Srpen 2009

ty si líná jak veše.

31. srpna 2009 v 20:06 | pavly. |  written.
ano, lukášek v. na mě dneska byl velice nepříjemný. řekl mi že mám hezkého bráchu a pak se zeptal jestli sme vůbec příbuzní a tak. a mnohem víc strašně hnusných věcí mi řekl. a ani se se mnou nerozloučil víš ?

jinak si myslím že dnešní smuteční slavnost [jako proto že končí prázdniny.] se vydařila. a myslím že tu maminčinu propálenou deku [kterou sem mimochodem nepropálila já jak by se zasvěcenému člověku který o mně ví že sem totální tele mohlo jevit.] svedu na toho zlého. teď nemyslím střelce na k teď myslím toho co byl na mě zlý dneska. [jo, na tebe vaclíku !!! ]

připadá mi jako by se všichni zbláznili.

"ty moje kurvy najky si myslí že když mají fajfku tak musí být nejdražší."


a když sem šla domů tak sem potkala tu co by na ní moje sestra žárlila jak jde za ruku s tím co mu ještě nebylo osumnáct. takže myslím že i kdyby tam s nima jela tak by se nic nestalo a moje sestra se nemusela zabít.

jo a víte co ? mám stylový zapalovač co vypadá jako ed hardy. asi se budu opičit po své sestře a budu ho všude tahat i když nekouřím že.

je velice zvláštní že se celé dva měsíce těším do školy a dneska když mi došlo že už to je zítra sakra [!!] tak se mi tam najednou vůbec nechce. kvůli tomu že musím vstát v šest a tak. já sem si totiž říkala že budu poslední týden prázdnin trénovat vstávání jakože každý den vstanu o hodinu dřív víš. nějak to nevyšlo a dneska sem zase vstala v deset a už zítra doprdele musím vstávat tak brzo a to znamená že za chvilku budu muset jít spát aby to nebylo tak tragické.

sem nejvíc namyšlená kráva víš ?

postupně zjišťuju seznam těch co tohle čtou a nevím jestli je lepší že to vím nebo jestli sem to radši chtít vědět neměla.

vrabec říká ať to neřeším a že mi nesahají ani po kotníky. potěšilo mě to i když je to tak krásně falešné. ale řekl to vrabec ! tyvole vrabec. už sem myslela že sem si zvykla na tu idiotskou přezdívku ale když nad tím zapřemýšlím tak by si zasloužil být nějaký mnohem větší a hezčí pták. doufám že ho zítra potkám. tyvole zítra ! to není možné. od dragonského úsměvu uběhla celá věčnost a je pořád hluboko vrytý do mé paměti a mého srdce. ^^

právě sem se dozvěděla že ta co ji nemám ráda mě taky nemá ráda. a to sem jí ani tenkrát neřekla ať z něho sleze jak by si přál !

a právě sem za pomoci mé sestry zjistila že ten černoch z té kapely co nevím jak se jmenuje a co se mi tak líbil je gay. smutné. ani nevím proč. jako bych snad měla v plánu jet za ním někam nevímkam a mít s ním seks třeba. ^^ ne to sem v plánu opravdu neměla.

když si to tak po sobě čtu tak sem si jistá že z tohoto článku by moje žena určitě neměla radost a tímto se jí omlouvám.

víte o tom že se narodilo číňanče co váží 6800 gramů ? přemýšlím jak moc to asi muselo bolet když ho ta ženská rodila. myslím že nechci mít děti. nebo jako chci ale chci ať se porodí tak nějak samy a bez bolesti a tak. sem citlivka ano já vím a je to tragické. a už vůbec si neumím představit jak mohla nějaká ženská porodit v roce 1879 [to sem chytrá co ?] nějaké co vážilo jedenáct kilo. to musel být masakr tyole. radši nad takovými věcmi nebudu uvažovat protože je mi pak nevolno.


s láskou lenor.

it was only a kiss.. only a kiss

30. srpna 2009 v 22:10 | pavly. |  written.
dneska sem zažila největší ironii svého života a doufám že ji už nikdy žádná další nepředčí. jakože už žádnou větší nikdy nezažiju chápeš.

byla sem s mojí ženou na cestičce v lokalitě u němce. musela sem ji mojí ženě ukázat. vůbec se mi nelíbily ty její soucitné pohledy a to jak po mně sbírala papírky od bonbónků a to jak na mě byla naštvaná když sem omylem zmasakrovala toho slimáka. a už vůbec se mi nelíbilo že byla smutná a chtěla po mně ať já smutná nejsem a tak. ono je to vůbec divné že sme obě smutné a přitom máme záchvaty smíchu z totálních blbostí. asi je to dobře že. ale můj brácha ji pak viděl brečet víš. tak mě naštvala. protože já vím jak jí je. a ona dělá že si myslí že to nevím. a strašně moc mě štve že jí neumím a nemůžu nijak pomoct. ale my to nějak zvládnem. stejně sou všichni stejní.

a nejvíc mě štve že je tak strašně sympatická a hodná a ukecaná a milá a krásná a že se mu vlastně nedivím že ji už tak dlouho miluje [tím nechci říct že sem se do ní zamilovala nebo že to plánuju.] a že nemám důvod ji nemít ráda. a nejsem jí ani trochu podobná. ať si říkají co chcou. nejsem prostě. a nechci být. → nemluvím o mojí ženě. i když ta je samozřejmě taky sympatická hodná a tak. ale neštve mě to chápeš.

he takes off her dress now
let me go
and i just can't look
it's killing me
and taking control


bylo by velice vtipné kdyby věděla že takových třicet vteřin předtím než sme došly na to osudné místo sem o ní mluvila. teda vlastně ne o ní ale souviselo to s ní. ach jo já ji chci nemít ráda. a vlastně by to nebylo vůbec vtipné ale spíš k pláči a já bych se asi propadla do země nebo bych utekla někde hodně daleko.

a zítra mi přijede sestra a bude u nás rodinný oběd a pak se půjdem ožrat z teplého ferneta stocku citrusu víš. jo vím že víš a že tě to nezajímá. a moje žena měla jít s námi jenže se nechce jenom dívat.

a jen tak mezi námi mě moje sestra už pěkně sere [promiň bei.] protože říká že chce znát tu nejmenovanou slečnu ze třeťáku přitom já sem to říkala dřív [nejspíš se mi chtěla pomstít za to že sem jí vzala nadpis víš ? ] a navíc čte mnohem rychleji než já. což mě nehorázně vytáčí protože ona má všechno dávno přečtené když já sem teprv v půlce. sem fakt ráda že teď budu sedět s někým kdo číst neumí. [omlouvám se tadeášku.]

vás dvě mrzí život ?

to je ten mi.. mi.. mi.. japonec ?

