zachovat neměla. přesně jako oni. jenže vlastně nechci protože prostě asi neumím a nechci být zlá a nejsem děvka ačkoliv si to někteří myslí. že ?

dneska sem se zase strašně lekla pana profesora saforka. to když sem si zrovna v matice pěkně barvičkově psala na papír můj úžasný seznam TOP09 neboli nejkrásnější z nejkrásnějších a on přišel a začal se ptát co to je a moje sestra mohla chcípnout smíchy a já sem musela být úplně červená a začla sem koktat a on se zase usmíval tím svojím úžasným úsměvem. nemám ho ráda protože úplně stejným úsměvěm se usmívá i když mi dá třeba zrovna pětku nebo neumím vypočítat jednu devítinu na mínus prvou. i když to se vlastně neusmívá to je spíš takový ten pohled no to si ze mě děláš prdel ne ? ale to dnešní byl úsměv. no nic zamotávám se protože mé vyjadřovací schopnosti prostě nejsou stoprocentní.

já zdravím úsměvem.

25. září 2009 v 11:12 | pavly. |  written.
sedím v ívétéčkách a doufám že už mi dneska bude zrušen zákaz na počítač a na všechno. stejně mi to bude celkem k hovnu protože budou všichni v čajce kam mě pozval tak maksimálně vaclík a to není ono.

včera sem byla s babičkou v divadle na zločinu a trestu. cestou tam sem našla svůj první kaštan v sezóně a mimochodem sem si říkala že sem už dlouho neviděla toho nejkrásnějšího co nosí klobouky. a v divadle náhodou byl. a náhodou měl krásnou bílou košili s vyhrnutýma rukávama krásnýma rukama a ještě krásnější černou kravatu s rasta smajlíkama. a náhodou se krásně usmál takže odteď je po dragonském úsměvu hned ten divadelní.

o přestávce sem potkala vrabce a skoro dostihnul onen slavný dragonský úsměv.

dokonce už to skoro vypadá jako bychom si nebyli cizí. [nemyslím vrabce. s tím sem si prakticky cizí pořád a myslím že budu navždy protože se nezmůžu skoro ani na ahoj nebo tak.]

a už mám skoro dočtené my děti ze stanice zoo a je to ta nejlepší knížka na celém světě.

a chce se mi do čajky. ale ne dneska. nebo jo dneska ale s někým jiným. třeba s mojí ženou kterou už doufám dneska konečně uvidím protože to odloučení se nedá snést a asi brzo umřu. nebo s druhou cé včetně asociála který už zase tráví přestávky se sluchátkama v uších zalezlý někde nevímvjaké třídě.

dneska sem si opsala další rozvrh hodin to znamená že už mám čtyři jisté nejmenované třídy.

včera sme byli na výstavě smaltovaný obrazů a rozhodla sem se že budu bydlet se svým angličtino-ívétéčko-spolusedícím a budem mít v domě ty smaltované obrazy ale jenom některé. [nerozhodla sem se jenom já. bylo to společné rozhodnutí.] a vezmeme se a budeme mít dvě děti které budou mít jenom jeden společný pokoj aby trpěly jako jejich maminka kdysi. linda o mně říká že sem bigamistka protože mám už jednu ženu a jednoho manžela a jednoho snoubence a jednoho budoucího snoubence-manžela-spolubydlícího v jednom. no a co jako.

musím jít dělat to co mám protože jinak na mě bude můj angličtino-ívétéčko-spolusedící-budoucí-snoubenec-manžel-spolubydlící naštvaný a to já nechci. říká že nebude ale já vím že bude nebo bude aspoň smutný že pak kvůli mně dostane špatnou známku od paní profesorky pechové.

ona ho viděla v klobouku!!!