29. srpna 2009 v 20:56 | pavly. |  written.
ano lindo. je to tak a předběhla sem tě a ten nadpis je můj ! ^^ a píšu protože ten velice moc dlouhý článek sem včera psala u toho krbu víte. a já mám obrovskou potřebu psát blbosti. [to zní úchylně.]

jak si někdo zlého střelce může splést s někým tak dokonalým jako je mirai nepochopím. nikdy. ale byl to můj otec že. ten by si spletl i třeba takového vrabce s tím strašně stylovým homosexuálem co de do čtvrťáku a nevím jak se jmenuje.

a mám tu velkou misku plnou švestek a každou chvilku mi některá spadne na zem nebo zaskočí do krku nebo v ní najdu červa a pak mám chuť je přestat jíst. ale stejně sou dobré. ty červy ale nejím aby bylo jasno.

ty jeho fotky na fejsbuku sou tragické. ale fakt jako. nejvíc tragické. protože na nich nevypadá jak debil. dobře nejdřív sem se smála. ale kdo ne. ale když sem se na ně dívala takových deset minut [ne v kuse. nejsem přece závislá.] tak sem zjistila že mě štve že mu to na nich sluší. a taky mě znepokojuje ten bordel co je za ním což k němu nesedí a hlavně mě znepokojuje ta jedna část toho bordelu. i když nemám ani v nejmenším právo aby mě znepokojovala že. sakra já chci aby si oholil hlavu a přestal nosit to hnědé tričko a pít pití z flašky.

fakt doufám že do té doby než tohle dopíšu linda nezveřejní článek se stejným nadpisem. to by mě teda jako ale fakt vytočilo. ^^ a nechápu proč sme nikdy dříve nepraktikovaly podobné na úrovni skajp rozhovory jako dneska.

miluju davida sidesa [nebo sidese nebo tak. prostě david sides]. ale fakt jako. a mamka se mi směje. jenže ona to vůbec nechápe jak je to úžasné že to tak prožívá a tak všechno. a je to černoch!! nejkrásnější ze všech hned po usainovi boltovi a ronaldinhovi a teď mě nikdo nenapadá a za chvilku toho budu litovat protože přijdu na někoho ještě víc seksi. ano lindo omlouvám se že ti opět kradu slovo.

linda řekla o vrabcovi že je to pyča. ale není. jenom bezmezně miluje svou lásku.

vrabec si zjišťoval kde máme třídu a prý si tam někdy udělá procházku ! doufám že žertoval. [tohle slovo obvykle nepoužívám ale líbí se mi tak trapně zní.] to bych se jinak musela zabít. protože už tak budu zas naprášky z toho jak se mi bude linda smát že pokaždé co projde do ní šťouchám [ano, ŠŤOUCHÁM !! ] a říkám vidělas ho vidělas ho ? upřímně doufám že tenhle blog nikdy neobjeví a nedojde mu že zrovna on má tak debilní přezdívku.

a myslím že už by to stačilo. protože to zase vypadá že nemám nic lepšího na práci než tu sedět a psát články. dalo by se polemizovat [^^] o tom jestli se tomuhle tak dá vůbec říkat že.

já radši jdu tyvole.

nemáminspiracinaoriginálnítitulek.

29. srpna 2009 v 18:10 | pavly. |  written.
celkem dost mě štve že z tohohle původně hrozně tajného blogu se stal blog na kterém je denně 60 lidí a celkem dost by mě zajímalo kdo všechno ty moje tragické výlevy co nemají hlavu ani patu čte a zjistila sem že mi celkem dost vadí když to někdo čte ale nic k tomu nenapíše ! ne že bych chtěla mít u každého článku milion komentářů jako kdysi. spíš prostě chci vědět co si kdo o těch kecech [kecách? kecích? bože.] myslí když už obětuje svůj čas a energii k tomu aby napsal do vyhledavače tak složité slovo jako je imperceptible.

staří lidi sou vtipní. brácha k babičce dovezl přenosné divko a jako že se budem dívat na filmy a tak. pak babička otevřela okno a venku se něco pálilo tak sem se ptala jako co to sakra smrdí a ona že neví a pak šla s dědou na procházku a volala honzovi jestli se náhodou nepálí ta naše přenosná televize [^^] a ať to zkontrolujem že nechce vyhořet a tak. to mi něco připomíná. děda je ještě vtipnější. jenže u něho už sem se tak nějak naučila se mu nesmát protože za to nemůže a tak.

je totiž přece strašně smutné že můj děda už ani neví jak se jmenuju a že mi vyká a že si myslí že je mi přes dvacet a že můj brácha je holka.

včera mi linni posílala naše rok staré směšně trapné icq konverzace z dob kdy sem ještě psala zhe [promiň luki.] a prostě používala takové ty trapně zkomolené slova co s češtinou nemají moc společného. tak sem došla k závěru že mě gympl změnil a doufám že k lepšímu. teď už totiž nejsem malá a směšná a hloupá a trapná ale velká a chytrá a netrapná a stylová !!! [ironyje kdyby to někdo náhodou nepobral.]

vesničani sou divní. včera když sem v tom hicu jela přes lhotku sem viděla asi šedesátiletou ženskou na babetě a měla sukni a zimní bundu a takovou tu velkou helmu a ta byla taková hezky barevná a polepená nálepkama. [tento odstavec není namířen proti mým sestrám z vojkovic a dobré. nejsem komár žejo.]

je to vůbec možné mít ráda člověka který ti řekl a udělal tolik hnusných věcí a to všechno úmyslně protože čekal že budeš jiná a potom řekne že je mu jedno jak se cítíš protože on trpí mnohem víc a že je blbost aby ti tím vším ublížil protože si to prostě měla vědět předem a neměla ses "přiučovat" s ním ? [záměrně se ptám jakože holky protože kluci sou víc nechápaví a asi těžko to pochopí že.]

zjistila sem že zapomenout je těžší než sem myslela. samozřejmě že sem nepředpokládala že ho ze dne na den přestanu mít ráda ale už se to táhne čtyři měsíce a mě už to fakt nebaví a vůbec. všechno by bylo jednodušší kdyby se nic z toho nestalo a kdybych měla pevnou vůli a kdybych se tenkrát [a nejenom tenkrát.] neozřala jak hovado. [ano vím že na chlast bych to svádět neměla že. ] a pak sem ještě tak blbá že když si moje sestra vymyslí tak vysoce originální "happyend" tak si připomenu všechno to dobré i špatné co sem s ním zažila [ne že bych to nedělala i tak.] a pak brečím u sestřiných úžasně dojemných a smutných písniček a ona si myslí že je to její vina přitom není a tak prostě.

a začne škola a já ho budu potkávat každý den na chodbách a každý den se mi to bude vracet a každý den si budu říkat jak sem byla blbá [a pořád sem.]. nechci ať to vyzní tak že se lituju a dělám ze sebe chudinku a už vůbec to nechci po nikom z těch co vydrželi číst až doteď. [pokud se vůbec někdo takový najde že. ^^]

a chtěla bych vzkázat té s levnou krásnou sukní že jí to s princem na bílém koni musí vyjít a že jí to přeju nejvíc ze všech a nejvíc na světě. žádný nosál ani nic podobného nemá nárok a nezaslouží si ho tak jako Ty a ta scéna kterou sem vymyslela se prostě stane a strašně bych u toho chtěla být. [u té cenzurované části už ne. nejsem přece úchyl ! ]


tyvole komár ! já ho slyším jak tu bzučí! zabij ho prosím tě.
ses posrala ? nic tu nebzučí. a komár nebzučí on píská.
jo jasně. píská. lehni si tady ať to taky slyšíš !
nic neslyším. tobě už se o těch komárech zdá i když nespíš
.

teď sem vás vystrašil. a vy si to ani neuvědomujete.

28. srpna 2009 v 20:00 | pavly. |  written.
právě sem nejspíš u babičky a hrozně se nudím. nejspíš sedím na zahradě pod stanem a mám v uších sluchátka a dělám že poslouchám babičku která mi vysvětluje už popadesáté sudoku protože si myslí že sem úplně blbá a nepamatuju si ty pravidla.

nebo právě chodím lesem mám v uších sluchátka a přemýšlím ale nejsem smutná neboj bei.

nebo ležím u televize a nevnímám tu televizi a přemýšlím a smutná sem.

nebo sem se přemluvila a pomáhám babičce otrhávat její úžasně plodnou zahradu. to je nejmíň pravděpodobná možnost že.

nebo taky sedím v tom úžasném křesle u krbu mám kolem sebe strašně moc babiččiného závinu s jabkama a mám papír a tužku a píšu strašně dojemný článek který pak možná přepíšu. pff to určitě. dojemný nebude ale možná bude stejně o ničem jako ty ostatní. ^^

doufám že sem všechny co to tu čtou strašně moc překvapila protože sem právě pryč ! [ano, tento článek je předpřipravený.]

takže se mějte. v neděli sem tu. nebo možná už zítra.

švih a prásk !

27. srpna 2009 v 16:02 | pavly. |  written.
linni s kejt sou na mě naštvané protože se nechci venku v těch třiceti stupních [ no dobře tak možná není přesně třicet ale zní to dramatičtěji. ] usmažit a taky protože sem líná. kejt se se mnou prý nebaví a linda zvažuje čím mě potrestá takže mé vyhlídky nejsou zrovna nejlepší že. >.<

taky mám velkou depresi protože mi dneska ta co má zkušenosti se vztahy na dálku poslala fotku její ovečky tyvole. sem na tom už dost hrozně když ona má kluka a já ne. čímž samozřejmě nechci říct že bych jí její ovečku záviděla. to fakt ne. ^^ já přece vlastně ani kluka nechcu tak nevím co teď jako dělám.


mám tady velký sáček s takovýma těma malinkýma bonbónkama a už sem jich asi půlku sežrala. někdo by je měl dát rychle pryč nebo žádný nezbyde pro bráchu a on pak bude smutný a to bych já jakožto správná a hodná sestra neměla dopustit. ale má smůlu protože mi chutnají.

dělala sem si na fejsbuku test línosti. [jo vím že to má být lenost ale to už není tak hezké slovo.] a vyšlo mi že sem líná jenom na 54 procent což se mi vůbec nezdá.

mám strach že ta linda s katkou sou na mě opravdu moc naštvané a že už se mnou nepromluví a že mi linni nebude půjčovat gelovky až všechny svoje ztratím. ale vždyť tam teďka mají i hodného střelce [!] a lukáška v. takže si to užijou. a nemusím u toho ani být.

a jinak sem změnila dyzajn protože tamten byl moc smutný. ale já to nikdy dlouho nevydržím takže bych řekla že do týdne je tu zase jiný. ale couž. a snažila sem se. celou tu houbu nebo ten sýr nebo co to je [nikdy sem to nevěděla přesně.] sem vybarvila znova.

teď mi linda píše že lukášek říká že mám jít. no je to sice milé jenže já sem z padesáti čtyř procent líná takže bohužel.

ještě jednou se omlouvám linni. a kejt.
a teď už i lukáškovi v.
a veřejně !

EDIT:
přemluvila sem se a šla se za nima podívat na sedmičku. taková trošku nostalgie. úplně sem tam viděla honzika a majkiho a mária a ondru a milana a tak. asi někomu z nich napíšu jestli nezajdou ven. jo.

líbí se mi jak hodný střelec žužlá korálky než kopne. a mrzí mě že sem ho nezastihla jak se převlíká. nejsem úchyl.

a taky se mi líbí jak lukášek kope. [^^]

už zítra jedu k babičce a vracím se nevímkdy. buď v sobotu večer nebo v neděli ráno. >.< což znamená že s kejt a linni nemůžu jet tam nevímkam na ten basket v ulici nebo co.

a pak už jenom dva dny ! nejsem normální. tak moc se těším. tak se mějte.

protože já se o hnusné lidi nezajímám víš.