23. září 2009 v 14:43 | pavly. |  written.
ano. linda viděla toho nejdokonalejšího v galaxii s kloboukem a já ne. a to sem ho mohla vidět taky kdybych tam s ní seděla o pět minut dýl. to už je můj osud.

píšu protože se mi chce nějak užitečně [?!] využít toho že je ta co mi dala zaracha v tesku s bráchou. doufám že mi něco hezkého přiveze.

sem zasnoubená s tadeášem. haha. nevím jestli je to možné když už sem vdaná s beou ale nejspíš jo. protože sem mu dala svůj prstýnek a to už něco znamená. ^^ a naštval mě protože si smazal z ruky pejska co sem mu tam nakreslila a já teď musím mít na ruce budík a něco co měl být smajlík ale moc se to tak nedá nazvat. protože sem hodná snoubenka a taky proto že se mi to nechce drhnout když je to prupiskou.

a měla sem pravdu jako vždycky. protože sme fakt z občanky nepsali takže musí dan obejmout toho co nemá rád i když tvrdil že sme neuzavřeli sázku.

a je mi líto že teď nejsem v čajce protože to bude určitě hrozně moc zajímavé když tam bude tonda s vlkem. tonda s vlkem v jedné místnosti a u jednoho stolečku a u jedné vodárny. vidím to na nějaký býčí zápas a propálený koberec nebo tak.

a je mi líto že tam nebudu ani v pátek. jenom z toho důvodu že tam bude i můj vzdálený příbuzný protože bych se na něho mohla koukat. ale opravdu jenom z tohohle důvodu protože "se tam stejně deset lidí rozbrečí protože nejsou šťastní" jak řekla eully.

a teď mi volala linda tyvole!! a že prý je viděla ale bez toho kvůli kterému sem tam s ní nechtěla čekat !! to mám teda štěstí. nejspíš to bude tím že když sem šla zpátky ze školy tak mi přes cestu přešlo černé kotě a ani se nechtělo nechat chytnout. grrr.

jdu si číst ty děti ze stanice zoo protože se nejspíš každou chvilku vrátí ta co mi dala zaracha. a jdu si zapálit vonnou tyčinku. haha.

s lítostí vám oznamujeme. a dneska začíná podzim. haha.

23. září 2009 v 8:12 | pavly. |  written.
chtěla sem sem včera psát o mé velice vzrušující jízdě autobusem až do vojkovic a zpátky přičemž cestou zpátky sem měla strach protože sem byla v tom autobuse úplně sama a byl tam jenom ten divný řidič a ptal se mě jestli chci na autobusák nebo na vlakáč a já sem nevěděla že mluví na mě protože sem myslela že za mnou ještě někdo sedí a tak sem mu neodpovídala do té doby než začal řvát tak sem se ho bála a taky sem měla strach že zajede někam jinam a přepadne mě a znásilní.ale přežila sem takže bych to měla oslavit. [se sestrou v koloseu ? ^^]

a taky sem chtěla psát o tom jak má moje sestra úžasný pokoj a dům a kočku a stavební buňku a jak moc se mi líbí všude kolem ty jejich pole a to že tam mají srnky a jak to tam mají krásné i když bych tam nechtěla bydlet ani za nic. a o tom jak její kočka rozdrápala síťku na okně a jak to bylo fajn ve stavební buňce když sme tam ležely a kopaly se a mlátily se a tak.

a taky sem chtěla psát o svém ďábelském plánu *muhaha* který prostě uskutečním i když je tak nepředstavitelně riskantní a jestli se na to přijde tak už mě nikdy nikdo neuvidí protože budu do smrti sedět doma a přemýšlet o tom jaká sem hrozná dcera anebo třeba nebudu ani sedět ale ležet. někde pod hlínou. haha.

a taky sem chtěla psát o tom jak se těším zítra / dneska do čajky.

a taky sem chtěla psát o tom jak si nemyslím že zítra / dneska budem psát z občanky a že je to jenom kampova taktika jak nás donutit abychom se učili a že se to prostě učit nebudu.

koupila si lístek kterej není zpáteční.

21. září 2009 v 21:42 | pavly. |  written.
když sme hráli spomienky vzpomněla sem si na klenovec. na ferka. na šimona. na peťa a milana. na to jak umřel majkl. na to jak sme byly na pokoji s katkou a jak se s ní snažila bee konverzovat. na to jak nám ondra vystřelil růže. na to jak miloval beu a jak to celé bylo to vtipné. ^^ a hlavně na to jaké to tehdy bylo. a na to jaké je to teď. chci vrátit čas a udělat to jinak. všechno.

zítra píšem z chemie a já to neumím. jakožto velice pilný student bych měla teď sedět a učit se. ale ona tu radši sedí a nic nedělá ! a ještě k tomu podlehla společenskému nátlaku přesně jak předpověděla. je blbá. couž.