26. srpna 2009 v 20:29 | pavly. |  written.
a zase mi voní ruka. já sem totiž tak blbá že sem zase šla do dé emky. a linda mě nezadržela takže za to může ona !! ^^

dneska sem byla venku s linni a kejt a kiki a verčou se kterou sem se nikdy nebavila což nechápu protože je v pohodě. a s lindou sme odhlasovaly že to bude naše kamarádka a že s náma může celý týden obědvat !! [viděli ste protivný sprostý holky ? ] teda samozřejmě pokud bude chtít a nelekla se toho že se chováme jako idiotky. promiň linni ale je to tak. ^^

sem smutná protože sem chtěla spát u linni [jako fakt u lindy. ne jenom jako jako vždycky.] a ona má teďka kuřecí nugetky a topí je v tatarce a já to nevidím a nemůžu se jí smát. a taky chci vidět tu její sbírku laků na nehty a vůbec prostě sem chtěla být s ňou a tak. a navíc za hodinu přijde brácha a bude tu chtít jít.

stejně to není vůbec spravedlivé že když mně bylo jako bráchovi tak sem musela být doma už když se stmívalo. a už je tam skoro tma a on přijde až za hodinu chápeš. život není fér. ^^

a sem smutná ještě asi tak o milión procent více protože sem právě zjistila že už je oficiální že nebudem mít nového krásného mladého hodného a v pohodě třídního. místo toho budeme mít tu hroznou suchou mašínovou a bude to nuda a hrůza. přemýšlím jestli je horší mazochová nebo mašínová a řekla bych že sou obě stejně tragické.

chcu saforka jako. první á má hrozné štěstí. doufám že ta kráva aneta bude mít vojkovského !

koupila sem si tužku s potiskem žirafy a krávy. a taky prupisku s myšičkama kterou se strašně dobře píše. [* chcípni!]

pořád dokola poslouchám tu první hvězdičku. filip ze mě dělá debila a řekl že piáno prý zní jinak než klavír. že je to blbost ?

everybody lies. máš hezké tričko. on je stejně fajn. ale jestli fakt přijde prvního s miraiem před naší třídu tak ho asi zabiju. ne asi ale určitě. ale fakt jako. ale jinak tě musím pochválit ženo moje. máš dobrý vkus. dobře se s ním povídalo když ti tynka vylévala srdce. neposlouchej ji.

a štve mě že nebudu dvacátého osmého na mikrofestiválku a zase ho neuslyším a neuvidím hrát. je to strašně smutné a už si říkám že je to asi schválně a že je to třeba znamení že na žádný jeho koncert nemám chodit protože jinak by mi to už dávno vyšlo. třeba až ho uvidím tak umřu na infarkt z toho jak je dokonalý!

a už se začínám těšit na ty dva dny k babičce. na její jablečné záviny a na to jak mě zase bude stokrát učit sudoku protože si myslí že sem to už zapomněla. asi už je z toho dědy zblblá chudák. ale bude to fajn. sem se rozhodla že budu hodná vnučka a budu strašně komunikativní a dokonce jí možná pomůžu otrhat rybíz.

jo kdyby to někoho zajímalo tak ten nadpis je ironie.

má takový příjemný jazyk.

tyvole [no dobře tak ne.] on to cumlá !

25. srpna 2009 v 13:18 | pavly. |  written.
bea je totálně nevhodný člověk na sledování hororů. já tam zalezlá pod peřinou a bála sem se strašně moc a ona se smála a říkala že je vtipné jak té mrtvole odpadávají kousky masa z ksichtu.

ale stejně ju miluju nejvíc na světě a doufám že mě nevymění za nějakého.. kudrnáče. nová přezdívka pro něho aby nebylo tak moc jasné o koho jde i když předpokládám že každý nebo skoro každý kdo to tu čte ví kdo to je že.

a taky se jí omlouvám že sem nám pokazila naši nonstop akci a nakonec stejně v deset hodin [bea tvrdí že už v devět jenže ona nechápe jaký je rozdíl mezi tím když někdo spí anebo má jenom zavřené oči víš.] podlehla únavě a ji nechala o samotě s mým postiženým bratrem. snad to nebylo moc hrozné. a už se těším až k nám zase půjde spát. [nebo ne spát ale aspoň trávit noc. *smajlík co zvedá obočí. ale ne tak jako jeden nejmenovaný. tak nějak přitažlivěji.*] teda doufám že maminka nebude protestovat a že mi třeba nevezme kabel od monitoru abysme si ho nemohly zapnout. ^^

chce se mi tu dát nějakou fotku někoho fakt sexy. jenže takhle bych narušila atmosféru toho dyzajnu chápeš. takže nebude nic. mimochodem už dva lidi mi řekli že předchozí byl lepší což mě donutilo přemýšlet ale dospěla sem k závěru že ho prostě nezměním protože mně se tak moc líbí. i když je fakt že je možná zbytečně moc brzo zbytečně moc podzimní.

víš kdo to je ? jo. to je ta co byla před tebou na gauči s komárem. jo přesně ta.

včera sem tam byla zas. na cestičce v lokalitě u němce víš. naštěstí ne sama ale s mou milou linni [která si mymochodem kupuje úžasně kýčovité sešity s hannou montanou a high school musicalem a camprockem a bořkem stavitelem]. i tak. neměla sem tam lézt protože to bylo horší než sem čekala a už tam asi nikdy nepůjdu. jenom jednou vlastně. až ji ukážu bei !! každopádně v nejbližší době se jí budu asi trochu vyhýbat. vlastně se asi budu vyhýbat všemu co s ním souvisí. kdyby to jenom šlo.

a pamatujete jak sem říkala že musím být strašně moc hodná aby mi dneska maminka koupila v ostravě co nejvíc věcí ? tak to asi trochu nevyjde protože jsme ji v noci asi maličko naštvaly [no dobře tak ne my ale já.] takže budu ráda když mi koupí vůbec něco.

moje žena mě právě dojala nejvíc na světě. [a nosál může jít tyvíškam. ^^]

sem celkem zvědavá kdy se zase všechno změní. teď nemyslím k lepšímu nebo tak. myslím takovou tu změnu kterou nikdo neovlivní. nebo jako dala by se ovlivnit ale ovlivníš ji asi jenom těžko. nechápeš ? chápu.

asi změním takové ty srdíčka nahoře a udělám z toho hvězdičky a dám tam jiné písničky.A MILUJU HYNKA DORABLEEHO!!! ne že by to byla novinka. už se těším až budu zase ozdobovat školní majetek jeho jménem.

a oslavíme to šampaňským ! jo tak jo. ty piješ alkohol ?

tady se zas někdo trochu rozepsal že. jenže když mě to tak strašně baví psát blbosti co pochopí tak maximálně jeden až dva lidi. to je totiž nejvíc štylové. líbí se mi slovo štylové.

no a ta nádoba se rozbila a to děcko vypadlo!
[nebylo to vůbec vtipné !!]

panimaješ pyčo ?

24. srpna 2009 v 10:57 | pavly. |  written.
sem naštvaná protože sem právě našla americké aukro nebo co. na tom by nebylo nic hrozného akorát že tam mají conversky v přepočtu za pět set korun. maminka bude nadšená až to uvidí. až si našetřím tak si asi nějaké objednám. takže nikdy.

a sem hrozně moc smutná protože se mi moje někdejší nejlepší kamarádka dneska stěhuje někam daleko nevímkam a ani sem se s ní nerozloučila a neviděla sem ji celé prázdniny a neuvidím ji další měsíc a už sem jí asi úplně ukradená. to je tak milionkrát horší než ty conversky za pět set korun. ani sem jí je nestihla ukázat. [ty moje zbytečně moc předražené.]

u linni na blogu sem si přečetla že dneska spolu údajně jdem do intersparu nakupovat sešity a bločky a prupisky [které já jakožto pilný student milující školu už dávno mám že.] a já o tom ani nevím. tak čekám až se objeví na icq protože další den nicnedělání bych už asi nepřežila. nebo jako přežila ale nechci pak mít výčitky svědomí když vidím skrz zatažené žaluzije tu sluneční záři.

maja říká že předchozí dyzajn byl víc sexy což si nemyslím protože sem nad tímhle strávila strašně moc dlouhou dobu i když to tak nevypadá a sem s ním spokojená na stodeset procent to znamená že ho tu nechám tak aspoň týden. a navíc má hluboce skrytý význam víš. [no dobře tak nemá ale zní to tajemně žejo.^^]

dneska sem se vůbec nevyspala protože včera mi brácha řekl že mě ráno polije studenou vodou abych nespala do jedenácti jako vždycky protože on chodí na tréning a štve ho že já si můžu spát jak dlouho chci. [ahahaha.] tak mě to asi nějak vnitřně vyděsilo nebo co. ^^ protože sem se celou noc budila a dívala se jestli brácha ještě spí a nakonec sem se vzbudila v 8 a už nemohla usnout. miluju ho.

ale náhodou mám teďka s bráchou celkem chvályhodný vztah. nemlátíme se a tak. akorát včera když sem si k němu lehla protože mi byla zima a on má vždycky tak fajně teplou peřinu mě vykopával z té postele dolů ale nějak moc mi to nevadilo protože sem ho pak zlechtala a nechal toho. ale dost už o mém intimním životě. ^^

moje máma s mojim tátou měli mě a s mojim bráchou ale já sem krásnější a chytřejší a on je silnější ale hloupější. [silnější není.]

a už zítra do ostravyyyy. těším se.
a taky se těším na to až na narozky dostanu noutbuk a budu každý večer ležet v posteli a psát z postele. [teda doufám že to bude už na narozky.] to bude totiž strašně štylové.

radši už končím.

vysoce kvalitní článek víš.

23. srpna 2009 v 16:15 written.
teďka si nadávám že sem nejela s kejt a linni a hunni někam nevímkam do dobré k někomu nevímkomu. ale couž.

áá už zítra se uvidím s beátkou. doufám. těším se hrozně moc.

právě poslouchám vlčkův začátek tvého strachu a musím se smát i když počítám s tím že s tímhle účelem to asi nenahrál. on je vážně geniální.

měla nejlepší náladičku díky honzíkovi. >.<

už mě nebaví že se nic neděje. a můžu si za to co ? sama. sem blbá blbá blbá !!

už se tak moc nudím že začínám přemýšlet nad takovýma těma velice moc filozofickýma věcma jako třeba že kdybych šla do školy o rok dřív což sem původně měla tak bych se bavila s úplně jinýma lidma a možná bych ani nebyla na gymplu a tak. zábavné.

a už se tak moc nudím že k těm nadepsaným sešitům sem si do svého nového úžasného diáře do školy vyznačila asi stoosum narozenin mých přátel a "přátel".

a už se tak moc nudím že sem dneska už minimálně pětkrát pročetla hlavní stranu všech takových těch mojich oblíbených blogů.

a už se tak moc nudím že bych šla ven s kýmkoliv dokonce s tím co si holí nohy a nosí růžové košilky. no dobře tak kecám nechce se mi.

rozhodla sem se že něco udělám s tím jak hrozněmoc sem líná. dá se to vůbec nějak odnaučit? třeba kurz pro líné lidi ? jak se zbavit línosti ? ^^ asi bych byla moc líná tam chodit.

božééé ať už je ta škola ! a to ještě pořád nemám za sebou ty dva dny u babičky. tam asi chcípnu.

a jestli to někoho zajímá tak se právě obrátila situace o stoosumdesát stupňů protože sem objevila nový úžasně skvělý blog takže ho asi jdu celý přečíst. ahaha.

jak málo stačí k radosti.

22. srpna 2009 v 18:01 | pavly. |  written.
před chvílí sem byla s mamynkou v inter sparu kde mají mnohem hežčí věci než v tescu. a koupila mi plno takových těch fajných blbostí do školy které milujuuu. ^^ takže mám velice moc dobrou náladu a čekám kdy mi ji co zase posere.

jo sem asi blázen že se těším do školy a říkají to všichni a já vím že toho už za 14 dní budu litovat a nebude semi chtít vstávat a tak. ale couž.

dneska mi malý kony řekl že bych měla hodně zhubnout. ne že bych to sama nevěděla. asi s tím něco udělám a budu míň jíst. ^^ protože hýbat se u mě nějak moc nepřipadá v úvahu hned ze dvou důvodů. ten první je že se mi nechce a ten druhý že bych se při jakémkoliv pohybu přizabila nebo rovnou zabila. takže ne prostě.

ostravka dneska jede do řecka čtyřicet hodin autobusem. sem celkem dost šťastná že tam jede střední muzika a že tam nemusím já. i když pár dní před koncem prázdnin na řecké pláži by nebylo k zahození že.