v superstar teď byl nějaký traged škapa z frýdku-místku. prý nemá s tondou nic společného. škoda. kdyby měl mohla bych všude vyprávět že můj kamarád se zná s hvězdnou pěchotou !

hrozně se mi líbí můj angličtino-spolusedící. má strašně krásné oči a řasy a úžasnou pihu pod pravým okem a nejkrásnější vlasy na světě [a jde se v pátek stříhat takže ho asi zabiju.] a korálky [moje!] a prostě celý je ááá. myslím že z něho jednou bude něco jako nykl. ^^ sem ráda že ho zatím žádná třeťačka neobjevila. [ano sem si vědoma že právě šíleně riskuju jeho odhalení.]

a opravdu vůbec nechápu jak může mít někdo jiný názor. jako třeba jedny nejmenované co nesmíme jmenovat.

moje sestra nechápe že tam kde není člověk pozvaný se většinou nechodí i když by chtěl. [a já nechci!] nebo možná chápe ale mně přijde jako by to nechápala. ^^

víte co ? dneska jdu skoro po roce na oběd do jídelny. první oběd špagety. druhý oběd nějaká grcka s kaší z prášku. samozřejmě že poslední porci špaget dostal nějaký idiot co stál asi dva lidi přede mnou takže sem stála celou tu hrozněmocdlouhou řadu úplně zbytečně. ale viděla sem budoucího podnikatele ! mojí ženě se nelíbí což se mi nelíbí. a mrzí mě že viděla všechny kromě toho hlavního nejkrásnějšího v galaxii! [ano lindo vím žes to vymyslela ty.]

ještě jednou se omlouvám vendi že sem jí dneska snědla oběd.
jdu spát nebo usnu.

dodatek: zapomněla sem zmínit že je na mě tadeáš strašně nepříjemný a nechce dávat doprostřed učebnice navzdory tomu že ví že já učebnice nenosím a taky mi nechce dávat dopsat zápisy které nestihnu když si dělám hezký barvičkový nadpis. a dneska měl zase nutkání kreslit na sešit čtverečky a celou biologii strašně nenápadně žral sušenky a ani se nerozdělil !! ^^

nebezpečí pokousání a pokopání koněm.

20. září 2009 v 20:57 | pavly. |  written.
byla sem násilně probuzena mým bratrem. a to brutálním způsobem. seděl na mě a skákal a řval že už je ráno. je mu dvanáct tak nechápu proč se podle toho nechová. i když některé nejmenované o čtyři roky starší dívky se chovají podobně že. ani sem na něho moc neřvala když sem si vzpomněla jak se tehdy tvářil ten hodný. vtipné.

líbí se mi když sem přijdu a devadesát procent mojich oblíbených blogů má nový článek. chtěla bych aby to tak bylo každý den abych tu nemusela sedět půl dne a čekat až konečně někdo napíše. ne že by mě to nebavilo jen si myslím že se ten čas dá využít nějak jinak. třeba jako dneska úžasnou rodinnou celodenní procházkou.

ta úžasná rodinná celodenní nebo spíš celoodpolední procházka nebyla vůbec dobrovolná. tatínek to sice udělal tak aby to vypadalo že mě vůbec nenutí a že se můžu naprosto svobodně rozhodnout jenže řekl že buď půjdu s nima nebo nepůjdu týden na počítač. vyděrač je to. musela bych být úplně zmagořelá kdybych si vybrala druhou možnost. to sem ještě nevěděla že půjdu asi tak milión kilometrů. byla sem si jistá že sou to moje poslední vteřiny a že každou chvilku prostě zemřu.

na oné procházce sem vdechla mouchu a bylo mi jí líto protože sem cítěla jak mi lítá uvnitř těla. ^^ tak sem si představila jak by mi asi bylo kdybych měla křídla a vletěla někam odkud se už nikdy nedostanu živá a měla sem pocit že se pobliju.

chci kočku. a hodnou. a malou a roztomilou jako má teta. a chci ať nevyroste. a ať hezky vrní. a taky ať po mně nechčije a nekouše mě do ruky a ať klidně leží a nesnaží se utéct a nezatíná mi drápy do nohy. a ať mě má ráda jako ta od tety. protože všechny ostatní kočky si z nevysvětlitelných důvodů myslí že je chci zmasakrovat neboco. [ano bei vím že si myslíš že mám násilnické sklony vzhledem k mojemu zážitku s nebožtíkem pískomilem. a ano lindo vím že ty důvody nejsou zas tak nevysvětlitelné vzhledem k mojemu zážitku se skoro-uškrceným kotětem.]

já sem si přišel hrát s kamením.