áá už jenom dva dny a vrací se mi moje žena. a už zítra se vrací hunni a linni což je taky dost skvělé protože konečně nebudu jenom zevlovat doma. nebo budu ale ne sama.

myslím že sem se stala závislou na chození do čajky protože sem tam byla naposled ve čtvrtek a mně to připadá jako bych tam byla tak před měsícem.

začínám si velice moc rozumět s mou máti. nejspíš jenom dočasně ale tak aspoň něco že. a v úterý s ní jedu do ostravy takže musím být do té doby strašně moc hodná ať mi pak koupí co nejvíc věcí.

ne vůbec nejsem vypočítavá.
ne vůbec mi nevadí že s ní pořád chodí.
ne vůbec sem neříkala že linda bude hotová z toho že sem ho viděla nevyžehleného. ^^

ale fakt sem nečekala že bude tak vyvádět kvůli tomu že byli v čajce a na fotbale oba spolu. to přece vůbec nevadí že sou z nich kamarádi. ^^

brácha v 17:56 běžel do trafiky pro tabák v domnění že zavírají v 6 a teď se vrátil protože zjistil že je sobota a že zavírají ve 12 a je na mě naštvaný protože sem mu to neřekla.

I gotta feeling that tonight's
gonna be a good night.

hey jude!

21. srpna 2009 v 18:15 | pavly. |  written.
myslím že radši nechám těch keců.

dneska sem se tak nudila že sem trošku změnila dyzajn a tak. a takové to co poslouchám asi změním každý týden nebo tak. se ještě uvidí.

see ya.

má stejné boty jako já.

21. srpna 2009 v 14:54 written.
proč sem to neudělala už na začátku jako kejt ? teď už je asi pozdě. ne asi ale určitě. a měla sem možnost to udělat. kdybych se víc dívala kolem sebe a ohlížela se na druhé tak bych to dokázala. jenže sem si řekla že se jednou na druhé ohlížet nebudu. na mě se přece taky nikdo neohlíží. a jak to dopadlo ? pff.

sem blbá a tak. a naivní taky i když sem si vždycky myslela že nejsem. ne že bych předpokládala že to skončí happyendem. já vlastně nevím proč je mi tak jak mi je když sem taky čekala že bude jiný a nikdy sem s ním nechtěla být jako být i když si to hodně lidí myslí a i když si to myslí on.

lituju tolika věcí a tolik bych jich vzala zpátky. jo vím že tyhle kecy už mi teďka nepomůžou a že mi nepomůže nic a nikdo ale zase se dostávám do takové té nálady bez nálady. vlastně nedostávám už sem se do ní dostala a asi za chvilku umřu na nedostatek komunikace.

víte co radši to zabalím stejně jenom málokdo pochopí o čem mluvím a jak to myslím takže nemá cenu tady ztrácet čas.

if you want me satisfy me.

*chvilka napětí*

20. srpna 2009 v 21:35 written.
všem kdo čte tenhle blog a koho to zajímá chci oznámit že dnes přišel den dé a maminka byla velice štědrá a koupila mi dvoje boty z nichž jedny jsou již stokrát zmiňované a pracně vymodlené a vyprošené conversky. [o nichž vaclík řekl že sou nic moc. jo to vaclík je tam schválně víš. žádný polštářek nebude prostě. ^^]

mohla bych sem dneska dát fotku někoho jako třeba vojkáče [kterého sem mimochodem před chvilkou sledovala mezerou mezi žaluzijema. pořád stejně nádherný. ♥.♥ ] nebo vrabce nebo miraie nebo ivoška nebo šimka nebo tak jenže nerada riskuju že by sem někdy náhodou některý z nich zabloudil a začal třeba pátrat která kráva to sem dává a ještě by se mohl chtít soudit třeba. takže nic že.

nechápu jak to vaclík dokázal ale začíná se mi to jeho pavly líbit. takové originální a nezvyklé a tak. sice pořád dost hnusné ale couž.

dneska mi nějak začal jít stolní fotbal a dokonce sem dala několik gólů. O.O třeba bych to mohla začít hrát závodně nebo tak. a nebo taky ne.

už tu potřebuju beu. musím jí říct hodně věcí a chci aby ona řekla hodně věcí mně. ^^ to zní sobecky. ale není. fakt ne. a taky už tady chci linni a hunni protože už mi chybí to jak s hankou řeším osoby xy a večery na icq s linduškou kdy se může rozplynout z nejmenované osoby a to jak si k nám chodí fénovat vlasy a tak.

neuvěřitelné že už jenom jedenáct dní. jedenáct dní a bude ze mě velká druhačka. ^0^

zjistila sem že má linni celkem vkus na podobné kluky. dneska jak spolu hráli ten fotbal tak sem je tak nějak srovnávala a když se to vezme kolem a kolem [^^] sou si dost podobní a oba sou dost hezcí. maji se to očividně moc nezdálo ale mně jo. ona totiž ještě neviděla taddyho vyžehleného víš.

včera sem se strašně moc snažila a ve waka-waka už mám celých 44 840 bodů. pořád sem ještě dost daleko od barči ale strašně mě potěšilo že sem předběhla radima. *yahoo*

a víte co ? furt mi všichni [no dobře tak všichni ne] píšete ať napíšu článek a kdy bude nový a tak a pak mi to vůbec ani neokomentujete a nevyjádříte názor takže se cítím nedoceněná a nechce se mi psát dál. ^^ [tuto větu sem si vypůjčila od jedné velice inteligentní osoby čímž se jí omlouvám.]

kdy na to vlítnem ?

sem anděl co tě dostal na povel.

19. srpna 2009 v 10:28 written.
a po dlouhé době sem si pustila speeding cars což byla osudová chyba protože sem začala vzpomínat na staré [dobré ?] časy a tak.

včera sem byla s majou a KATIÍ [spokojená ? ono to vyskloňované nevypadá moc hezky. ^^ jinak není to ta z vojkovic.] a polštářkem [to je vaclík kdybyste nevěděli a od teď je to polštářek speciálně na jeho přání. ^^] a střelcem na r a šolichařem [^^] hrát fotbal. teda jakože oni budou hrát a já maja a katie budem sedět a dívat se.

stejně sem nakonec hrála. nebo se aspoň snažila. a hned v první minutě mě ten debil polštářek [bože to zní buzerantsky.] strefil přímo do oka takže sem asi tak 25 vteřin vůbec neviděla ! [ale i tak ho myluju.]

a ta kráva markéta dávala všechny góly za mě. [ale taky ji myluju.]

potkali jsme pana profesora axmana s panem profesorem ledvoňem a pan profesor axman říkal že ještě pořád učí. O_o

hodný střelec chce pořád můj blog ale nemůžu mu ho dát. a taky nechci.

zjistila sem že jeden nejmenovaný má dost namakané tělo a myslím že to zjistila i maja. ^^

pořád nevolají že už sou ty conversky v ostravě což mě strašně štve. divím se že za ten účet ještě maminka neřekla že mi na ně nedá.

rozhodla sem se že ve waka-waka udělám nejvyšší skóre.

uvědomila sem si že když se vracím večer domů a vidím někoho v dálce tak se dívám jestli to není k8 s fíkem. nebo k8 s kubykem. nebo k8 s fíkem a kubykem.

a už tu chcu beátku. a k8 taky. [to není ani jedna z těch dvou. ne že bych ani jednu z nich nechtěla. ^^] a linni. a hunni. a tak prostě.

a dneska nebude žádná fotka.
máš hezkou postel.