18. září 2009 v 22:18 | pavly. |  written.
je večer a já mám dobrou náladu. to se mi nestalo už dlouho. naposledy někdy v hodně dávné době. což doufám znamená obrat k lepšímu. věřím v to i navzdory mému horoskopu ve kterém se píše že se mi všechno hroutí jako domeček z karet. taky mi říká že prý nemám propadat panice. tak sem se rozhodla že ho poslechnu.

a nepropadám panice dokonce ani když vím že je tu relativně velká pravděpodobnost že si tohle všechno může přečíst jistý nejmenovaný pan profesor saforek. nejdřív sem z té informace málem omdlela ale pak sem se uklidnila tím že by ho určitě nezajímaly chaotické výlevy nějaké blbé krávy která ani neumí vypočítat kolik je jedna devítina na mínus prvou.

i tak mě to ale trochu mrzí protože sem dneska chtěla napsat že když sem se snažila vypočítat tu jednu devítinu na mínus prvou chtělo se mi smát protože měl pan profesor ve vlasech křídu a mně to přišlo hrozně směšné a byla sem z toho celá nervózní. a takhle s vědomím že si to klidně může přečíst to není ono. ^^ ne že by tu šance že sem náhodou zabloudí nebyla i tak. jenže teď je trochu moc velká.

po dlouhé době sem byla v dragonu a už tam zase dlouho nepůjdu protože ty hranolky byly studené a pak mi z nich bylo nějak na blití.

hrozně se mi líbí ten kožíšek co je na okrajích. nemůžu si pomoct.

potřebuju k životu noutbuk. a chci mít internet který se do něho jenom zastrčí. a pak budu chodit do parku si sednout a psát a tak. a bude to skoro stejně stylové jako když to moje žena píše na papír a pak si tam lepí listy ze stomu ! ^^ jenže noutbuk dostanu nejdřív v listopadu nebo prosinci což znamená že stejně bude všude kolem sníh nebo aspoň zima a déšť což nejsou vhodné podmínky pro vysedávání venku. nechci umrznout. jedině s ním jít do čajky. to je nápad !!!

i want you to want me.

17. září 2009 v 19:50 | pavly. |  written.
utkvěl mi v mysli ten krásný budoucí podnikatel nejspíšprvák který chodí do stejné jídelny jako my. vlastně ne jako my ale jako mí spolužáci protože já tam v podstatě nemám co dělat . a víš co ? šla sem pro pití náhodou zrovna ve chvíli kdy šel i on a měli sme spolu strašně dlouhý intimní rozhovor u takové té čepovačky. do té doby než přišel štrajt a všechno to pokazil protože prostě proto. budu do jídelny chodit minimálně každý čtvrtek. sem se dneska rozhodla. a vlastně ještě v úterý. nebo každý den. ještě si to nechám projít hlavou.

moje sestra je nemocná takže chodím na procházky s kii. škoda že dneska ve škole nebyla jedna z jistých nejmenovaných tříd. i když vlastně ani ne. nevím co je lepší. zato sem viděla vrabce. a sestra ne. hahaha.

mamka se mi směje protože sem jí ukazovala svoje rozvrhy hodin. řekla mi že sem střelená a že jí musím ukázat ten můj seznam top osum. vlastně už top devět. [dneska sem tam totiž přidala toho budoucího podnikatele víš ?]

jo jinak pokud to někoho zajímá tak návštěvu u stomatologa sem přežila bez následků. takže děkuju všem kteří se mnou byli v půl deváté telepaticky spojeni. akorát sem málem usnula ve fyzice. a myslím to vážně. usínám tam pokaždé ale ty léky na uklidnění způsobily že sem fakt skoro spala !

noaco tak budu mít škytavku.