ááááá !!

17. srpna 2009 v 20:51 | pavly. |  written.
linni tvrdí že je hezký a já tvrdím že není hezký protože se na něho nedá najít slovo víš. asi se z něho zblázním a sem zase smutná a tak. a to sem ho už tak dlouho neviděla live. co teprv přijde až ho uvidím... ?

utajení blogů je opravdu v háji přesně jak předpověděla linda. ^^ [ne venďo, nevadí mi že máš můj blog. ale fakt.] ale couž. mně to přece vůbec nevadí protože tu stejně budu psát svoje sračky které nikoho nezajímají dál.. ^^

po třech hodinách namáhavého ukecávání mi lukášek poslal další fotku. [slíbila sem že to tu napíšu ale ve skutečnosti to tak vůbec nebylo a chtěl mi ji poslat sám víš. ^^] tak sem ráda že sem to dokázala protože je nejkrásnější hned po tom o kom mluvím v prvním odstavci a ještě pár dalších. ^^

dneska sem zjistila že sem jenom průměrně inteligentní. protože sem si měřila IQ a vyšlo mi že kdybych měla ještě o dva body víc tak už mám nadprůměrnou inteligenci tak mě to naštvalo. linda je vysoce nadprůměrná a já sem hloupá. smutné.

a mája říká že na té fotce to není vaclík. já říkám že jo. a říkám že sem už od začátku tvrdila že je vaclík hezký prostě. ^^ a nebudem už o tom diskutovat.

jdu si pro pizzu.
i když je tak nezdravá
a tak vůbec.

DODATEK. teďka mi linda napsala že se s hankou rozhodly že odteď chcípají nad vaclíkem což se mi ani trochu nelíbí protože vaclík je můj !!^^ no dobře tak není ale já sem ho začla milovat první takže. >.< ^^

DODATEK II. a abyste věděli tak teď mi napsal vaclík že když ten test byl zadarmo a navíc na facebooku tak neplatí takže sem usoudila že doopravdy mám určitě mnohem víc než jenom 114 akorát to byl špatný test takže to lindo neplatí !!

nemáme zájem o asociály. [slyšíš tadeáši?]

16. srpna 2009 v 22:03 written.
zamilovala sem se do xindla a jeho lubrigačního gelu a dysgrafiků a řeky styx.

tadeáš má toho nejsladšího brášku na světě. a má stejně nádherné oči jako on. a je stejně vtipný jako jeho brácha. a je tak strašně roztomilý a vůbec. prostě celý on.

dneska když hodný střelec foukal do bublinek sem si všimla že má moc hezký krk a čelist. a líbí se mi jak prosí. on toho teď bude využívat šibal jeden ! ^^

hodný střelec říká že zlý střelec strašně slintá. nevšimla sem si. ^^

nejsi náhodou myšlenkama v německu ? ne sakra měla bych snad? jenom občas. ale to je nepodstatné. ^^

vaclík má stejně nejvíc sexy tělo a nejvíc sexy bicepsy a tricepsy. ♥.♥ moje srdce bude vždycky patřit jen jemu. [no dobře není to tak úplně pravda.] → právě sem zjistila že se o jeho srdce dělím ještě s kejt (tou z dobré. teda z vojkovic jak sem si dneska ujasnila. ^^) hankou a lindou. a určitě i majou jenom na ni v tuto chvíli nejspíš zapomněl. sem smutná.

zítra sme měly jet já a linni a hunni a ta kejt z vojkovic (od teď už jenom kejt protože je to moc zdlouhavé.) na chatu s danem a nějakýma klukama které vůbec neznáme a mohlo to být velice zajímavé a já sem nemusela mít myšlenky v německu. jenže hunni přišla pozdě domů a nemůže a linni nechce a využívá toho že v úterý ráno jede zas někam do řiti [a mě tu zase nechá samotnou mimochodem ! ^^] a nevím jestli by se mnou jela jenom kejt. tak sem smutná.

a sem smutná protože s ňou pořád chodí a protože je tak hnusná a mu se líbí.

a sem smutná protože nevím čí fotku si sem mám dneska dát. musí to být někdo seksi. [promiň linni že ti kradu slovo. ^^] myslím že řeknu vaclíkovi o fotku bez trička. → a tak se taky stalo.

teď přemýšlím proč sem ještě smutná.

nesnáším lidi co chodí úplně po kraji chodníku a jejich čokl jde po té druhé straně tímpádem je vodítko natáhlé přes celý chodník a nejsou schopní si ho přitáhnout k sobě takže sem nucena si to obejít po trávě ! [ano bei už je to tak.]

tak prý sem pro něho zlato už od první chvíle co mě viděl. ^^ to sem asi na něho dneska zapůsobila když sem u něho kupovala pivo. [pro taťku samozřejmě.]

linda mi právě řekla že je v háji naše utajení blogů. rozhodla sem se že mi to bude jedno. ^^

balím to.

nejsem ňáký šulin vole abych to nosil dole.
nebo tak nějak. ^^

zrovna ten co si holí nohy a nosí růžové košilky mi říká že všeho moc škodí.

15. srpna 2009 v 19:17 | pavly. |  written.
s linni sme se shodly že pan profesor saforek [dále p.p.s.] je mladý a krásný a hodný a v pohodě.

celý den poslouchám the kooks a panic at the disco. zjistila sem že co miluje li začnu milovat i já. ne že by to bylo z toho důvodu že to miluje li. prostě asi jenom miluju stejné věci. i to její the dykeenies se mi nějak moc líbí [stitches nejvíc.] a ona zase bude machrovat že to našla první a tak. ^^ doufám že se to týká jenom hudby protože to by se mi taky mohlo stát že se zamiluju do toho stylového nebo do hodného střelce.

brácha tu měl zase kámoše a zase propálili plovoučku. tentokrát na viditelnějším místě a bráška teďka zmatkuje co když si toho maminka všimne. já zmatkuju jenom tak v duchu protože já bych byla samozřejmě hlavní podezřelá.