16. září 2009 v 21:41 | pavly. |  written.
strašně moc prosím abyste na mě zítra v půl deváté ráno mysleli. potřebuju psychickou telepatickou podporu. protože já návštěvy u stomatologa strašně špatně snáším. ^^ jo já vím sem hrozný chudák. prostě se prosím modlete aby mi moc neubližovali. ^^ jo ? tak já jdu.

ak ti klesá iq a ak ti stúpa tlak spamätaj sa rýchle a všetko nechaj tak.

16. září 2009 v 20:40 | pavly. |  written.
zasloužila bych nobelovu cenu [^^] protože sem vydržela skoro dva měsíce bez mobilu ! včera mi ho naši konečně vrátili. a tak sem strávila večer tím že sem si prohlížela staré fotky z čajky a četla červencové esemesky. a poslouchala snow patrol a tak. ještě že nebyl po ruce antonio nebo něco takového. i když myslím že o moc hůř by mi už ani být nemohlo.

mamka neví kdo je radim. myslí si že radim je vaclík. asi jí ho budu muset ukázat. jako radima. má v nich zmatek. a myslí si že zítra chci jít do školy od zubaře co nejrychleji jenom kvůli miraiovi. což není pravda. taky kvůli vrabcovi [kterého sem dneska mimochodem neviděla !!] a ostatním. ^^

našla sem ondráškovu placku nikita kterou mi kdysi daroval a tak sem zavzpomínala na staré dobré časy. ^^ musím s ním jít ven.

víš co ? CORNFLAKES UŽ NEMAJÍ PLACKY !! a ten hodný mi slíbil že mi dá vědět až budou mít nové. doufám že to bude brzo protože pro mě sou životně důležité !!

mám ten nejkrásnější zvuk na esemesku. takže bych si hrozně moc přála aby mi všichni psali protože ho chci slyšet co nejčastěji.

dneska sme se sestrou na procházce po škole viděly dva nejkrásnější z nejkrásnějších SPOLU na chodbě. zážitek na celý život. ^^

zítra jdu k již zmiňovanému stomatologovi. mám hrozně hrozný strach. ale fakt jako. proč zrovna já musím mít fobii ze zubařů ? doufám že aspoň stihnu ívétéčka. a musím mít zubaře zrovna ve čtvrtek kdy se nejvíc míjí druhá cé s jistou nejmenovanou třídou. to už je můj osud !!!

nechce se mi psát protože pak nemůžu vnímat chio rádio. ^^ [je to celkem paradox když se to vezme kolem a kolem.]
mrakodrapy a tak.

proč má slovo jednoslabičný pět slabik ?

15. září 2009 v 21:52 | pavly. |  written.
takhle si ho přece nikdo pamatovat nebude.

maminka mi neřekla že už začla ordinace a tak sem ji prošvihla. to už je můj osud. a taky je naštvaná že to tu prý smrdí protože ona nechápe že tohle je vůně vonných tyčinek. a nechce mi dovolit zapalovat víc než jednu denně protože pak se tu prý nedá dýchat. nechápu proč si furt všichni stěžujou já dýchat můžu tak nevím co jim je. podezírá mě že ten zapalovač co vypadá jako ed hardy který stejně nefunguje [budu si muset koupit nový.] nemám jenom tak na škrtání a myslí si že kouřím.

zjistila sem že jedním okem vidím hůř než druhým takže bych správně měla vyměnit jednu z čoček. jenže to se mi nechce když sem před týdnem byla u očního aby mi řekl že se mi žádné oko nezhoršilo takže mi nechal porád 0.75 dioptrií. nejspíš to neumí správně měřit. paní profesorka mašínová by se svým mužem měla udělat pořádek.

musím sem dát krtečka a jeho rodinku.

*aaaaghrrrr*

14. září 2009 v 22:09 | pavly. |  written.
maminka mi nechce dovolit hrát plock až do rána. tak jdu naštvaná spát. a doufám že si zítra aspoň od něho koupím to srdíčko. a že nebude moc drahé. a zrovna mi píše chápeš to ?? to už je můj osud.

hele krteček.