  • líbí se mi ta závorka v druhém odstavci lindina nejnovějšího článku.
  • líbí se mi chad murray. [viz fotka]
  • líbí se mi to že ještě pořád můžu vstávat v jedenáct.

  • nelíbí se mi že dneska přišel účet ve výši něco kolem dvou tisíc a naši mi chcou zrušit paušál a dát mi znova twist kartu. >.<
  • nelíbí se mi že nejsem fotogenická ani hezká.
  • nelíbí se mi že do začátku školy zbývá ještě pořád 16 dní.
a je mi fakt moc líto že je linduška na mě naštvaná kvůli tomu že chci sedět s tadeáškem. to ale vůbec neznamená že nechci sedět s ní. jenže když budu sedět s tadeáškem tak si bude žehlit vlasy a koupí mi poníka.

a je mi fakt líto že se kvůli mně hádají jako rozvádějící se rodiče o dítě. ^^ [McD pohled je stejně lepší.]

o tomhle blogu začíná vědět čím dál tím víc lidí a to se mi moc nelíbí. asi tak jako se míši nelíbilo když se mnou chtěl jít vrabec ven.

už se těším na nového pana profesora třídního a doufám že bude aspoň stejně úžasný jako p.p.s. stejně ti bažanti mají štěstí prostě.

ahahá a zítra asi jedu s majou na mistrák devadesátpětek. ještě o tom neví. jako maja.

dneska_nevím_co_sem_napsat.

kdybych byla harry potter..

14. srpna 2009 v 15:57 | pavly. |  written.
maksimálně mi chybí bee. to její alespoň a její smažení smaženého sýra a tak. tak ráda bych za ní přijela ale nejde to. >.< nebo jako de to ale naši nechcou aby to šlo

už chci do školy. vlastně ještě ne. chci do školy až budu mít nové pouzdro a tužky a prupisky a bločky a sešity a tak. ♥ ale jinak se už se nemůžu dočkat. asi tam půjdu už ve třičtvrtě na 7 jako minulý rok.

a teším se jak se budem smát bažantům.
a těším se až zase budu na chodbách potkávat můj seznam TOP 4. teda spíš už jenom TOP 3.
a těším se až budu sedět s tadeáškem. (promiň linni.)
a těším se až mi bude 15. ne proto proč si myslíte ale prostě jenom tak z principu.
a těším se až budu mít za sebou ty dva dny u babičky.
a těším se až zase uvidím moje milované velké druháky.
a těším se na nové album tokio hotel. ^^

filip mi řekl že liquid luck zní jako název fekal porna což mě velice pohoršilo a urazilo. ^^

zac efron je nejkrásnější na světě. spolu s rupertem grintem a několika dalšíma. a je mi jedno že jemu se nelíbí a že říká že vypadá jak buzerant (co mají všichni proti teplým ?) a že řekl že už je po smrti.

včera sem vám zapomněla říct že mám v přátelích na fejsbuku HYNKA !!! se musím pochlubit víš.

Luke Pritchard má velice moc zajímavý přízvuk. to je ten co zpívá v the kooks. sem si to totiž dneska zjistila. jako to jak se jmenuje. na to že má zajímavý přízvuk sem přišla sama. ^^

v neděli jedu na slovensko a ani o tom nevím.

Do you want to go to the seaside?

vodárnu s příchutí meloun a jabko můžou vybrat jenom baby víš. ono se to nemá míchat.

13. srpna 2009 v 21:22 | pavly. |  written.
musím zklamat všechny kdo čekají na úžasnou zprávu že už mám conversky. nemám. >.<

dneska sem byla s maminkou v té ostravě. tak sme šly do rena. žluté neměli. takže sme s maminkou hledaly converse shop který měl být jak sem si včera aktivně zjistila někde poblíž futura. hledaly sme ho asi HODINU (normálního ne elenčasu.) a nakonec sme přišly na to že jediný takzvaný converse shop je v tom renu. super.

ta hodná milá paní volala až do plzně kde mají ty úžasné žluté ještě nevyprodané. takže mi je dovezou do ostravy heč. takže je budu mít až příští týden. teda spíš asi ne protože to už asi maminka zjistí můj účet. škoda no.

takže nemám conversky ale zato mám tašku z kenvela a úžasné boty nevímodkud.

dívala sem se na fotky na gůglu a zjistila sem že daniel radcliffe vypadá na většině z nich jako buzerant.

celou klávesnici mám zasranou od takové té majonézy která se dává do tortilly. úžasný pocit.

brácha si tu včera přivedl čtyři své dvanáctileté kamarády a dali si tu vodárnu. propálili plovoučku. to mi něco připomíná.

je zbytečné něco plánovat když to všechno nakonec dopadne úplně jinak. plán (neplán) A nevyšel. dopadlo to všechno úplně jinak. v čajce byli trochu jiní lidé než bylo v plánu. já. kejt (ta z dobré). hodný střelec. zlý střelec. vaclík. a šolichař. ^^

jaký je plán B? není.

poprvé v životě sem v čajce zažila někoho staršího 18ti let a teprve dneska sem zjistila jak moc se liší konverzace jednotlivých generací. (takové chytré věty na mě moc nesedí.)

"tak sem šla reklamovat ten toustovač a ta paní prodavačka mi ještě nabídla o sto padesát korun levnější."

"kamo máš tu hulo?"

zahrajem flašku. flašku nemáme. tak zahrajem skleničku.

později v dragonu zlý střelec na k aktivně opravil gramatickou chybu kterou tam měli na té cedulce. pořád nebyl spokojený a pořád tam viděl nějaké nedostatky. to by ale jinak nebyl on víš.

miluju the kooks.
miluju hranolky s tatarkou z dragona.
miluju the cornflakes.
miluju miraie. ^^

a málem bych zapomněla na zprávu dne !!! zjistila sem že hraje 10 let na klavír ! nejúžasnější zpráva za poslední hodně dlouhou dobu.

a to sem si myslela že víc dokonalý už být nemůže.

a dostala sem kytičku od lukáška jedna a lukáška dvě.
takže se loučím.
pája prudká rajda vole.