14. září 2009 v 21:41 | pavly. |  written.
držím smutek. protože tadeáš si ostříhal vlasy ! má je asi tak moc krátké jako leoš mareš ! což je dost tragické. [čímž nechci říct že mareš má tragické vlasy protože ho miluju. ale sluší mu víc než tadeáškovi. promiň.] snad mu to brzo doroste. ještě že oči ostříhat nemůže.

zítra má čtvrtá bé srdíčkový den. musím si koupit srdíčko. od něho. ^^

martínek má rýmu a má stejně sexy hlas jako radim když přijel z anglie. → [který má mimochodem moc sexy conversky z ňů jorku.]

dneska sme psali z matiky a já budu mít jedničku !! asi to půjdu někam oslavit.

taky sem si koupila vonné tyčinky. a když sem přišla domů zjistila sem že je vlastně nemám kam zapíchnout protože v pokoji nemáme žádný květináč ani nic podobného. nakonec sem to vyřešila tak jak mi poradila sestra a zapíchla ji do maminčiny svíčky. je naštvaná. [mamka.] a zítra si jdu s linni koupit ty jahodové a s příchutí trávy. ^^ [travnaté ? trávové ?]

a naštval mě brácha který přišel domů a říkal že se dusí. a že to vůbec nevoní a ať ten smrad vyvětrám. a ptal se mě jestli sem to zapálila správně jako bych snad byla debil neboco. a když sem mu řekla ať si zvyká že se mi to líbí tak mi řekl že si asi pořídí plynovou masku !!

tadeáš si dneska v češtině zase chtěl kreslit čtverečky na sešit. řekla sem mu ať to nedělá. stejně je tam nakreslil. a potom tam nakreslil ještě krtečka a celou jeho rodinku. pokud zítra nezapomenu foťák a tadeáš mi jakožto ten co má autorská práva dovolí ji vyfotit tak s ní asi udělám dyzajn. protože on má fakt talent. a pan kolega s krásnýma botama ze mě musel být nadšený. dneska byl oholený. nevím kde všude ale na tváři určitě. [omlouvám se lindě za tuto nemístnou poznámku.] shodly sme se že vypadá ještě víc jak buzna a hitler ale tadeáš řekl že mu to sluší. ^^

mám hroznou hroznou hroznou radost že sem aspoň v jedné hře na fejsbuku lepší než bára ! ^^

a teď sem hrozně hrozně hrozně HROZNĚ [!!] naštvaná protože když sem se chtěla znova pyšně podívat na svoji velice přitažlivou fotku pod číslem jedna v té nejmenované hře zjistím že BÁRA JE O STO TISÍC PŘEDE MNOU !!! no to teda ne jako. budu hrát třeba do rána !! ^^

nemám náladu dál psát protože když sem si přečetla její nový článek zjistila sem že mě dokonce předběhla a napsala dřív že pan kolega je oholený a že radim má nové conversky !! no to snad ne !! ^^

jdu hrát plock.
[to je ta nejmenovaná hra.]

protože my jediné sme normální ale nesmíme to nikomu říct.

12. září 2009 v 22:06 | pavly. |  written.
asi tak milión lidí je teďka na radegastu a já sedím doma víš ?

protože sem tak nějak nepředvídala že bude mamince vadit když z víkendu budu doma dohromady asi tak dvě hodiny. no dobře asi sem měla myslet dopředu. není to poprvé že ?

a fakt doufám že už na mě sestra není naštvaná. já bych byla na jejím místě taky a ještě víc. ale ještě tu není to znamená že si to tam asi užívá a tak. a uvidí / viděla kubu vosáhla !! to mě štve ze všeho nejvíce. teda hned po tom že je na mě naštvaná.

nemám ráda stůl číslo jedna v místecké čajovně. protože sedím kde nemám a piju co nemám a mám na sobě růžové tričko a ještě k tomu mi voní ruka. a prý truchlím a dělám že netruchlím. což samozřejmě není pravda.

pamatuješ si na toho co po dibonovi házel dlažební kostky ?
v místecké čajovně u stolu číslo jedna sem se dozvěděla že prý dokonce jeden kluk co vypadá jako bezdomovec s hlavou zdeformovanou parním válcem vypadá přitažlivěji než ten hodný.

strašně mě štve že na tom radegastu je / byl taky vrabec. sice s tou svojí nádherou ale to je úplně jedno vzhledem k tomu že sem včera jenom zahlídla jeho světle tyrkysové tričko a ani sem nemohla zblízka vidět ten jeho úsměvneúsměv a slyšet jeho líbezné "čau". [lindo, doufám že se nesměješ slovu líbezné.] prostě ho chci vidět. přežila sem to na červeném mostě [i když sem s tím měla trošku problém. ^^] takže bych to přežila i na radegastu. [i když bych s tím měla trošku problém.]

spala sem u mojí ženy. dívaly sme se na horor [!!!] a ona se u něho nesmála. [asi tak milión vykřičníků.] vlastně jenom trošku ale mnohem míň než u toho minulého.

a byly sme spolu v tesku. chtěla sem si koupit jahodového mrože v kelímku zlevněného na 34,- ze 45,- jenže ona mi to nechtěla dovolit a odmítala se mnou komunikovat až do té doby co sem ho smutně vrátila zpátky tam kde sem ho našla. [mrazící box.] já sem totiž na mrože zrovna měla chuť. hlavně že ona si chtěla koupit karamelovou milku !!!

znova se potvrdilo že sem totální citlivka. [>.<] jenže my sme obě strašně blbé víš ?

mám dorotku ráda i když mi sežrala skoro celou čokoládu [ne tu na vaření. milku. ne tu karamelovou.] a taky mi ukradla snickers a našla sem ho asi až za hodinu s rozkousaným ožužlaným obalem u ní v pelíšku. a mám ji ráda i když ji bea neumí venčit a nechce ji tahat za vodítko protože jí je líto že ji to bolí nebo co a i když se mi celou dobu pletla pod nohy a snad mě má ráda i ona i když sem jí šlápla na nožičku. [dorotce.]

můj bratr má v seznamu kontaktů na mobilu jména jako třeba tajná ctitelka. když sem se ho ptala co to jako je tak mi řekl že se takhle podepsala tak si ji tak uložil. a vůbec ho nezajímá kdo to je protože jich prý má plno. takových tajných ctitelek. roste z něho namyšlenec což se mi vůbec nelíbí. nechci krásného namyšleného bráchu ! já chci taky tajné ctitele !!! ^^ nebo aspoň jednoho. a nemusí být tajný. ne vlastně ne protože teď sem si to rozmyslela. asi taky začínám měnit rozhodnutí ze dne na den a minuty na minutu. je to se mnou špatné.

máme doma broskve které sou větší než takové ty velké jabka ! sem si jistá že je vypěstovali na nějakých hodně umělých hnojivech a tak sem se rozhodla že je nebudu jíst. [jedno z rozhodnutí které za minutu změním.]

a těší mě že je můj spolusedící tak vysoce populární téma. už se těším na zítřek až uvidím ty jeho modré. oči a tak dál. a budu tam i s martínkem. haha.

a chci slyšet miraie jak hraje i'm yours. bezpodmínečně. a musím ho ukázat mojí ženě. z dálky. bezpodmínečně.

→ což mi připomíná tu šílenou věc kterou mi předpověděla moje sestra a začíná mě děsit. ívétéčka se od včerejška staly mojí největší noční můrou. [hodil by se předpřítomný čas.]

a chci se veřejně omluvit beátě majtanové za ten již dávno zapomenutý trapas s pochcaným výtahem a mokrou hlavou a žlutýma rukavicema [promiň gumičko.] a hlavně tím hodným střelcem.

a chci se zítra probudit a zjistit že sem nikdy v zimě nešla ven tričku. [lindo, už mám omezení na dlouhé tratě !!]

a mám hroznou radost že sem zjistila že má hynek nový článek [!!!] dřív než moje sestra ! hahá ! ^^ [ale nezlobíš se na mě že ne ?]

musíme najít novou vůni.

tell me that you'll open your eyes.

10. září 2009 v 21:00 | pavly. |  written.
dneska sem si ji pustila po strašně moc dlouhé době a asi sem to neměla dělat ale couž.

zjistila sem že na mě některé písničky mají neuvěřitelný dopad což se mi vůbec nelíbí.

tonda neposlouchá hudbu ! nevěděla sem že je něco takového vůbec možné.

začínám ve škole trošku nestíhat. hlavně ve fyzice. pan profesor vaclík je moc rychlý. vůbec nechápu jak to někdo může zvládat. mám strach že prohraju sázku. [ano lindo, pořád naivně doufám že třeba náhodou vyhraju.]

ode dneška nejsem slepá a jde to vidět protože když sem byla s linni a kiki v parku s ledovou tříští [kelímek od kiki byl hrozně vtipný.] tak sem viděla miraie a toho co má tak úžasně svítivé žluté tričko na vzdálenost hodně hodně hodně metrů. [a nebylo to jenom tou barvou trička.]

a sem strašně smutná. protože sem viděla toho se svítivým tričkem jak jde s tou jeho a jak se líbají chápeš to ?! je to hrozné. a mirai má taky krásné tričko. takové zelené. a taky má holku. kdo se na to má furt dívat ? ^^

poletíme spolu... ? nepoletíme. už nikdy. a mně to dochází tak nějak pomalu. nejspíš za to může ta písnička.

zítra jdu do čajky. s druhou cé [promiň bei.] už sem tam nebyla skoro týden. závislák. a strašně se těším až bude zima a venku bude sněžit a v čajce bude hezky teplo a bude to tam vonět vodárnou [banánovou.] a bude tam hrát bob marley a já si vezmu všechny polštářky a lehnu si do nich a budu tam buď se sestrou nebo s mojí ženou nebo s těma mojima z druhé cé a budu pít zelený čaj.. s citronem. a bude to fajn.

nechtěla bych aby se mi stal takový trapas jako té ženské z ordinace co nevím jak se jmenuje křestním.

těším se na radegast a až budu spát u sestry.

štípou mě oči.

You breathe in when i breathe out, it's not likely i'll ever feel this far, from someone from anyone at all...
If you leave now you leave with a piece of me, and a piece of us it's not likely i'll ever feel at all...

tříšti se tříští o tříšti.

9. září 2009 v 21:46 | pavly. |  written.
tadeáš v hodinách absolutně nic nedělá. teda ne že bych já byla zrovna typický příklad vzorného studenta dávajícího pozor ve všech hodinách a znajícího odpověď na každou otázku jako třeba ta se zkušenostmi se vztahy na dálku. ^^ jenže on nedělá fakt nic. já si aspoň všechno píšu a dělám si takové ty krásné barevné nadpisy a tak víš. ale on jenom sedí a kreslí si čtverečky na sešit. myslím že mu brzo něco řeknu.

řeším veliké dylema. nevím jestli mám jít v pátek do čajky s mojí ženou nebo s druhou cé nebo s kubou a hezkým radkem a mojí ženou nebo jak. nakonec tam nejspíš nepůjdu vůbec protože mi to nedovoluje moje finanční situace a jestli chci jít v sobotu na radegast jakože chci tak asi nepůjdu v pátek nikam což je smutné. jo vím že byste moje problémy chtěli mít.

jéé mrtvý motýl ! a jak se o něho ten druhý stará !

když už ani vrabec nenapíše *smajlík co dává pusinku* na přivítanou je to fakt krize. cítím se opomíjená. ^^

zdá se že v mém spolusedícím dřímá romatický duch.

dneska sem přišla na to že košili nosí i ten co vypadá jako rupert grint.

po škole sem byla se sestrou a martínkem v parku. já a sestra sme měly každá půl litru ledové tříště za sestřiny peníze. ^^ [ne že by to bylo kvůli mé již výše zmiňované finanční situaci. spíš proto že si asi chtěla vyžehlit něco co vůbec nebylo pokrčené.]

moje žena se tady rozplývá že si ji ten hodný přidá do icq seznamu kontaktů.

už se hrozněmoc těším na další díl superstar. no a co že je to komerční sračka ? až vypadne ben tak to stejně určitě přestanu sledovat. i když on nevypadne víš ? on tam bude až do konce. stejně nechápu jak se tam můžou někteří lidi přijít totálně ztrapnit. [teď není řeč o benovi aby bylo jasno.]

pořád nejsem spokojená s tímhle dyzajnem s listím. myslím že s ním něco udělám.

zítra máme zase na devět protože pan profesor saforek je v praze. chybí mi. ♥ dělám si srandu. ale už se těším na jeho ďolíčky.

starej se o svoji tříšť jo ?